• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jaho ona je ve 25tt
kvaku..taky chodím večer před spaním, pak tak v 10 když usnu u tv a pak kolem 4-5 no síla..chodím prostě pořád :slight_smile:)
14. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Já látkovky taky zvažuju. Akorát mě děsí, že se v nich budu muset vyznat :grinning:
14. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
lucie drž se, budu držet palce!!!

saze aspoň doktor má rozum, když ne ty :wink:

já to vidím na jednorázovky, radit se o těchto věcech budu asi se sousedkou, která porodila loni v říjnu a ta má obecně na tyto věci podobné názory jako já, přiznávám, že z pohodlnosti, už tak se děsím, jak tu péči o miminko budu zvládat, připadám si úplně nemožná, že nic nevím, nic neumím..., tak si to aspoň nějak ulehčím, asi z toho pramení ty moje děsivé sny, ty by vydaly na pár scénářů na nějké thrillery či horory :frowning2:
14. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Holky ja premyslim ze pujdu pul napul latkove doma a papirovky venku a na noc. :grinning: Ale to rikam ted co potom nevim.
14. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
spaaget. ty jo a dá se někde ten celokrajovej plán najít,myslím na netu? :slight_smile: nebo kde se to dopídím? :grinning:

teda já zatím přemýšlela spíš o papírovkách,tak uvidíme :slight_smile:

no dneska byl v práci mazec :frowning2: tak zaplať bůh,že už je konec, a můžu jít za chvilinku domů,takže se pomalu rozloučím a zítra asi nakouknu, i když mám dovču :slight_smile:))

tak zatím všem ahoj :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahojda holky, můžu se přidat? Občas vám sem nakouknu a přijde mi blbé vám vpadat do diskuze :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
lilis ahojky.
14. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
vendy vitej. :wink:
14. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
adajar děkuji :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
vendy neni zac a jak se mas??
14. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
adajar děkuji mám se fajn a co ty?? Koukala jsem že tě trápili nějaký ty nevolnosti a už je to dobrý???
14. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Já o látkovkách neuvažuji vůbec. My separujeme veškerý odpad, takže přispíváme aspoň trochu k ekologii, ale látkové plínky jsou na diskuzi - musíš je často prát, tzn. energie, voda, prací prostředky. Těžko říct nakolik ekologické to je. Samozřejmě se to nevyrovná množství papírových plínek. Já osobně vidím dost problém u cestování, výletů atd. Ale je to na každém, jak se rozhodne... :wink:
14. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
vendy nevolnosti jsou ok ted uz rovnou zvracim. :grinning: Ale neresim to je to lepsi nez kdyz me to hodinu boli v zaludku.
14. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
adajar jejku tak to jo, no hlavně když se ti pak uleví.....
14. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
vendy uz to neresim :wink:
14. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Teď jsem koukala a máte vybraný hezký jména pro děťátko, my nad tím stále přemýšlíme a teď si počkáme až nám řeknou co mimi skrývá a podle toho už musíme začít fakt vybírat, nebo bude bezejmenný, je to děs, pro holku by tipy byli, ale pro kluka to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
Koukám, že se probíraly pleny... Já jich mám po Kubovi asi sedmdesát, ale myslím, že je budu používat jen jako utěrky. Ještě teď si vzpomínám, jak mi vadilo, že se den nebo dva musely ráchat v kýblu s vodou, než jsem jich nashromáždila dostatečné množství, aby stálo za to zapnout pračku, protože s ničím jiným to prát nemůžete. A sahat pak do toho kýble s odlleželými blevajzy, nehledě na ten odér, no nic moc. Když k tomu přidám tu energii potřebnou k věšení a k žehlení (nebo aspoň ke skládání), říkám si, že můj čas je příliš drahý. O moc ekonomičtější a ekologičtější mi to nepřijde. S papírovkama bylo všechno jednodušší, Kuba měl lepší zadeček a málokdy se pročůral, což u látkovek bylo raz dva.
15. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno, maminky a bříška, jak jste se vyspaly?
Co se týká těch plen, tak já teda látkovky ani náhodou! Mám kolem sebe spoustu holek, které nakoupily látkovky s tím, jaká už je to dnes pohoda a nevydržely to ani týden..
15. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,

