• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jezis .. tv? to ja vubec neznam .. kde to je jahod??
13. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
13. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
nee .. ja se tam neregistrovala .. co ti pisou??
diky
13. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
marsie je to na www.rodina.cz, zadáš si tam svůj email a každý den ti bude chodit takový krátký info co dělá zrovna ten den miminko a na co si dát pozor a tak.. vždycky mě to po ránu docela potěší, ale dneska píšou o špinění a krvácení, brrr...
13. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Nechce se mi za těhu oblečení moc utrácet. Obvykle jsem jezdila nakupovat za kamarádkou do Rakouska do Lince - 2x ročně na sezónní výprodeje. To se dost vyplácí, slevy 70% skutečně nejsou jenom reklamní lákadlo. Ale když jsem se zmínila, že zase vyrazím, koukala na mě moje rodina jako kdybych někoho zavraždila. Asi si myslí, že s těhotenstvím jsem ztratila své řidičské schopnosti. Leda že bych ukecala svou drahou polovičku, ale ten prolítne i to největší nákupní centrum za půl hodiny a škemrá, kdy už pojedeme domů. V HM i Orsay nakupuju ráda, ale tady bohužel nejsou. Doufám, že Prahu mi snad rodina povolí. Děkuji za inspiraci. Myslím, že nakouknu už i do dětského oblečení. zatím nemám vůbec nic.
13. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
jahod - ten obchudek je kousek od meho kanclu ... sem si ho nikdy nevsimla (asi proto, ze jsem nepotrebovala :slight_smile: dekuji .. tam s musim podivat jen v doprovodu tatinka .. ja jsem socka ...

tu rodinu znam .. vim, ze to posilaji.. jen jsem to neaktivovala ... je tam neco zajimavyho?
Holky prisla vam ta neschopenka?? Me teda ne.
hahahahahaha - ad - si delas legraci? od unora ani Ň!!!!!! nebejt holka sporiva a nemit vydelavajiciho manzu jsem asi tuha hlady!!!
13. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
marise - socka :grinning: , tak to asi pracujeme kousek od sebe, já jsem pod pavlákem... :slight_smile:
když jsme u řidiček, nemáte někdo zkušenost (asi spíš z doslechu) s těmi bezpečnostními pásy do auta be safe? jezdím denně, tak bych ty prachy klidně obětovala, ale zase nevím, jestli to není blbost..
13. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
ad + marsie - ale saze psala, že jí to chodí už normálně, ne?
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
marsie no jako me to sere ze nic neprislo.

jahod znama to mela, ale nevim no.
13. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
jahod - ja o tom predtim vubec neslysela, ale taky o tom premyslim .. jezdim dost a rozhodne dokud to pujde tak budu ...

ad - kdyby aspon poslali za nejakej mesic .. .s tim ze na zbytku pracuji .. ale tohle je fakt vrchol! jako opravdu bych nechtela byt v situaci, kdy na to muss spolehat!

proto radim, setrte na duchod uz ted - nikdo nam mic neda!!!
13. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
marsie no moje zasoby dochazeji a predelavame ten byt to je taky drsny no. Takze jsem pekne nastvana hlavne ze se nemam stresovat.
13. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Tý jo, Adaj, to je teda celkem síla :confused: To jsem zvědavá, jak to bude chodit mně. Doufám, že v červnu už to tu budou mít zmáklý. I když na druhou stranu - co nedostanu, to neutratím :grinning:

Marsie, já budu mít plánovanej císařskej řez, tak jestli mě nepřekvapí nějaké předčasnější komplikace, měla bych tam dojet v pohodě a možná si tam chvíli před tím poležím. Ale jestli vypukne něco dřív, než je slušné, tak pojedu asi do Hradce...to je přece jen blíž a perinatologické centrum tam mají také. Ach jo, ani na to nechci myslet :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Maui neboj bude dobre. No jako setrim dost a hlavne na sobe no.
13. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Já bych to potřebovala jako sůl naučit se šetřit...zatím jsem neměla potřebu počítat, ale myslím, že se to brzy změní. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
maui hyposka me naucila.
13. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Když jsme u toho řízení, tak já poslední dobou pozoruju, že hůř odhaduju vzdálenost a nějak se míň koncentruju. Dřív jsem sledovala všechno kolem(děti v dosahu, zvířata poblíž atd.), teď jsem ráda, že zareaguju na řidiče přede mnou. Máte to některá, nebo jsem dementní jenom já? :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
maui - aha .. no tak to snad dojedete v cas :slight_smile:)) a s doktora moc neres, to musi pochopit !!

jdu odpoledne mezi lidi - tak jsem si nalakovala nehty - a vubec se v tom necitim ... ale zase kde je psano, ze nastavajici matky musi byt v teplakach a mastnych vlasech do culiku ... ze jo?
kouknu se do Letnan, jestli by se tam neco hezkeho nenaslo :slight_smile:))

