• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahodarka: acha :slight_smile: no tak to pak jo,to jsem teda zvědavá, chci si koupit jedny těhu džíny a nějaký jiný kalhoty a léto odchodit hlavně v šatech :slight_smile:)) ale stejně budu muset ten šatník pořešit :slight_smile:)))))

evatk: ahojky, jo jo tak tohle všechno mě čeká za 3 týdny, tripplíky, pohmat a utz nebude,což mě mrzí :frowning2:(( už by to teoreticky mělo jít i poznat :slight_smile: co to bude,když bude mimís spolupracovat :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj těhulky,
zdravím po delší odmlce. Doufám, že se všem daří dobře a že nevolnosti ustupují :wink:

Moc teď nestíháme - buď lítám venku s Nelí nebo padám večer do bezvědomí a spánku :sweat_smile:

Těhu demence se mi přeměnila na demenci kojící a jednu dobu jsem měla kombinaci obojího :grinning: (kojila jsem Nelí do 20. měsíce). Výsledkem bylo a je, že hodně zapomínám (krátkodobá paměť je na bodu mrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:) Ale zdá se mi, že se to postupně lepší :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Si říkám, jestli se nečekám dvojčata a místo v břiše mi nesídlí každý v jednom prsu- břicho mi sice roste, ale kam se hrabe na prsa! Začínala jsem s 80B (někdy C)- přesedlala rovnou na 85C a začíná mi být těsno...
Taky vám tak kypí ňadra? Když já se stydím takhle chodit, oni jdou jakoby přede mnou :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Kvakulko :grinning: To by chtělo nějakou fotku :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
kvakul, já mám normálně D(někdy i E), tak na to, že chodí napřed jsem zvyklá :grinning: Teď nijakou závažnou změnu nepozoruju, manža teda tvrdí, že jsou ještě větší, ale apoň, že už mě přestaly bolet, jak na začátku :confounded: Jinak že bys čekala trojčata? V břiše máš prcka potvrzenýho, ale kontrolovali ti ty prsa? :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Maui: Rodinná tradice :wink: Manželovi občas vyhrožuju, bo "já ti tady čápa s mákem, a ty děláš Jé, koprovka...!" :grinning:

Kvakulko - ano, a rozhodla jsem se, že si to budu užívat. Aspoň chvíli ještě jdou prsa před břichem!
13. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jejda, to by bylo nemravný- a oblečený by to nebylo ono (oni jsou to velrybáky)- teď sedím v práci a mám pocit, že bych potřebovala podojit- tak takovýhle těhotenský potíže jsem fakt nečekala :sweat_smile:
Ty prsa se fakt nalívají snad každou hodinou a explodujou :confounded:
13. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Spagett :grinning: :grinning: - to se musím optat gyndařky- že chci taky UTZ prsou, jestli tam nejsou další mimina- diagnóza psychóza v graviditě
Ale Spaaget- to musí manžel jásat, ne? Takový pamelo-andersonovky. :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Orlik no my rekonstruuje od srpna takze docela dlouho uz, ale jde to dobre ted uz to nejhorsi mame za sebou.Ale byli doby kdy jsem byla nestastna a nastvana a nebavilo me zit v tom bordelu.