souhlasím s vámi a hlasuji pro papírové. Jsem ráda, že taková vymoženost existuje. Když propočítáte vodu, energiii a váš čas, nevím jestli jsou látkové opravdu ekonomické. Je to možná jen moje pohodlnost. Pár látkových určitě nakoupím taky, ale jen jako podložku nebo na utírání při blinkání.
15. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma :slight_smile: , vše jsem zvládla a vypadá to OK, jen ta narkoza mě dala zabrat jako vždy, proto mě pustili až včera večer ale dnes už se cítím dobře. Prcek má 9,2 cm a byl strašně divokej, furt skákal jak na trampolíně, no aji jsme se nasmáli.

Jinak já plenky jedině papírovky!!! Dvakrát jsem si zažila látkovky a už do nich nejdu.
15. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
dobre ranko!!
ritulko - jsem moc rada, ze je to ok!!!

s temi plenami naprosto souhlasim s maui!!! - taky mi to neprijde o moc ekologictejsi .. a zdravotne jsou jiz tak vychytany , ze kycle a podobny zalezitosti zvladnou skoro lip nez latka .. to za me ..
15. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
rritulko, ty máš obra teda vlastně obryni! :slight_smile: gratuluju k 9,2 cm! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
holky, dnes mam presne 14tt - zacatkem pristiho tydne se musim jit registrovat !!!! - tak uz to musim o vikendu rozseknout kam pujdu ?? asi ten Motol je nejbliz nebo manza vcera mluvil zas o tom Apolinari... tak se mi ale moc nechce, se bojim, ze me pak nevezmou... co myslite? uz to mate vybrane??
15. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj,
tak čo sa týka plienok, tak jedine jednorázové, na látkové pri 2.detoch by som nemala nervy
Marsie- ja začínam 14.t příští čtvrtek, takže v stredu si zavolam do Podolí, ked ma nezoberú tak asi skusim Apolinára a ked nie ani tam, tak Vinohrady
15. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Rritulko gratuluji.

Já mám kontrolu v pondělí, v noci jsem už špatně spala (teda spíš skoro nespala). Zase se bojím, aby byl prďous v pořádku a zároveň se těším, až ho zase uvidím. Jde to vůbec dohromady - bát se a těšit zároveň. O víkendu jsem sama doma, budu muset vymyslet nějakou činnost, abych na to pořád nemyslela, jinak se zblázním.

Jinak se chci zeptat, co je na Apolináři tak úžasného? Pořád to někde slyším. Jsem mimopražská, tak se neorientuji. V čem má být lepší, než ostatní porodnice?
15. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Orlik, podla mna su zase všetci paf z Podolí :astonished: ....ja to mám 5min od baráku, takže výber bol jasný
Apolinára mám asi 10.min
ono je to aj tak jedno, kde sa zaregistrujem, určite bude všade plno a pošlu ma niekde za Prahu
15. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
marsie - když mi odpadlo podolí, tak taky váhám mezi apolinářem a motolem, ale apolináře mám blíž, tak to asi zkusím..
orlíku - řekla bych že podolí, apolinář a motol jsou nejvyhlášenější porodnice v praze, tak proto jsou skloňované ve všech pádech..
15. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Pořád musím myslet na tu Lucku, nevíte někdo, kdy tam jde?
15. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Jahodarka, taky o ní od včerejška přemýšlím. Psala jen, že jde dneska. Doufám, že jí to dobře dopadne.
15. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
lulko - no toho se prave bojim, ze me poslou nekam jinam .. to radsi jsem chtela jit na mene exponovany misto, abych mela jistotu
jinak orliku nevim , co maj na Apolinari a Podoli - jen ,ze to ma dlouhou tradici a historii ale podle me to uz je stejne paseee - zasla slava polni trava ..

jahod a kdy tam planujes jit???

Lucka tam mela jit dneska .. pocitam, ze odpoledne by se mohla ozvat ..
15. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.