jinak jsem evakuovala takova 2 lehatka pro mimi co jsem kdysi dostala od kamaradky ... zapomnela jsem je uchranit toho bordelu od delniku ... ted je peru ... ale nevim .. nejak mi to prijde lito .. asi bych chtela pro mimi nove .. uvidime jak to bude vypadat az to uschne ..
13. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Tak já k dnešnímu ránu přibrala celkem 4 kg- teď ve 4 měsící to jde nahoru, i když nemám skoro chuť na jídlo a jím jak vrabec- takže je to všechno Pitrysova práce, což mě těší- vyrobil mi např. prsa, který už vesele produkují mlezivo
13. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Spaget, já taky dementním- dělám chybný výkony
V práci už se konečně ví, v jakém to stavu jsem- takže snad mám alibi na svůj zfetovaný výraz a hostilitu
13. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
orlik: :slight_smile:)))) no já si o nich o těch 36 - tkách asi taky nechám za chvilinku zdát :slight_smile:

saze: držím palce :slight_smile:

jahod: no tak to já až se někam dostanu,abych mohla něco koupit,tak taky vyměním :slight_smile: jen nevím,kde co budu kupovat :slight_smile: a v tom tveretu nakupuješ přes net? :slight_smile:

adaj: jo jo hypoška naučí každýho...tak s tou neschopenkou jsem na to fakt zvědavá,čeká mě to od června,takže v červenci a srpnu se asi obrním nervama :slight_smile: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
S tím šetřením je to vážně problém. Naštěstí můj chlap mě lehce usměrňuje.
Adajar my taky předěláváme komplet dům, začali jsem teprve v neděli, tak doufám, že to stihneme. Chceme si co nejvíc věcí udělat sami, ale všechno nepůjde. Teď měníme topení, tak nechci vidět tu fakturu. Rozhodně nevybíráme ty nejdražší věci, ale i tak to pěkně vyleze. Máte moc hezký byteček. Už se těším, až to bude ve fázi jako u vás. My zatím máme holé zdi.
13. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Maui - na to jsem taky zvědavá. Já jsem byla zvyklá mít hodně ořezaný rozpočet, vlastně až poslední ani ne dva roky je to lepší. Na běžnou spotřebu utratím tak o tři tisíce víc než předtím, zbytek jde na huráakce (dovolená, šetření - teď nám budou zateplovat barák, takže na to něco holt padlo). Ne že bych se, zaplať pámbu, musela bát, že nevyžijeme, ale radost z výšky rodičáku nemám. Uklidňuju se tím, že my moc na nic nejsme - hadry kupujem, když je nouze, šminky moc nepěstuju, auto nemáme (jsme neřidiči), zábavu venku moc taky neřešíme. Akorát rádi žerem :grinning: - a do restaurací se holt s mimčem moc nedá (jen abych se "nerozvařila" :grinning:, já si vždycky vymyslím nějakého "čápa s mákem", to taky leze do rozpočtu...). A cestujeme, no tak to holt nebudem, no. Dost bolo světských radovánek.

Kvaku - ó, jak ti závidím. Tuhle mi psala bývalá kolegyně, že prý "neboj se, přibrala jsem jenom osm kilo" a běháním okolo půlročního mimča dala dolů i čtyři svoje. A to už předtím měla padesát kilo i s postelí a klíčema. A já už mám nahoře kolem tří a furt hledám, co bych kde snědla. Toužím po nechutenství. Začala jsem už zase jezdit na rotopedu - jsem sice unavená, ale blbě už mi není - ale jediný efekt je, že vždycky dostanu strašlivý hlad :grinning: Svět je nespravedlivý...!
13. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Jo, a blbnutí v těhotenství - to se mi zatím vyhnulo, ale taky mi to tak nemyslí, aspoň mám ten dojem. Ne že bych vyloženě dělala pitomosti, ale nenapadají mě věci, o kterých si myslím, že by mě předtím napadly, jsem taková strašně zpomalená - myslím, že z té únavy. Jako bych jela na záložní zdroj. Pokud to někdo bude řešit, holt mu nezbyde než smířit se s tím, že dělám nejlíp, jak momentálně můžu.
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
rivka s tím záložním zdrojem jsi to napsala přesně...

jinak ahojte

jsem po ko, bez utz, jen pohmatem - ok, příští týden odběry na triple testy a ko za 3 týdny a čeká mě utz na genetice ve zlíně, jelikož jsem po ivf, tak nevím, jestli je tam větší riziko vad či co...?
13. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj, já jsem byla s dcerou na očkování a opět si toho ani nevšimla, takže to bylo v klidu :grinning:
Já jsem u prvního těhotenství nosila těhu kalhoty č. 36 hodně dlouho, až na konci jsem měla 38, které mi byly z počátku opravdu hodně velké. Teď chodím stále ve svém oblečení :wink:
A jinak s rekonstrukcí, před měsícem jsme se přestěhovali do nového bytu a chybí nám skoro celá kuchyň, nemáme udělané žádné úložné prostory, prostě bydlíme zatím provizorně, protože nebyl čas nic tady dělat, opravovali jsme a malovali starý byt, který teď prodáváme. Takže my vlastně permanentně stále jen opravujeme, rekonstruujeme a stavíme :grinning: A to nás za pár let čeká další stěhování, protože současný byt bude už malý...
13. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
lill - v tom tveretu jsem byla osobně, ale číslování je stejné jako máš velikosti teď, jen zvětšené o pupík, všechno mám od nich S - trička i kalhoty a to mám 170 cm a normálně 64 kg.
13. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
A včera jsem měla u dr. o 3kg více, ale s oblečením, takže to má zatím rovnoměrný nárůst, snad víc než těch 12kg nepřiberu...
13. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Rivka, čáp s mákem :grinning: :grinning: :grinning: ty máš vážně neotřelé výrazy :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.