• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
já mám nárok na mateřskou v pol. září ale asi zůstanu doma už v srpnu..
15. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
beranku-ja to mam uplne stejne hozene....ja se tesim, ale neumim si to predstavit, do dneska nekdy maturuju s Jenikem...a k tomu jeste mimino...
hele, jedete nekdo do chorvatska na dovo?nebo nekam jinam do ciziny?ja to porad v sobe resim, jestli jet ci nejet-jeden se vidim u more a druhy den mam pocit, ze se mi tam neco spatneho stane-fakt na hlavu... :confused:
15. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
ahoj holky,
tak hlásím, že UTZ dopadl dobře. Máme 53mm a odpovídáme 12+2. Tak jsem se rozhodla, že k tomu doktorovi přestanu chodit. Moje původní doktorka se před 14 dny přestěhovala do jiného města. Tak asi budu dojíždět přímo k ní. Říkala, že ten UTZ u doktora je nějaký slabší. Přece se nebudu pokaždé stresovat tím, jestli mimisek bude na UTZ dobře vidět. Mám fotečku mimiška v albu.
Jinak všem vám moc děkuju za podporu. Dodaly jste mi na ten dnešní UTZ optimismus.
15. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
luci-ja jsem no zpetne moc necetla, ale ted chapu, ze jsi mela nejaky problem s mimiskem, tak to jsem rada, ze je vse OK!!!!!!! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Holky, částečně jsem vás dočetla.
tak co se týče těch látkových plen. Já jsem je u malého používala do 1roku. Ale jen na doma. Ven a do auta jsem mu dávala jednorázovky. U druhého mimča je taky asi budu používat.
A co týče porodnic, jsem ráda, že nebydlím v Praze. I když mě teď příjde, že těch těhulek je míň než před 3 lety. Tady u nás to naštěstí řešit nemusíme. Já tady mám spíš opačný problém, do které porodnice nejít. :grinning:
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
luciii - no tak hura .. to jsem rada, ze je vse v poradku!!!

jinak asi rodim doma na gauci .. v podoli malujou, v motole maj zavrenej sal a u apolinare jsem dnes zjistila, ze ve stredu registruji terminy porodu do 18.11. - takze jsem velmi zvedava, jestli se tam vejdu ....

jahod - info schuzka dobra - takove predstaveni nemocnice (i kdyz myslim, ze na to, ze je to budova v nonogotickem stylu a z palenych cihel nikoho moc nezajimalo :slight_smile: ... jak to tam chodi, kam v pripadech akutni pomoci, co vse s sebou .. atd. jinak je vse i na netu.
15. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
luci-kamaradka rodila v karvine a spokojena...
ja v havirove a taky-a vis, jaky lidi maji na havirov nazor...je to vzdy o lidech...
15. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
kremb, já jsem rodila v Karviné. Havířovskou porodnici jsem sice měla 10 minut pěšky od domu, ale v Karviné zase byla přímo na porodním oddělení moje doktorka. Já jsem na tu Havířovskou slyšela spíše špatné názory. Např. moje švagrová podle doktorů měla pořád čas, nechtěli jí vzít na císaře. Nakonec malou porodila klešťovým porodem, jelikož byla moc velká.
15. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
luci, ja jsem taky mela z ha nemocnice-porodnice hruzu a musim rict, ze to bylo fakt dobre-je to o lidech...
15. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Lucierob: :slight_smile: To je prima :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:25  • Odpověz
lucierob gratuluju, muselo se ti parádně ulevit, slyším ten kámen padající ze srdce až tady u nás, jsem ráda, že je vše ok, opravdu! s napětím jsem dočítala dnešek, jak dopadneš, ještě jednou gratulace veliká!!!
15. kvě 2009 ve 23:37  • Odpověz
Luci- uff! Mam radost za tebe! :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Luci gratuluji.

Jinak vsem preju pekny den a omlouvam se jsem sice 3dny sama doma,ale net nam nejde jen malej signal na notasi.
16. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Tý jo, dneska u nebyla ani noha :confused: Teda když nepočítám ty dvě nohy Jahod a Adaj :wink: Holky, cítíte některá už regulérní pohyby? :confused: Beránku?? Ty jsi ještě o kousek napřed a čekáš druhý...už máš nějaký signál? Já zatím ne a nějak z toho začínám nervóznět. Říkám si, že te'd už mají nějakých 9-10 cm a když jsou dvě, tak už by měly být patrný, ne? :confused:
16. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
maui a pohyby už by měly být teď? neplaš mě, nebo začnu být taky rychle z něčeho nervózní, já jsem taková chytlavá... :frowning2:
17. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Brý ránko, jdu vás jen pozdravit, a pak asi zase zalezu, páč jsme včera měli návštěvu(kamarády ze střední) a odešli až v 1 v noci, takže jsem z toho volaká ospalá :sweat_smile:
Maui, pohyby až tak 18.-20. týden, takže máš ještě spoustu času :wink:Navíc to nebudou regulérní pohyby, ale spíš bublání, ťukání atd. :sweat_smile: Naopak si myslím, že když jsou mománkové dva, tak to s těma pohybama nebude tak horký , páč určitě nejdřív narazí do bráchy/ségry a ten/ta mu to oplatí, takže se budou hejbat hlavně mezi sebou :grinning:
lucierob, mám velikou radost :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Krasne rano holky. Maui neboj budes citit brzo dockas se.

