• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky jsem asi v šestém týdnu termín dle PM 9/11/09,přesně mi to lékařa řekne až ve sředu na ultrazvuku.
Všem přeji bezstarostné těhotentsví.
Čekáme třetí miminko. :wink:
13. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
kalli jo nemusis to rikat hned, ale ja bych to taky chtela rict vsem.

mimisko tak budem drzet palce. :wink:
13. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky!
Jsem asi v 6týdnu,byla jsem u lékaře,ve středu mi řekne víc i ultrazvuk,termín 9.11.2009.Jinak budu maminkou třetího mimíska.
Všem přeji hodně štěstí a krásné těhotenství bez komplikací :wink:
13. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
mimisko: gratuluju :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj hoky,
Tak jsem volala dnes gyndaři, že se objednám na vyšetření na příští týden, skrz ty //. A on na mě vybafl, dneska a já na to dneska už??A on, že jestli chci čekat na to, ža znovu potratím
Tak jsem šla.. Na utz nebylo vidět nic,jen zvýšená sliznice.Docela se divil..I o té pozdní ovu ví,ale snažil se v děloze něco najít.potom našel jen jakousi čmouhu,ale to říkal že neví, že to potvrdit nemůže. Jsem na konci 4tt. Ale nevyloučil ani mimoděložní těhotenství. Já vím, že se to tak říká,a většinou není,ale co když jo. Byla jsem šíleně zklamaná. Chtěla jsem to mamce zítra říct, uvidíme se. Jenže říct jí, jsem těhotná,ale možná z toho mimi nebude, možná je to mimoděložní ?Ale hrozně moc potřebuju podporu a nevydržím jí to neříct,ale nebude tak nadšená,když to bude nejistý..
Taky Dr. udivilo že mám tak silnej pozitivní test,když nic není vidět..Holky myslíte že je to pravděpodobný mimod.?A hlavně mě vůbec nebolí prsa ale, fakt fest mě bolely záda..Minule ne..
Dostala jsem Utrogestan, a mám mít klidovej režim,kdyby to náhodou bylo mimod.
Za 14 dní pokud nebudu mít křeče, by mělo být vidět srdíčko..
13. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
kukuc on te objednal az za 14 dni??? to je divne jinak se setri a opravdu lez. A neboj se vlaka nic ja vim me se to rika ver ¨vim co je to strach a mam ho kazdej den, ale snazim se tomu nepoddavat.
13. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj holky..no nevím dle mě je to jen sobecký..řekla mi že se s tím musí vyrovnat..přitom já se taky musím vyrovnávat s faktem, že ze mě bude máma..jenže moje máma je ta, která musí mít pravdu tak je to pak těžký..
jinak jsem byla u doktorky.. je tam gestační váček a malá tečka :slight_smile: prý je vše ok, i krevní testy ukázové. srdíčko je prý brzo, velikost odpovídá počení před 4 týdny..
13. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj kukuca, myslim, ze 4. tyden je jeste brzo na UTZ, vydrz jeste. A krev na hCGcko ti nevzal? Je to vsechno o nervy, ale drzim ti pesticky at ti to dobre dopadne :slight_smile:
Ahoj právě jsem v 6 týdnu a čekáme třetí mimísko.
Čeká tu,některá už třetí?
Jak te to u vás,trápí vás nevolnosti?U mě právě jsou na denní pořádku,piji heřmánkový a mátový čaj,zatím se nepřibrala nic.
Moc mi chutná čokoláda a zmrzlina.
A jak je to u vás?
Kukuco a proč tě neposlal na krev, aby si mohl kontrolovat, jestli stoupá HCG? :confused: Ten tě teda nechává nervovat :angry: Ale neboj, uvidíš, že to bude dobrý....hlavně že nekrvácíš. Musíš doufat, no...
kukuc: jak píše ada - šetři se a zkus myslet optimisticky (ikdyž se to lehce říká - já vim). mimčo je určitě tam kde má a za 14 dnů mu bude tlouct krásně srdíčko uvidíš :wink:
13. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
kuku jsi fakt ještě brzo takže tam nemusí být nic vidět.. spíše bych vyměnila doktora přijde tmi trochu jako magor..
já tam byla v 5.tt a nic vidět taky nebylo..fakt v pohodě.. zkus jít tak za 14 dní..a pokud máš // tak těhu jsi..tak mi to řekla minule doktorka..nejsou falešně pozitivní testy :slight_smile:)
13. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj Mimisko,
já už mám jednoho velkého klučinu a dvě neúspěšná těhotenství, snad to tentokrát vyjde :slight_smile:
Nevolnosti nemám, ale chuť k jídlu taky moc ne. Jediné, na co mám chuť jsou ryby - takové ty kyselé, nebo v aspiku, nebo rybičky v tomatě apod. :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
mimisko, ja zse sladky nemuzu ani videt, spis slany veci-treby chleba se syrem eidamem mnam, ale za to kdyz vidim jogurt, tak se mi navaluje :grinning: A rano je mi docela dobre, nevolnosti me drzi po obede a navecer, to je mi pak fakt zle :frowning2:
13. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
saron gratuluji.

