• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lucie, teď dočítám tvůj příspěvek....a co k tomu říct....snad jen, že budeme všechny držet zítra moc palečky, aby se ukázalo, že to není tak špatné :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
beranek me na genetice loni tak vystrasili ze bych letos nesla.

Jinak holky nasla jsem sedacku co chci a za uzasnou cenu
14. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj, omlouvám se. že jsem sem tak vpadla, ale chci se zeptat, registrovala jste se nekterá v porodnici Podolí, mám termín 12.11. a oni od 23.11. malují a nikoho neberou, tak jsem z toho trochu vyděšená, abych se do toho netrefila, mimčo je totiž sle UZ o cca 5 dní mladší. :frowning2: Prý potom půjdu do porodnice, kde bude volná postel, no hrůza
14. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Adajar, tak já tam jdu jen kvůli svému věku, ale jak říkám, úplně zbytečně, protože testy dopadly dobře a paní doktorka stéjně mi chce říct případná rizika - která vím taky, a je logické, že s rostoucím věkem poškození dětí statisticky stoupá. No nic, tak si to poslechnu a půjdu zase domů s tím, že naše dítě bude v pořádku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
luci - to je mi moc lito, ze slysim tak spatne zpravy.. ale nadeje umira posledni. .. treba je jen trosku pomalejsi .. drzim palce at ti to zitra dopadne dobre!!!!! a drz se!!
14. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky! Tak máme po kontrole a utz, vše v pořádku. Akorát jsem si dneska zapomněla říct o fotečku, a přitom byl králíček tak krásně vidět. Opět mrskal nohama, rukama, takže mě to dál utvrzuje v tom, že to bude stejnej ďáblík jak ten náš dvou a půl letej... :dizzy_face: Pohlaví prý zjistí až za týden.

Co se týká kočáru, tak já kupuju od kámošky sporťák X-lander XA, korbičku jsem výhodně vydražila v aukci za pouhých 650,- Kč (jinak bych to takhle brzy ještě nekupovala) a k tomu mám i pro našeho velkýho bráchu skate ke kočárku. Už máme doma i autosedačku vajíčko půjčený od kámošky.

V neděli si jedem pro velkou postel pro Kubíka (teď spí s námi v posteli), tak jsem zvědavá na jeho velkej přesun do velký postele do pokojíka...
14. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
spagetko - no co je to za čůzu?? ja jsem na debilni tchyne alergicka .. jednu taky mam .. no nic .. proste na pohreb jdi a babu kopni do holene :slight_smile:))

jinak Matoušová jsem byla za svobodna :slight_smile:)))
14. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ten pohřeb jsem taky nepochopila, jaký je rozdíl jít na pohřeb jako těhotná nebo netěhotná? :confused:
14. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Marsie- babu kopni do holeně :grinning: - dobrý
Macu- náš prcek byl zase ve 12tt takovej lenochod a valihrach- asi po nás (po nás jako svých rodičích)- jestli bude takový flegmoš, tak snad ani pořádně nebudu cítit pohyby- je ale možný, že prostě během ultrazvuku skoro spal- musely jsme do něj s paní doktorkou trochu šťouchat, abychom ho probudily z letargie
14. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Kvakulka buď ráda, aspoň budeš mít "hodný" dítě :slight_smile:

Já jsem teda v minulým těhotenství na pohřeb strejdy nešla, ale to už bylo ke konci těhotenství a prostě jsem se na to necejtila... :unamused: Ale myslim, že to záleží spíš na těhulce jestli tam půjde nebo ne, rozhodně mi nepřijde, že je to nevhodný....
14. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Kvak, naše dcera byla v břiše taky dost neaktivní, nehýbala se skoro vůbec,možná 1x za den...no a teď tak neaktivní opravdu není, ale je to hodné dítě (někdy), to je fakt... :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky..tak včera byla kamarádka na tom 3D v Praze, bohužel se miminko neotočilo, takže jde za 14 dní, ale nic neplatila a říkala, že strašně příjemný personál a vůbec to tam bylo moc fajn.
Tak se tam určo objednám.
14. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
sima - no tak to si ze mě děláš legraci?! :astonished: já mám termín 23.11. a do podolí jsem chtěla, tak teď teda vůbec nevím co mám dělat? :fearful:
14. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
saronko a v kterém týdnu byla?
14. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
jahofarka- malují od 23.11 do 9.12. to se člověk zrovna trefí co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jahod, to si tam určitě zavolej! Na stránkách myslím nic takového nepíšou, nevím, kde se to dá jinak zjistit...
14. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
no říkala to ta ženská u registrace, ale zavolej tam. říkala, že na tuto dobu vůbec neregistrují, ale třeba to ještě změní...
14. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Když tu čtu o těch registracích do porodnice, jsem ráda, že nejsem z Prahy. Tady u nás nic takového není. Letos nám vystavěli nový pavilon porodnice a je to tam moc hezký. Skoro už se začínám těšit.
14. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky, ten pohřeb neřešte, prej se to nehodí, abych tam šla, přitom to nikdo jinej ještě neví, chtěli jsme až po genetice. Když jsem se zeptala, proč, tak nebyla schopná vysoukat kloudnou odpověď. Nakonec, že je to v kostele, kterej je celej kamennej a že to bude se mší a určitě nastydnu. Tak jí manža uzemnil, že si sednem dozadu a jakmile začnu modrat, že mě vynese ven, abych teda úplně nezmrzla :grinning: No co na to říct :sweat_smile: Ale vsadím se, že kdyby to byl někdo z její rodiny, tak by mě tam hnala v jakýmkoliv stavu :unamused: Já bych to třeba pochopila, kdyby šlo o někoho fakt hodně blízkýho a měla bych tam být ve velkým stresu, ale todle fakt byla ženská, která se s ničím nepárala, pořád říkala, až jednou zaklepe bačkorama, že nechce na pohřbu žádný plačky a ať se pak koukaj všichni opít. Jenom tchýňa z toho dělá tragédii :pensive:
luci, moc na tebe myslím, držím palce, ať je mrňous jenom velkej mrňous :pensive:
14. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
jahod, ona ti to řekne a plán malování je, aspoň tady v plzeňským kraji, vždycky na celej rok dopředu, právě kvůli tomu, aby si maminy kdyžtak našly jinou porodku a chodily tam na to předporodní vyšetření :wink:
14. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
luci: drž se, zítra budem držet palečky :slight_smile:

spaaget: teda jako plán malování doufám Vary nepostihne :slight_smile:))) zrovna v listopadu :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Luci, zajtra Ti budem moooooooooooc držat palce, nech všetko dobre dopadne.
Ja by som sa mala ist registrovat do Podolí ten příští čtvrtek a mám termín 19.11. tak snad mi to vyjde a zaregistruju ma, fakt sa mi nechce lietat po ostatných porodniciach v Prahe
14. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak jsem zpátky od doktora. Do práce mě prý nepustí ani omylem a dal mi vycházky neomezené. jinak vše ok.
14. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
lili, domažlice malujou přes Vánoce, tak do tý doby prostě musím porodit :grinning:
saze, no tak hlavně že je v OK a můžeš trajdat neomezeně :wink:
14. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
saze: no tak to je super ne, teď si můžeš začít užívat :slight_smile:))))

spaaget: já jsem se ještě ani neinformovala,ale v okolí je ještě jedna porodnice,docela slušná,tak nebudou snad obě malovat ve stejnej termín ne? :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky, plánujete některá, že budete používat látkový plíny?
14. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
lill, právě proto se dělá ten celokrajovej plán, aby se nepřekrývaly :wink:
kvakul, já plánuju, ale manžovi se to moc nepozdává, asi ho vezmu na For Family, páč tam minule měli pár stánků i s výkladem :wink: I když to spíš vidím na kombinaci, páč jestli budu pracovat, budou často hlídat babky a ty jsou jednoznačně proti :zipper_mouth:
14. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
No jo, babky, ty si představují ty šílený pleny, do kterých balily nás- já nejspíš taky budu občas prokládat jednorázovkama- nejsem fundamentalista- ale v základě bych chtěla být na látce- ze zdravotních, ekologických a i ekonomických důvodů. Je mi hrozně proti srsti vyrábět tolik odpadu a navíc ty pleny jsou z podobnýho materiálu jako dámský vložky (savý jádra) a ty i mně, starý dospělý vojně, dělají dost potíže- takže bavlna :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ty rady porady pro těhotný- prej dojděte si před spaním vyčůrat, ať v noci nemusíte--- chacha-- chodím za noc tak 4krát- a pěkný vodopády- i když v noci nepiju- to už je skoro jak budit se k miminu--- no tak je to aspoň taková přípravka
14. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Kvakul, to noční čůrání je vážně děs. Mám pokaždé pocit, že se protrhnu. A to to mělo být ve 2.trimestru lepší a zhoršovat se zase ve 3. Tak to se máme na co těšit. Jestli budu k miminu vstávat jako náměsíčná (což teď dělám), tak se má chudát na co těšit.
14. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.