• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Čavec všechny zase zdravím :slight_smile:

Evi když bude na KO vše ok, tak bych jela, já to mám taky tak v plánu :wink: Ale teda zatím to vypadá, že stejně jikam nepojedem :wink:
Ale do Phy se taky chystám......

Dneska jsem byla na KO, tak vše ok, špuntě mám 9,65 cm, pohlaví nám strkalo přímo před oči, ale dr řekl, že ještě to není poznat. :angry: Mě určitě jen napíná...
Další KO 10.6., tak snad bude pak prcek ještě spolupracovat.....

Víte tady někdo krom Ritulky co to bude aaž to bude?
13. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
sanus já jsem doufala v růžové botičky už dneska, ale utz nebyl :cry:

gratuluju ke kontrole, to už je supet velikost
13. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Evi no já myslela, že bude mít špuntě víc, ale přesně to odpovídá dnu jak jsme.... :slight_smile:
Já doufám, že příště se nám špunťátko odhalí......... :pensive:
13. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
já taky, to bude 18.tt, ta snad, jsme oba zvědaví
13. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj ženské,

tak genetika i ultrazvuk na jedničku s hvězdičkou. A budeme mít kluka. Paní doktorka povídala , že se mu tam něco bimbá mezi nožkama. :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
saze gratuluju!!!!! to byla nějaký větší utz na genetice? na ten máme jít taky, ale nevím ještě kdy...
13. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Saze - gratuluju :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Saze tak super :slight_smile: A já teda soudím, že budeme mít holčičku, protože by tam dr to bimbadlo na UTZ viděl v 16tt...... :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
já byla na 4D ultrazvuku. - a tam to viděla. Není to prý na 100 procent ale asi to bude kluk.
13. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak pardon holky, nebyl to 4D ultrazvuk - byl normální. Já to nějak popletla. Ale byl na velikánskou obrazovku.
13. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
saze tak hoď fotku, máš???
13. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
holky nemám ale zítra jdu zase ke svému doktorovi tak tam si ji nezapomenu vzít
13. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj,

zírám, kolik z Vás už ví pohlaví mimísů :sunglasses: Já stále řeším, jestli si to nechat říct nebo ne. U Nelí jsme se nechali záměrně překvapit a odměnou mi byl úžasně rychlý porod :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jinak blahopřeju k úspěšným kontrolám :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
jeeeeeeee Saze, gratulujem k pindíkovi :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Holky, čo ste boli na utz u Apolinára, može tam ist aj manžel? On ma tam totiž v piatok vezie, tak ked tam už bude, nech vidí aj prcka
13. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky,
gratuluju ke kontrolám. Mě to čeká zítra.
Jinak se ze mě asi stává bezalkoholický notorik. Před chvíli jsem si otevřela Robčovi Rychlé špunty :grinning:
Po 4 měsících jsem vytáhla pyžamo s kalhotama a s hrůzou jsem zjistila, že se do něj zachvíli už nevejdu :angry: Jinak co se týče kalhot, tak ty nosím pořád svoje, akorát jsem už musela odstranit opasek. Těhu jsem si oblíkla jen jednou, jelikož jsem měla všechny ostatní špinavé. A měla jsem v nich pupek jak v 6měsíci. Manža řekl, že o něco málo menší, než když jsem šla rodit :slight_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
saze no gratuluji k pindikovi. :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
uf.. tak sem vas docetla :slight_smile:))

teda .. gratuluji k uspesnym kontrolam!! a saze dostala pindika jako bonus :slight_smile:))

jinak jste tady resily zase vany, kozy a zadky .. tak aby bylo jasno ... uz skoror odzacatku sem se dobre necitila ve svych vecech a hned objednla tehu dziny... no a ted jsem je vyndala po vyprani a hejhle oni mi snad jdou male!!! no doufam, ze to bylo jen tim vypranim a ze to povoli ...