Evak ne az kolem 18tt u druhorodicek a u prvorodicek az kolem 20-22tt, ale muze to byt driv jeto jako kdyz simra motyl takove bublinky.

spaag ahojky no jako me se dneska mota hlava.
17. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj :wink:
Maui, já právě cítím takové ťukání už asi 2 týdny, ale právě jsem byla překvapená, protože u prvního dítěte jsem něco cítila hodně pozdě, a nebo možná jsem si to tak neuvědomovala, nevím. Taky si myslím, že se nemusíš vůbec ničeho strachovat, ještě to příjde, až se budeš někdy divit :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: No já teď snadno panikařím. Pamatuju si, že v druhém těhotenství, kdy jsem o mimi přišla v 18.týdnu, tak jsem pohyby už cítila od 16.TT určitě. Třetí těhu si kupodivu vůbec nepamatuju... Tak teď když večer lehnu, můžu se uzkoumat, jestli mi v břiše něco nevrní, až z toho pokaždé usnu :slight_smile: Zatím nic.
Budu pokračovat ve svém morbidním témátku...nevíte, kdyby miminku přestalo bít srdíčko, jestli by to tělo poznalo a snažilo se ho zbavit? Nebo to by se zjistilo až na UZV? :confused: Omlouvám se za morbiditu...
17. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

Lucie: gratulace :slight_smile:

maui: tak to fakt nevím :slight_smile: morbidní to sice je, nad tím něco přemýšlet,ale kdo z nás nad tím občas nepřemýšlí,že?

no víkend byl vyčerpávající,takže pro zatím se rozloučím, ať ještě stihnu něco udělat, zatím pa a zítra
17. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Maui urcite by to telo poznalo a poradilo by si s tim samo s nejvetsi pravdepodobnosti telo je moc chytre. Ale nemysli na to vubec. :wink:
17. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
ahojky holky!!! tak snad jste si uzily hezky vikend!!
17. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
my ho zase cely propracovali .. ta rekonstrukce snad nema konce ...

evik - koukala jsem na vaseho pindu - to uz takhle brzy ??? to jsem nevedela! me mudr rikal ze az tak v 17/18 tt - to ted provetras kreditku co? :grinning:

ja mam holky nejake boleni briska - nic velkeho nastesi - doufam, ze to jsou jen prdy ..
jinak jsem samozrejme vyber porodnice nevyresila ... klasika manzu to vazne moc nedere!!! :angry: :angry:
asi se pojedu podivat zitra do motola jak to vypada tam a pak se rozhodnu ...
17. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
marsie to si tam dame rande zitra tam chci taky. Jinak ja celej dnesek polezela se mi motala hlava.
17. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
dobre ranko , holciny :slight_smile:)))
tak je tlak zase nekde v p... a je sotva lezu ... ach jo ten muj nizky tlak!

ad - no to muzem :slight_smile:)) jen dej pozor, zase zmenili vlaky z kl .. ale asi pojedes autem ne?
18. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré pondělní ranko,
to moje dítě nešťastný snad nechce, aby maminka chodila do práce nebo co? Skoro každý ráno,když jdu do práce se rozhodne, že mě bude bolet.. :grinning:
18. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

marsie + jahodarka: jo jo tak to jsme na tom podobně,taky mě dneska nějak pobolívá břuch,není to sice nic tragického,ale příjemný to taky není :frowning2:

kurnik,ale co,ještě si tenhle týden odchodím, pak bude dovča,pak dva dny a poradna u dr a snad už i neschopenka :slight_smile:)))
18. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
Jsem se nějak nemohla vyhrabat :sweat_smile:
Jinak hlásím, že pohřeb jsem přežila i s tchýní :grinning: Žádný následky to na mně snad nezanechalo :sweat_smile: Teda akorát jsem se na následné žranici fakt přežrala :astonished: :grinning:
Mně břuch nějak vůbec nebolí, akorát včera jsem tak silně kýchla, že mě tam tak píchlo, až jsem se musela schoulit do klubíčka, tak snad jsem mrňouse neukejchala :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Vůbec vás nestíhám tak jen přečtu pár stránek ale nestíhám reagovat. Všem moc gratuluji ke kontrolám :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
spaaget: neboj se nic :slight_smile: malej to ustojí :slight_smile:))

já už bych zas brala víkend :frowning2: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.