Jinak ja vazim porad stejne.
13. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky zdravim, nestiham vas docitat... :wink:
muz se vcera se znamym rozhodl, ze dneska vyrazi s prvorozenymi syny na panskou kratkou dovku, tak jsem cele dopo zehlila apod... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beranku-mame to podobne, my taky furt jen predelavame a stehujem se, ted nas to ceka za cca 2 tydny do bytu a potom snad uz postavime :slight_smile:
velikost 36-38-jejda, to jsem v zivote snad nemela...ale ted jsem jeste nepribrala, i kdyz dneska rano me ta vaha teda vydesila, pac mi hlasila o kilo vice, nez vcera, tak jsem se snazila zvazit na 7 ruznych mistech a mela jsem 3 stejne vysledky-to ty pozitivni a 4 ty o kilo vetsi-negativni, toz nevim....ale potkala jsem kamosku a zatim si toho taky nevsimla i kdyz ten spek na brise je teda hruuuzny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
kvakul, on možná jásá, ale moje záda celkem úpí :sweat_smile: On teda pak taky, když chci namasírovat :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
spaaget s masazema zad opatrne. :wink:
13. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kremb- presně tak, 38 velikost jsem měla asi někdy tehdy kolem puberty... Před těhotněním jsem měla 42- teď nevím, jak to měřit a nekrást...
13. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
kvakulka, ja to radeji ani nemerim a kdyz tak, radeji nerikam-mlcim...ale ty jsi snad vysoka, ne??ja jen 1,72, nicmoc...ale je to divne, vzdycky jde o znacku, nekdy se narvu do anglicke 10 a nekdy mi je i anglicka 14 mala :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
adaj, neboj, on je vyškolenej od mý mamky, páč ta je profík(šéfka na rehabilitaci :wink: )
Co se velikostí týče, mám 38-40, i když minulej tejden jsem mrkala na těhurifle v C&A a musela jsem zkusit vel. 42, tak mi asi nakynul i zadek :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
spageet jo jo ja si musela rejpnout. :grinning: Ja bych potrebovala taky holky hlavne dole v krizi to boli jak das. Jinak ja mam velikost 46, ale ty jedny kalhoty mam 44 a jsou mi pekne coz je divne. :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mně zase příjde, že ty těhu kalhoty jsou hrozně velké :confused: :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
beranek no ty druhe mam jak pytel no, ale tyhle jsou ok
13. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
adaj, ono záleží hodně na střihu(musíme si to nějak zdůvodnit, že? :grinning: )
jinak bonžůr, já měřím stejně a malá si nepřipadám, spíš potkávám ženský menší, málokdy se mi stane, že by byla větší. Teda když jsem vedle manži, tak to jsem pinďa, páč on je dvoumetrovej a při narození měřil 54cm a měl 5 kg. Tak snad se mimís nepotatí, neb takovej porod asi nedám :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
spaaget no jako ty kalhoty mi rikej no nesmi mi vyrust zadek. :grinning: Jinak asik vyfotim bruch. :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ale zadek asi vyroste každý těhuli, teda aspoň těm, co potkávám jo, páč mi přijde, že ho maj všechny stejně hranatej :sweat_smile: Nebo to dělaj ty střihy těch kalhot...
13. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
spaaget to delaji ty pytlace jak jim rika manzel. :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zadek a hlavně boky vyrostou každé, protože se roztahuje pánev. Ale je to nezvyk, to jsem snášela nejhůř :sweat_smile:
Přítel vážil při narození 4,7kg, naštěstí to naše dcera nezdědila...ale co není, může ještě být, že :grinning: Akorát mám pocit, že víc jak 3,5kg dítě neporodím :unamused:
13. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
ty jo nestrašte mě :slight_smile:)))) větší zadek a boky? :slight_smile:)))no to jsou samý pozitiva,na který se už teď těším :angry:

:grinning: ale co, hlavně,že jsme zdravý ne? :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak to budu nosit sukně...
Spagett- manžel byl teda gigant! Chudák tchýně...
Mám 180 cm, byla jsem i jako miminko kousek- 54 cm, skoro 4kg- manžel má teď asi 185, ale jak mimi byl docela průměrný tříkilový prcek
13. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
kvak - mně taky rostou hrozně prsa, začínala jsem na 75 B někdy i A :wink:, rovnou jsem hupsla do 80 C a už mi začíná být zase jen tak tak...
každopádně prsa mám větší než břicho jenom ráno, zhruba kolem poledne se to obrátí jak na přesýpacích hodinách...
13. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jojo, když celý den sedím v redakci, tak večer je břich úctyhodnej...
13. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
zdravím vás po odpoledním tříhodinovém šlovíkovi, to je hrůza, co? já opravdu smekám před těmi, co chodí pravidelně do práce a fungují normálně, já jsem nemožná, snad je to tím, že v noci spím blbě, že to pak musím dohánět nebo mě unaví kdejaká maličkost nebo já nevím

mě prsa naskočily jednorázově, teď už (asi zatím) mají přestávku, jsem zvědavá na finální podobu :grinning:, nestrašte s éčkama, proboha, co s tím budu dělat???

holky vy co ste doma po ivf - jak to vidíte s "delším" cestováním (s východu moravy do prahy), snad by to nemělo vadit??? teď nemyslím pn, vycházky mám neomezeně, ale po zdravotní stránce... dr. to pochopil přes tu pn, tak začal mluvit o kontrolách, že bych se měla pohybovat v místě bydliště atd., tak jsem ho radši neupozorňovala na ty vycházky, aby mi je nechtěl zrušit, mám je takto z caru a už jsem pak nechtěla do toho rýpat, počkám do další kontroly, pokud bude vše ok, jeli bychom... co myslíte?
13. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Beranek - jak jako roztahuje pánev?! Já mám už teď hodnoty na horní hranici až (dost) nadprůměrné, to bych musela rodit Plivníka až v jeho pěti letech, aby měl nárok si ještě něco rychtovat a roztahovat :grinning:
13. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
rivka: :slight_smile:)) no tak to je dobrý , já mám zas něco úzkýho a nevím co,musím se na to přeptat :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.