• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar, dostala jsem utrogestan, ještěi průhledný čípky,protože mám lehce mykózu a protože se mi blbě usíná, tak mi doporučil přírodní tabletky ,,Hova,, a berou se bez předpisu při nervozitou pomíněných poruchách spánku, neklidu a nervozitě. To jsem ráda že to mám. A taky říkal lže je dobrý si dát sklenku nealkoholickýho piva, alkohol tam téměř není a ten chmel má uklidňující účniky.
Saronko, ovulaci jsem měla 19DC.
13. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
maui no jo no ja jsem spis klidna protoze nemam co ztratit vim do ceho jdu a co se muze stat.

kukuca urcite vi co dela tak jen bud v klidu.
13. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj holky tak už jsem doma. Jsme 7+2 podle MS jsem trochu mladší, ale to se dalo čekat díky délce mého cyklu a už bylo vidět i srdíčko.
13. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
adell gratuluju!!!!
13. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
adell: veliká gratulace !!! :slight_smile:
13. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
adell, super, gratuluju!
13. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
adel gratuluji super.
13. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holky díky moc tak jsem si oddychla, že je vše tak jak má.
13. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
Adelaid: přidávám se ke gratulacím a doufám, že budu mít v úterý stejné štěstí, budu zrovna 7+0 :slight_smile:
13. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Mau tak to Ti budu držet pěstičky. A máš nějaké příznaky?
13. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
Adelaid, nemám...aspoň ne žádné, co by stály za řeč :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
adell gratulace veliká
13. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
maui..to urče už bude i srdíčko..ty jsi měla ovulku o týden dříve než já a my ho budeme mít tak za týden..:slight_smile: tak to si užiješ utz :slight_smile:)
13. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Adell: moc gratuluji! ja az pujdu na kontrolu ve stredu budu mit 7+0, snad uvidime srdicko, porad se bojim

Maui, vitej, taky nemam temer zadne priznaky, jen se budim v noci na zachod, mozna vic snim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nekdy citim prsa a bricho, jinak nic...

Saronko, rodice te podpori, jen je to zatim pro ne velka novinka, takze prekvapeni asi vitezi nad radosti, ale casem se to urcite srovna :wink:

jdu si na chvilku lehnout, vecer jeste musim do prace, porad se mi chce spat
13. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
Holky mmooooooc vám děkuju. Oddychla jsem si. Teď se zase bát jestli do další kontroly vorosteme. No člověk se bojí pořát že.
13. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
adell přesně tak, člověk si oddychne po jedné kontrole a už přemýšlí o další, jsem zvědavá, kdy to úplně přejde, jestli vůbec :grinning:
13. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
Evi já myslím, že nikdy člověk se asi pořát bude strachovat.
13. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se Vám jako oficiálně přiznaná těhule :slight_smile: a chtěla jsem se zeptat, jak jste se cítily, když jste zjistily, že budete mít mimíska? :slight_smile: Já byla v šoku, ovšem příjemném. Momentálně je mi špatně a živím se jen banány :grinning:
13. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
A žádný 7 týden, ale 5tt! :wink:
13. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Holky a chtěla jsem se zeptat... hromada z vás tady má v profilech slaboučkou druhou čárku, jakoby se ta čárka spíše teprve rozkoukávala. Já měla ihned tlustou výraznou, je to normální nebo to něco značí? :confused: Jsem těhu poprvé, proto mám tak hloupé otázky :unamused:
A ještě jsem se nepředstavila :sweat_smile: Jsem Martina :wink:
13. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj tweet, blahopřeju!
Na jednu stranu jsem byla hrozně ráda, vyšlo nám 2.ivf, ale přišel i strach, aby bylo vše ok, po dvou kontrolách se mi nicméně trochu ulevilo.
Jsi plánovaně nebo neplánovaně? U doktora jsi asi byla, když je to ofic.?
13. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky, jsem těhu neplánovaně, ale zato mile překvapená.... :slight_smile: U doktora jsem byla hned když jsem to zjistila a byla jsem opravdu v šoku. Vůbec jsem to nečekala. Nicméně už mu bije srdíčko, ultrazvuk byl krásný zážitek :slight_smile: Vidím, že termín nám vychází dost podobně, ale zdá se mi, že koník ty týdny počítá trošku špatně :rolling_eyes:
13. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
no počítá to podle data poslední menstruace, já si to tam pak přizpůsobím po dlaším utz, teďka ve čtvrtek mi velikost gest. váčku odpovídala 6+0 a zárod. terčík 5+5
to u tebe bylo srdíčko dost brzo, mě doktorka říkala, že jí připadá, že tam srdeční akce už je, ale že je zatím brzy, ale napsala mi to i do zprávy, těším se, až to půjde poznat víc, už to bude takové reálnější
13. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
tweet ahoj jo koník ty termíny dává trošku zvláštně. Jinak moc gratuluju k miminku.
13. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky!! Jsem na noční :frowning2:

Vítám nové těhulky
13. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj rritulko a Ty můžeš dělat noční když si těhu?
13. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
kocky, akorat sem se vratila z nehtu a od kadernice,tak mam zase trosku vylepsenou fasadu, ale sem uplne ko, takze du chrupat, pa a peknej vikendik
13. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky holky ja jsem si zchrupla. A zitra nam privezou desku ke kuchynske lince. Jinak zitra budu 5+0 coz je 6tt.

Tweet nepocita to spatne je to dobre proste se to zaokrouhluje. Jinak gratuluji.

rrit uz jsi volala doktorovi???

marie je ty jsi si udelala radost co???
13. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
Adell to víš, že těhotny dělat nesmí, ale u nás v práci to ještě nikdo neví, jdu k doktorce až v pondělí :slight_smile:
13. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
rrit takze jdes k doktorce to je fajn budu drzet palecky a mas urcite 3 dny ted nocni co??,
13. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.