• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Evatko - tak to je přesný. Doma je smutno a pak mi volají a něco chtějí a mě to vadí že mě vyrušují a otravují.
Adajar - já byla také v Gennetu a také tam jdu i na další testy.
14. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Saze, gratuluju- máš v sobě pořád piňďu- to je erotickej sen všech žen :grinning: :grinning: :grinning: (podle chlapů).
Já bych už tak moc chtěla vědět pohlaví Pitryse, že jsem z toho až chorá- jdu sice v pondělí na kontrolu- budu začínat 17tt, ale doktorka není moc na ultrazvuky a asi mi jen pro mou radost neudělá- ale já bych velmi moc potřebovala prcka vidět- chytá mě někdy rapl, jestli se mu daří, jak se vyvíjí- měli by dělat UTZ z psychických důvodů aspoň každých 14 dnů....
14. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Jé, prstíčky budou vidět, to jste mě úplně navnadili :dizzy_face: Už jenom 6x se vyspím...
Kvůli práci se nerozčilujte, je to jenom práce :wink:
14. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
kvak, takový sny fakt nemám :sweat_smile: :grinning:
Včera jsem se krásně chytla s tchýní, páč máme jít zítra na pohřeb(manžovi umřela teta, hrozně fajn ženská, která se s životem nepárala) a ona, že se nesluší, aby těhotná šla na pohřeb. Toš jsme si to vyříkaly a na just půjdu :grinning:
14. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Spagget, no však říkám, že sen podle chlapů-- ale to nic, mě jen tak dopoledně hrabe.
Jsem žalostná, že budu mít ultrazvuk až někdy za měsíc, přitom poslední byl ve 12tt- to mi přijde krutý, UTZ po 2 měsících...
14. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
evak me taky rozcilujou veci z prace. Saze a u koho jsi byla???? Ja u doktorky Matouskove.
14. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Mám dneska příšernou pracovní morálku. Místo abych pracovala, prohlížím stránky s kočárkama a vybírám, který by se mi líbil. Jsem vážně bezradná, líbí se mi jich tolik. Vy už máte vybráno?
14. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky, jak bych mohla doktorku umluvit, aby mi udělala UTZ? Si příjdu diskriminovaná- jsem na konci 4 měsíce a byla jsem na UTZ za celý těhotenství jen dvakrát- to je přece strašný!
14. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Orlíku, chtěla bych Inglesinu Magnum+ bych ráda šátkovala (Ingles. si pořídíme z druhý ruky, je to hodně kvalitní kočár, kámoška ho má taky po někom a je pořád skvělej- novej stojí ale asi 14 tisíc, což nedáme- stejně bych chtěla vozit jen na procházky a jinak po městě nosit- do MHD se mi s kočárem fakt nechce)
14. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Adajar - jojo u paní Matouškové - byla strašně fajn.
14. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
orlik ja ani nevim jake jsou takze ne ja se na kocar podivam poradne az kolem 30tt.

kvat ja 3x a to ten 3 jsem platila.

saze jo jo byla uzasna a vsechno krasne vysvetlila.
14. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
teda vy jste toho nakecaly od rána :slight_smile:

všem ahoj

saze gratuluju k 80 % klukovi :slight_smile:

tak dneska jsem byla v bazénu, no nádhera,jak mě se stýskalo :slight_smile:))) jsem šla do vody a říkala jsem malýmu, teď to bude jako u Tebe v bříšku :grinning:
14. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Adaj- já vím, že je to normální frekvence UTZ vyšetření, já jen začínám být nějak těhotensky hysterická :frowning2:
14. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
lilisek je voda ta mi chybi no.

kvat nebud bud v klidu a pohode. :wink:
14. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
lillisek - a co na to malej/malá? :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
adaj: a vždyť už můžeš do bazénu,nebo ty to máš vyloženě zakázaný :slight_smile:?

