• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Saron, já jdu příští pátek, to budu 16+2 a straaašně doufám, že mi to doktor řekne....ale nevím, možná takhle brzy na to musí být nějaký spešl UZV :confused:
15. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
marsie, o čem info schůzka? jako válečná porada, kde budeme rodit?
15. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych se poradila o 3D nebo 4D ultrazvuku. Jaký je mezi nima rozdíl, mám se objednat v nemocnici, kdy?
děkuji :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
jahod-hihi :grinning: , ja jdu, doufam, ze to prezijem, max vypadnu do nejake hospy vedle :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme byly plavat a Beatka je v postýlce :wink:
Jinak já řeším "problémy" jiného druhu, všechny aktivity pro děti končí červnem a o prázdninách vlastně nic nejede, takže zkouším hledat, co budeme dělat :unamused:
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Na porod a rození zatím vůbec nemyslím :grinning: U nás se v porodnicích neregistruje, takže je to o tom, kde bude volno nebo nás pošlou jinam...
15. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Beránku, jsem na tom stejně. U nás registrace nejsou a malování taky nehrozí - máme od února nový pavilon porodnice. Nechtělo by se mi řešit porod ve 4.měsíci.
15. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
U nás jsou v městě 3 porodnice, jednu jsem si už vyzkoušela a ráda bych zkusila jinou, ale jaká bude realita, to se ještě uvidí :wink:
15. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
To já na výběr moc nemám, v Táboře je porodnice jen jedna. Uvažovalal jsem o Písku (mají skvělou pověst), ale nebudu riskovat, že tam nedojedeme. I když moc nevěřím, že já budu zrovna ta šťastná a porodím během chvilky.

Holky, ty registrace je jen teď v posledních letech kvůli babyboomu nebo to tak v Praze bylo vždycky?
15. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Orlík, kamarádka ted rodila v Písku přesto že žije v Praze a velká spokojenost
15. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Evanek má nové fotečky z ultrazvuku a mají pindíka..tak doufám, že už taky v úterý budu vědět co čekáme..
Evanku..veeeeelkáááááááá gratulace :slight_smile:)
15. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
tý jo, taky jsem na to koukala, to teda fakt nechápu, jak t tohohle můžou poznat pindíka.. :astonished: , ale holku by asi nepoznali, co?
každopádně evánku gratuluju! :wink:
15. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Panebože, jak si ten doktor může být tak jistý??? :slight_smile: Evanku, moc ti to přeju, ale mnou by si cloumala nedůvěra :grinning: Ještěže nejsem doktor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Taky bych měla asi trochu nedůvěru k tomu určení pohlaví tak brzy :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Konečně mi padla. Přeju vám hezký víkend. A v pondělí mi ráno držte prosím palečky - máme kontrolu. Díky.
15. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
vratila som sa práve z Apolinára zo screeningu. dopadlo to vyborne, tp sa mi nezmenil, ostáva 19.11. som rada, že to mám za sebou
15. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
lu super gratuluju
15. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Lullko, taky gratuluji :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
díky -prcek meria 7,2 cm
15. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Lulka- gratuluju! :slight_smile: A delali ti teda utz pres bricho nebo spodem?
15. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
cez pupik
15. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Pěkné odpoledne, holky. Ten 16tt je u mě fakt napínavej- břicho se mi zdvojnásobilo, nemám chuť na jídlo- jen toužím po špenátu- a hlavně pěkně přibírám- mám od začátku 5 kg nahoře (z čeho ale přibírám, to neřeším- možná se mi dělají ocelové nervy a železný zdraví)- začíná mě tehotenství bavit jako zajímavej přírodní úkaz (vždycky se mi líbily bouřky a krupobití :grinning: )
15. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojky, tak dneska si užívám dovču :slight_smile: tak jsem jenom přišla kouknout co Lucka, zatím ještě nic,tak se snad stavím později :slight_smile:

všem hezký den a víkend :grinning:
15. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mám děsnou depku. Včera jak doktor řekl , že mě do práce už nepustí jsem si uvědomila jak se vše změní. Je divné že z toho mám depku když jsem to tolik chtěla a najednou se bojim.
Máte to někdo také? Nebo jsem praštěná jen já.
15. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Jinak co se týká pohlaví asi když ho tam vidí tak řeknou že kluk a když nevidí tak neřeknou nic protože to tam ještě je buď schované a nebo to je ženská . Nám doktorka sice řekla kluka , ale řekla abychom ji pak nenadávali kdyby to byla holka. Tak asi uvidíme. Ještě raději nenakupuji modré věci.
15. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Saze, tvoje depka mi příjde naprosto normální. Já jsem měla v prvním těhotenství depku při představě, že bych měla zůstat doma a první dny mateřské jsem probrečela :grinning: Teď mě občas chytá depka, že budu doma ještě dlouho, ikdyž jsem do práce už vlastně chtěla jít....
15. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
No já jsem zvědavá na příští týden, jestli bude něco vidět u toho našeho miminka :wink:
15. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Beranku díky moc za tvá slova. Jsem ráda, že je to normální. fakt jsem nějak na dně. Těším se a zároveň bojim.
15. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
To je právě ta velká životní změna - člověk se zároveň těší a zároveň bojí :wink: Já se zase bojím, jak se budu současně starat o dvě malé děti, a taky se těším ale i hodně bojím zároveň...
15. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak to já bych se doma klidně zabavila- ale do července ještě v práci budu určitě. Nějak teď strašně rychle těhotním a jsem z toho taková připitomělá, tak mám spíš depky v práci z toho, že jsem pitomá a unavená...
15. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.