jo, cestou z mesta jsem se odmenila .. vycuchala jsem v HMku veš slevach nadhernou kosili vel. 42! a krasny letni satky teda jen 38 :slight_smile: a kus za 200 no nekup to ...
jako bonus jsem tam objevila tehu puncochace bez tapek - no nadhera! uz mi nebude tlacit guma!!!
a mame vysterkovanou fasadu hec :slight_smile:)) - jeste stuk a barva... takze jeste tyden igelity na okne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
melo to byt "ve" slevách - žadnou veš jsem tam nevyčuchala :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Saze, moc gratuluju k pindikovi! A trochu (dost) zavidim, ze uz to vis, hned bych si sla neco koupit. :slight_smile:
Lulka: u Apolinare je to pro partnery jak delany, vazne krasnej utz, starej rok a pul a pry je lepsi i nez v genetu.
Saze: jak probihala genetika?
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Marsie: puncochace bez tapek jsou jako leginy? Ty porad tehotensky shanim a nemuzu je sehnat.
13. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
jahod - jo jo :slight_smile:)) ty me chapes, co jsem chtela rict :slight_smile:)) puncochacova leginy 60denu, maji je v hmku - ja byla v letnanech ...vzala jsem si radsi M at mam "vuli"
13. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: , já už zase makám :angry:
Jahod, mě to u Apolináře teda docela zklamalo. Přišlo mi to unvitř strašně tmavě a z toho lůžka s papírem umazaným od bot jsem měla dojem nepořádku. Obrazovka byla docela malá a doktor tak huhňal, že jsem měla co dělat, abych něco slyšela já, co jsem ležela vedle něj, natož manžel, který seděl z druhé strany lůžka. Chudák lapal každé jeho slovo a nevěděl, jestli má točit zrak k obrazovce nebo ucho k doktorovi :angry: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 06:25  • Odpověz
Dobré ráno a díky za postrehy.
Ja som bola u Apol.pred 3.rokmi na utz sama bez manžela - s doktormi som bola spokojná, uvidíme zajtra
14. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Krasne rano holky tak muj prcek me chce sam presvedcit ze je v poradku odvcera blinkam hlavne pri smradech a zak. :grinning:

marsie fakt je tam maji?? No tak to asik reknu segre protoze puncochy nemusim, ale leginky bych chtela. :grinning:
14. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
brý ránko :wink:
Páni Saze má oficiálně pinďoura, gratuluju :grinning:
evotk, třeba ti to doktor neřekl, páč to bude holčička, oni jsou s tím jejich pohlavím takový opatrnější, páč to není pořádně poznat, protože mají dost dlouho zvětšenej klitoris, tak jim asi dělá problém ho rozeznat od menšího pinďoura :sweat_smile: Aspoň tak mi to říkal kamarád gyndař, že vždycky řekne, že buď je mimís po tatínkovi a nebo je to ženská :grinning: :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
spaaget no oni jsou doktori schopny prej poznat kluka od 16tt, ale holku az kolem toho 20tt.
14. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ráno,

saze gratuluji k pindíkovi. Taky po kloučkovi ve skrytu duše toužím.

Čím víc tu řešíte pohlaví mimíska, začínám přemýšlet, že si to nechám prozradit. Příští týden mám kontrolu a už budu v 16tt, tak by se ten kluk snad dal poznat. Problém je v partnerovi, hrozně moc chce kluka a myslím, že z holčičky bude trošku zklamaný, pokud by to věděl předem. Ale pokud se to dozví až u porodu, nebude to řešit. Poraďte, mám si nechat říct? Budu doufat, že mimi bude otočený a nebude nic poznat.
14. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Orlik jestli to chces vedet nech si to rict a jemu nic rikat nemusis ne??? :grinning: Jinak kamosce loni rekli ze ceka kluka uz v 15tt a pak s toho byla holka a jen mela velky klitoris coz je uplne normalni. :grinning: Jinak jako me je to jedno, ale ja bych radsi kluka a manza holku.
14. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.