• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Fotky z UTZ mám už 3, akorát nebyl čas je naskenovat, ale stéjně tam toho moc vidět asi nebude :grinning:
Jinak já všem doporučuji, pokud má člověk psychické problémy zajít si k psychiatrovi, on ne každý člověk je hned blázen, když tam jde, jen hodně lidí u nás má ještě předsudky. Mně to moc pomohlo, užívala jsem Citalec v té nejmenší možné míře a moc mi to pomohlo, akorát pro jistotu doporučila před porodem vysadit a při kojení taky nepoužívat, ale ne vždy je to možné, určitě je lepší, když je matka v pohodě.
12. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
No a chlupy na břichu nemám žádné, tak pořád tajně doufám v tu holčičku :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahoj maminky i bříška :slight_smile: hlásím se po delší době, ale nějak jsme teď byli furt pryč a teď už se lehce začínám učit na státnice... a měla bych co nejdřív se začít učit pořádně :frowning2:

Jinak jsem dnes byla na kontrole, podle utz jsme 13plus0, takže zcela to odpovídá poslední MS, prcek má hlavičku, tělíčko, ručičky, nožičky, očíčka, nosánek, prstíky ... a cucal si paleček no úžasný, byla jsem z toho hotová a zas si tu pořád prohlížím ty fotky další UTZ máme až 16.6. to je doba.... a na triply jdu 29.5., tak snad i nadále vše bude jak má...
12. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojky - tak jsem se vzbudilo a docetlo vas :fearful:
saronko - posli mi to taky prosim !!! se tam sejdem :slight_smile:))
12. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj holky,
tak já jsem dneska vstávala až ve 12 hodin. teď vás rychle utíkám dočítat.
teda,tak jsem tu z oběda a nevím čím to je,ale nechce se mi nic dělat :grinning: :grinning:
Lucierob? :confused: :sweat_smile: Předpokládám, že syna doma nemáš... :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
beránku, už mám. Dneska se staral manžel. Ráno ho odvedl do školky a po obědě zase vyzvedl
12. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak to jo, už jsem si říkala, že tě nechal spát. Já bych taky spala, ale naše dítě se dnes rozhodlo vstát v 6 hod a zlobit celé dopoledne :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
lucie - ja vstavam standardne v pul 8 .. ale dnes jsem po 10 odpadla a vstavala taky ve 12!

lili - vitej do klubu :grinning: :grinning: - tak nic nedelej ... jdi se projit treba do HM ka a kup si tehu tuniku :grinning: :grinning: - sou rady vid?
12. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já jsem se s ním včera tak šíleně nervla a manžel ho v těch lumpárnách částečně podporoval, že jsem na dnešek nahlásila trucden :angry: A nechala jsem manžu, ať se taky jednou o všechno postará sám. Když já jsem tak strašně náročná matka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Luci, to je nejlepší řešení :wink:
12. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
marsie: kurnik, klidně bych šla,ale nějak to z tý práce asi nebude ono :slight_smile: že bych tu jako kolegům řekla nazdar a šla ju? :slight_smile: navíc tady ani HM není :grinning:DDDDDDD
12. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky holky,tak sem se na vas zase po dllouhy dobe prisla podivat a hlasim, ze sem byla vcera na screeningu a vse v pohode, mimi mi pekne mavalo :slight_smile:
jen sem porad hrozne unavena, porad bych spala, navic moje ditko je pomerne dablik, takze moc odpocinku nemam, rano vstava pred pul 5, ale to nastesti vstava manzel, protoze me by asi odvezli...obcas premyslim, jak to druhy zvladnu...holky druhorodicky, mate taky obavy?

