• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobre ranko !!!
evka - tehu neni nemoc (i kdyz jsme na nemocenske) nikdo ti neporadi jen ty sama - podle toho jak se citis .. jestli se citis absolutne ok a mudr taky nevidi duvod - no, tak urcite na tu dovcu jed - ja bych jela hned !!!

jahod , ad - ano, maji je tam v double packu asi za 250! meli vsechny velikosti - jahod ma vel. 36 a ad vim, zes psala , ze jsi velka .. takze L .. ja to rozbalila a radsi jsem si vzala Mka at mam rezervu ... i kdyz ja mam kzady puncochace tak na 2x a pak je nekde trhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
marsie, ale tyhle jsou lepsi ne??? NO zkusim pak rict segre at je vezme. :grinning:
14. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko,
mě také holky řekli kluk na 80 procent. Tak uvidíme oni to fakt blbě zatím vidí. Věci začnu nakupovat zatím neutrální.
Jinak genetika byla otázky a odpovědi. co máme za choroby v rodině a zda sourozenci mají děti a dokonce kolik dětí má strejda a teda a tak. A vše vyšlo ok.
14. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
marsie, díky moc, zkusím tam dneska pro ně zaběhnout, snad to stihnu..
maui, to je mi líto, že se vám to nelíbilo, já jsem tam vážně spokojená
holky, které už máte za sebou ten screening, dělali vám utz vnitřně nebo přes břicho? já kvůli tomu, co si mám vzít na sebe?
14. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj saze a brali ti i plodovku nebo jenom výslech?
14. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Jahodarko - přes břicho.
14. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
a bylo už to hezky vidět? mně zatím dělali přes břicho jen jednou - u mého gyn. a ten nemá nic moc utz a nebylo to moc dobře vidět..
14. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Jahodarko a nebuď jako já. Ukázala nám mimčo a ono se začalo otáčet a já jak jsem viděla že se to ve mě hýbě tak jsem začala pobrekávat emocema a začalo mi nadskakovat břicho a doktorka v tu chvíli nic neviděla. Řekla mi emoce později, já pak nic nevidím. Ale holky jak tam ten brouček plave a máchá rukama to je nádhera.
14. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Jahodarko - viděla jsi vše i 5 prstů na ruce na noze, mozek , vnitřnosti. Fakt vše. Je to nádheraaaaaaaaa. Těš se a užij si to tam. A nebud zblbá jako já a řekni si o fotku
14. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
A ona nám říkala , tady má kolena, tady má pusu , nosní kůstku, atd fakt vše
14. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
jahod - ten screening se dela pres bricho .. odber plodovky se dela pozdeji ...

je mi od rana hrozna zima - se nemuzu zahrat ... hlavne , ze jsem si koupila letni satecky :slight_smile:))spis bych potrebovala nejakej kozich :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Jahodarko - jen výslech. Ona nám řekla že plodovka až podle všech vyšetření, a jelikož je vše ok nenechám si ji brát. Nad 35 myslím to doporučují pod 35 ne. A mě je 33 takže si to nenechám brát
14. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
jahod mě ten screening zkoušel i spodem i přes břicho, že uvidí, jak to půjde líp vidět kvůli tomu měření
14. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
jahod me ho delali pres bricho a bylo to krasny.

saze neboj oni ti to pak treba potvrdi. :grinning:
14. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
saze nam zase jako by ploval me ukapla slzicka kdyz nam ukazala srdicko a porad do prcka stouchala at se nam hejba a to bylo krasny jak ploval. Jinak jak jsem tlusta tak byla horsi viditelnost no.
14. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
marsie me taky neni uplne vedro. :grinning:
14. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
saze jéééééé, já už tam chci být! :slight_smile: jdu až příští pátek, ach jo, myslím, že to do té doby nepřežiju.. :wink:

marsie: já taky ne, teď jsem si dala svetr nahřát na topení.. :grinning:

no, holky, tak to asi pro jistotu půjdu v sukni..
14. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
ad, myslíš, že to jako neumí tolik prosvítit ten špek, jo? já ho mám na břiše teda taky celkem solidní.. :confounded:
14. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
saze jako jestli to mas ok tak neni co resitne???
Jahodarko - moc se těš bude to krásné a vem si kapesník do ruky. na ty slzy. Já musím říct že i tomu mému ukápla (samozřejmě nenápadně) :grinning:
jahod a kam jdes??? Nene to ona to vidi jako a vsechno prosviti v poradku jen pro tebe je horsi viditelnost vis. A neboj se oni vsechno najdou ja maji a ukazala nam i zaludek. :grinning:

Saze no ja mela jen slzave ocicka, ale jeste 3 dny se mi zdalo jak tam prcek plove jako kdyz leze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Adajar mám. Dneska jdu na kontrolu k mému gyn. doktorovi a chci se s ním nakonec domluvit že do práce nepůjdu. A zda by mi dal neom. vycházky.
Holky myslíte že ten špek v tom hraje úlohu. já ho mám také a prosvítil se :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
jen by me zajimalo jak jahod s velikosti 36 muze mit "solidni spek" ...

jde na me zase hlad a nechce se mi nic delat .. ach jo .. zkratka takove klasicke dopoledne :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
saze nehraje jen je trosku horsi viditelnost, ale zmeri ti vsechno spravne no. Oni pak musi vic tlacit na to bricho. :grinning:
14. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
tý jo, tak to já teď nebudu moct dospat!
Ad, já jdu k apolináři.
Saze - ty už zase do práce nechceš jít? A co to vaše nezbedné manželovo dítko?
14. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
marsie - velikost 38 a podívej se na mojí fotku - mám to všechno jenom na břiše.. :unamused:
14. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Jahodarko - já byla včera na skok v práci a holky se tam začali mezi sebou hádat. A je tam takové dusno. Že se mi tam fakt už ani nechce. A dítko dobrý teď je v Anglii a včera manža platil taneční - ale to beru jako že nejsou vyhozené peníze.
14. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
saze, no, tak to chápu, to by se mi tam asi taky nechtělo..
14. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
jahod tak tam jsem nebyla ja byla v tom gennetu a ve 20tt tam jdu taky na velky utz a pani doktorka byla uzasna no. Jahod asik se budu muset vyfotit se koukni do alba ty fotky tam to jsou speky a ne tehu brisko. :grinning:

saze ja bych do prace taky uz nechtela ja mam doma klid a pohodu a vyhovuje mi to uplne.

marsie ja mam taky hlad, ale dosel chleba i housky :frowning2: :angry:
14. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
saze mě bylo po práci taky sem tam smutno, ale stačí, abych se sem tam ke mě doneslo co a jak+něco řeším se svou nástupkyní (která je zároveň i mou dobou kamarádkou) a jsem ráda, že jsem doma! akorát se rozčílím
14. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.