mimi no nevolnosti jen lehce oproti lonsku.
13. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky krev mi nebral..
Ale to se chci ještě zeptat, je dobrý znamení, když mě v době ms bolelo uprostřed ,zhruba mezi vaječníkama?Počítám že to byla děloha..A celkem dost a nárazově, tak jakoby tupě.To by mohlo znamenat že jde o normální těhotenství?
No jinak doktor je dobrej, uklidňoval mě pak..Že to bude dobrý, že příště už tam bude i sedíčko pokud je mimi tam kde má.Řekla jsem mu že se nemůžu zbavit špatných myšlenek a před spaním mám neurózu a udínám třeba 2,3 hodiny.Tak mi dal doporučení na přírodní tablety z přípavkem chmelu na uklidnění.Prý se můžou v těhu.Snažil se no.Ale 14 dní je 14dní čekání.
13. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
Podle bolestí se to Kukuco, nepozná....mě třeba nebolelo nic... Ale nechápu, proč tě neposlal na krev pro potvrzení těhu, když tě chtěl tak uklidnit...Někteří doktoři vůbec nemají pochopení pro to, jak umí být týden dlouhej :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jojo, to je fakt divny, ze ti nevzal krev.. Treba by ti ji vzala obvodacka? :wink:
13. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
kuku já měla jakoby normální MS bolesti a to se asi mimísek uhnizdoval..pokud to připomíná ms bolestí prý je to v pohodě mi říkala doktorka..pila jsem magnézku dost mi pomohla už je mi fajn..
13. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
:confounded: Maui, má pravdu. Co ty týden, ale 14 dní :confounded:
Ale já vím,nejsem první ani poslední kdo čekal a bál se.Hlavně ať tam příště bliká srdíčko :slight_smile:
A teda, ještě mě pobavil ať dodržuju klidovej režim a nestýkám se moc s lidma pohromadě.Kvůli nemocem atak.Ha ha, soc. pracovnice jezdící na služebky třeba do léčeben dlouhodobě nemocných a nemocic,to asi nebude ideální.Řekl mi,tak nejezděte.To abych si rovnou podepsla výpověď.
13. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jo a holky nezda se vam, ze Konik pocita trochu jinak ty nase tydny? Me jinde vychazi 7 a i Dr to rikal, ze jsem 7+1.. :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Saru, jo tak to jsem měla,myslela jsem že jsem to dostala snad několikrát za den..
Snad to bude v pohodě.mimoděložní se stává prý častěji prři 1. těhu,to už mám odbytý no..
13. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
kukuca no je to divne vetsinou si pri podezreni na mimodelozni zvou casteji, ale treba videl tu smouhu a myslis si ze je to ono a jen si chce byt jistej. A co ti doporucil za tabletky???
13. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
kuku já to znám chodila jsem se pořád dívat zda tam není krev..ale neboj..brzo to přestne..kup si tu magnezku..kdy jsi měla ovu:
13. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
no já mívám podezřelé bolesti cca od 3. dne od et, vždycky se leknu, že to dostanu, 3x už mě to i vzbudilo - když byly silnější, vzbudila jsem se úplně spocená, ale ty silnější brzy přejdou. a když mě nic nebolí, tak mi to připadá divné :wink:. nejvíc jsem se těch bolestí bála mezi et a testem, vždycyky jsem si říkala už je to tady, zase to nevyšlo...
a už jsem z toho tak zblblá, že se mi dneska 2x zdálo o tom, že jsem začala krvácet...
13. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
manousek ono je to spravne ty jsi 7+1 coz se bere jako 8tt - to ej priklad.
13. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky, nepanikařte, takhle by těch devět měsíců bylo hotové utrpení :grinning: Musíte věřit, že mimčo ví, co dělá :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky ty bolesti jsou v poradku je to to ze se mimisek uhnizduje a pak roste a rozpina se deloha.
13. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
maui vzdyt ja tady celou dobu uklidnuju a pisu co a jak. :grinning: Ja jsem ok celou dobu.
13. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
No jo, Adi, musíme jim vnést trochu klidu do života :wink: :grinning:
Možná, že jsme tak klidné, protože jsme ještě nebyly u doktora :grinning:
13. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.