jahodarka: hele kupodivu asi nic, nebo to ještě prostě necítím :slight_smile: ale bylo to fajnový,jsem si pak dala whirpoolku a to byl relax :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
lilisek no nemam, ale nemela bych chodit kvuli infekci doktor rikal ze jsem rozumna a sama vim cemu se vyvarovat.
14. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem doma z kontroly. Bohužel nedopadla moc dobře. Srdíčko sice bije, ale mimisek velikostí odpovídá 9tt. Takže jdu zítra na podrobnější UTZ a tam se rozhodne jestli se mu dá ještě šance nebo se to ukončí.
14. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
luci, to je mi líto, ale mysli pozitivně, já myslím, že by to mrňous mohl dohnat
14. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
luci to je mi lito. Budem drzet palecky a posilam hodne sili. :wink:
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
U nás kočár vybírá muž. On je takový vybírací typ, já vhodím požadavky (v tomto případě "velký, co nejlehčí, pokud kombinace, tak s přehazovací rukojetí) a on zasedne k internetu a posléze vyhodí výsledek, do nějž zahrne i všechna ostatní potřebná kritéria (jaká kolečka? jaký košík? cena?) - většinou tak tři čtyři varianty. Ten prochází zkráceným schvalovacím řízením. Původně to dělal jen u elektropřístrojů (je IT), ale posléze jsem zjistila, že to funguje u všeho. Myslím, že to bude nějaká náhrada lovu, můj otec takhle domů nosí výhodné koupě, na zbytku rodiny pak je shromáždit se do kruhu a konat rituální tance (jsou to TY NEJLEPŠÍ HOLINKY, TATÍNKU!!!).

Bazarový by mi nevadil, ale ještě není rozhodnuto. S šátkem počítám taky, akorát v zimě mě to moc neláká, takže jen šátkovat nehodlám.

Řeknu vám, ještě že jsem ten týden doma (pracovní systém - čtyři týdny v práci + jeden víkend, pak týden volno). Muž se asi těšil, že se mnou bude nějaká legrace, ale chodím spát o půl deváté. Přes den jsem jak praštěná, navíc mám asi zvýšenou teplotu (asi proto, že nevlastním teploměr) - jiné příznaky ne, takže to přičítám těhotenství, jenže jsem zvyklá na svých standardních 35,5, u čehokoliv vyššího trpím. K tomu se mi znova zablokoval krk. Teď jsem vydlabávala meloun (lovci jsem řekla, že Plivník touží po něm touží - a on přivlekl domů šestikilovou obludu :grinning: - , tak musím část zamrazit), s tím krkem radost nad radost. Melounu máme dost do Vánoc! (I když, s mou současnou spotřebou jídla, hm... do týdne bude v čudu :grinning: )

Kvaku - tohle mívám taky. Vždycky si říkám, co si říkala moje maminka, když ji otec přivezl na Kubu (což znamená, že jsme vystoupily v pět ráno z letadla do prádelny - horko a vlhký vzduch, a přijely roztřískanýma ulicema do bytu, který byl od předchozích majitelů poněkud zničený, matrace prochcané od dětiček, všude v domě smrad a na podlaze přátelsky pomrkával šváb): ano, MůŽU si teď sednout na kufry a začít plakat, ale pomůže to něčemu? Nepomůže. Tak se plácnu přes břicho a pravím výhrůžně "koukej prospívat, když je na tebe maminka taková hodná" - a doufám, že poslechne :grinning:
14. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Lucierob - Sakra :frowning2: Držím palce, ať to dobře dopadne!
14. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
ono je dost těžké myslet pozitivně, když minule jsem měla ZP v 9tt. Teď v 10tt jsem se necítila dobře a šla jsem k doktorce. Mimisek odpovídal 9tt a teď bych měla být 12+2 a mimisek pořád odpovídá 9tt
14. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
lucie muzem ti poslat jen silu a myslet na vas nic vic ted nejde. Utesovat te ted nema cenu musis si to srovnat v hlave a uvidis zitra. Ted nato moc nemysli a bud v klidku jo.
14. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Lucierob - myslím na tebe.
14. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Já už mám o kočáru představu Gesslein F , čtyři kola plus 2 menší, přeh. rukojeť, docela lehký a kráááásnýýýýýý
14. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
A do háje...Lucko... :frowning2: :cry: :cry:
14. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Lucíku - sakra jeden krásnej kluk už se vám povedl musí se povést i další mimi. ten život je někdy tak hnusnej.
14. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Lucie to je mi líto. Naděje ještě je, tak to nevzdávej.
14. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj, my jsme dorazily z cvičení a Beatka se snaží usnout v postýlce a sama :grinning:
Jinak mi volali z genetiky s tím, že mám nárok na genetickou konzultaci, tak jsem se ptala, jestli to vychází ze špatných triple testů a ona mi řekla, že ty mám v pořádku, ale že na té konzultaci v pondělí mi právě sdělí ten výsledek a případná rizika. Takže tam jdu, i přesto, že jsem jí říkala, že na odběr plodové vody v tom případě nejdu. Nemůžu si pomoct, ale genetika je výborný kšeft a mají z toho hezké zisky, protože jim tu moji konzultaci proplácí pojišťovna Ale nejlepší je, že by mi snad ani neřekla výsledek, kdybych se neptala Ale vůbec jsem se nebála, byla jsem klidná, od počátku věříme, že je vše v pořádku a to se docela vyplácí... :wink:
14. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.