sem rada, ze jste vsechny zdravy a mimi jsou v poradku
12. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
saronko, mně taky, prosím. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
marie-ja mam obavy posl. dobou naprosto ze vseho :slight_smile: ale ne vazne, maly je taky akcni hrdina, takze to vis, ze mam docela strach, jak to bude probihat a vypadat, protoze zatim jsme nikdy zadne hlidani nemeli-maleho mela tchyne jen parkrat na 2 hodky, kdyz jsme sli na vecu, zatim se to zvladat dalo, ale s tim druhym, no jsem zvedavaaaaa... :wink:
12. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
krem, no prave, jsme hodne aktivni, ted hlida nase mamka, treba na vikendik, ale s dvema to uz asi nepujde...ale o to ani nejde, spis me prepadaji takovy myslenky, ale to pricitam hormonum, zvladly jsme jedno, zvladneme i druhy, ne? :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já do toho asi nemůžu moc mluvit, ale myslím, že vy, co čekáte druhý, zase už víte co a jak- a to ve všem- vždyť já vlastně ani moc nebudu umět ty gryfy přebalovací, odkrkávací, kojicí atd. No snad to náš prcek přežije- tu mou péči
12. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
no, to je sice pravda, ze uz jsme to jednou zazily, ale ono i to tehu ted probiha jinak, zatimco s prvnim sem byla na rizikovym doma, v klidu, ted mam taky rizikovy, jsem doma, ale urcite ne v klidu :grinning:
ale to se poda, jen me obcas prepadaji takovy chmury, jak to proste zvladnu, pze kuba je fakt torpedo, ale to se poda :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
marie, třeba tě Kubík mile překvapí a bude z něj nejhodnější brácha na světě, kterej mamině se vším pomáhá :grinning:
Teď mě tak napadá, že tu dlouho nebyla Maui s mrňousama :sweat_smile:
kvakul, taky se strachuju, že nebudu vědět, jak mímo vzít, nakrmit, nechat odkrknout, uspat... No snad to naskočí automaticky :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kvaku: Já se uklidňuju tím, že děti jsou daleko méně rozbitné, než vypadají. Když vidím, co všechno se jim jenom doma může stát, a jak nízké je ve skutečnosti procento úmrtnosti, přestávám se tolik nervovat. Ostatně i moje sestra spadla z krmicí židličky na dlažbu, a jaká je to pěkná puberťačka. Což mi ovšem nezabrání nakupovat záslepky, to je jasné! :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Riv, to máš recht- na hlavičku spadlo prostě každý z nás- ostatní drastické úrazy před náma rodiče tají- já slítla ve 2 letech asi z 10 schodů na železnou rohožku :sweat_smile: - na hlavičku samozřejmě- kromě řevu a boule zvící velikosti mužské pěsti se mi nic nestalo...
12. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Možná ale od té doby jsem praštěná :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj holky, teď jsem se rozbrečela na obchodním soudě, celý den na h.... a všichni na mě jenom křičí a křičí a já už jsem fakt asi nějaká přecitlivělá.. :cry: ach jo, už chci být zase normální, ta labilita mě přivádí k šílenství..
12. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Jahod- já jsem taky teď labilní- mnohem víc než dřív mě rozhodí, když mě někdo nespravedlivě napadne- ale opravdu dramaticky víc- nějak mi v tu chvíli přijde, že přece čekám miminko, tak jak se někdo může ke mně tak hnusně chovat- no chápu, že oni to třeba nevědí- ale někdy to i vědí- a to je pak šílený- příjde mi, jako by ubližovali i jemu a já bych je za to nejradši přizabila - jako těhotný maniak
12. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
kvakulka-ja jsem pred svym synem nedrzela nikdy mimino v ruce, ani od kamaradek ci znamych, takze fakt nepolibena a taky jsem to nejak zvladla- a Jenik prezil...a taky spadl z postele a pod... :sweat_smile: to se podari asi vsem... :dizzy_face:
jahod-ja na soude delam, ale jsem rada, ze jsem doma, i kdyz ja jsem tam mela celkem klidecek...ale lituju te, pac nektere pracovnice tam jsou fakt silne kafe... :unamused:
12. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojky tak jse se vzbudila ze zimniho spanku holky. JInak jsem v poradku snad u sveho dr jsem nebyla a nevim kdy pujdu asik az na svoji kontrolu bricho se srovnalo a tu trosku co jsem spinila bylo po vcerejsim vysetreni. Takze jedem zase dal proste jsem jen histerka jak rikal pan doktor ted naznacoval. :wink:
12. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Jo holky a manza se vytahnul http://jdna.rajce.idnes.cz/kveten_09/ je sikula.
12. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
adajar-neblni, proc by jsi mela byt hysterka???bych chtela videt chlapa-doktora tehotneho...hahaha...
mate to doma moc hezke!!!
12. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
krem hele jako druhe tehu a druhej debil tam kde chci rodit to snad ani neni mozny. :grinning: Ja se tomu uz jen smeju. Jinak dekuji vsechno dela manzel tak se chubim jak je sikovnej a uzasnej. :wink:
12. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.