• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já si barvím vlasy pořád a barvila jsem si je i v prvním těhotenství a nikdy mi nikdo nic neřekl :wink: Navíc dnešní přípravky, hlavně pokud člověk chodí ke kadeřnici už nejsou tak šílené jako kdysi. Rozhodně si vlasy budu barvit dál, protože bych vypadala šíleně... :unamused:
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
marie - já si teda taky vlasy barvím a rozhodně odmítám vypadat jako blázen kvůli tomu minimu, které možná vstupuje do těla, myslím, že to bychom potom nemohly fakt nic..
úplně nejvíc mě fascinovala jedna moje známá, která sice celé těhotenství kouřila, protože prý by to miminku neudělalo dobře, kdyby najednou přestala, ale zato si nebarvila vlasy, protože to vstupuje do těla a může mu to uškodit...
18. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
marie, já byla nedávno u kadeřnice a dělala mi melír. Zkusily jsme nejdřív dát barvu na chvilku na ruku, páč prej některý těhule jsou citlivější a žádnou reakci jsem neměla :wink:
18. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
jahod :grinning:

no ja si taky myslim, ze to nevadi a prave si nejsem jista,ale i s kubou sem si je barvila..no jdu neska ke kadernici a chci se nechat odbarvit a nabarvit a namelirovat a nevim co vsechno, mam pocit, ze potrebuju zmenu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj,
ja má zatial hore necelé 2.kg, tak snad tiež nepriberem viac ako tých 12.kg v predachádzajúcom tehu.
Luci, to som rada, že je všetko ok, ten doktor by si teda zaslúžil :angry:
čo sa týka vlasov, tak behom tehu mi robila kadeřnice 2x melír a chytilo mi to krásne
18. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jahod tak to měla paní docela dobrý myšlenkový pochody :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
spaaget: tak s tím jídlem jsi mě potěšila,to je hezká teorie :slight_smile:

sanus: jo jo to mi vyprávěj,taky se těším na melouny,nektarinky a tak :slight_smile:

jahodarka: tak ta paní má opravdu logický myšlení jen co je pravda,kouření ok,ale barva na vlasy problém :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
právě že si na to vždycky vzpomenu a je to pro mě naprosto odstrašující případ, 9 měsíců odrůstající vlasy a cigáro v koutku, fakt krásná maminka... :zipper_mouth:
18. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky holky no barveni vlasu neni skodlive, ale ry hur drzi teda to mi rikala kadernice tenkrat tak nevim. Jinak tu dneska byla kontrola ze socialky a psala si ze jsem tehule ze to tam nemela byla to moc prijemna pani a ptala jsem se ji na nemocenskou ze jeste neprisla tak rikala ze jestli mam zamestnavatele v Praze tak to bude asi na dlouho. Jinak kdyby to bylo na Kladne tak to bude driv. Jinak ja si vlasy ted nebarvim protoze mam po dlouhe dobe svoji barvu, ale trapi me to ze me padaji hodne vlasy co vam???
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
adaj: achojky :slight_smile: no tak já bych řekla,že mi padají vlasy pořád stejně :slight_smile: tak doufám,že to bude ok i dál :grinning:

a co kontrola v kolik přišli? :slight_smile: no s tou nemocenskou jsi mě nepotěšila, mám zaměstnavatele taky pražskýho,takže se sociálkou je to asi na dlouho... :frowning2:(( kurnik,proč nemůžou mít vždycky pobočky socku v místě tý pobočky a né dle centrály :-/
18. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jsem ráda, že řešíte barvení vlasů. Jdu dneska na melír, tak jsem měla strach spíš jak to chytne. Že by to ublížilo miminku, to si opravdu nemyslím.
Adajar, vlasy mi naštěstí nepadají a konečně se mi přestaly mastit. Musela jsem si je mýt každý den, jinak jsem byla děsný mastňák.
Na letní ovoce se taky těším. Včera jsem slintala v obchodě nad melounem. Čtvrtka stála 50,- tak jsem si nechala zajít chuť a koupila si radši jahody.
18. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
lilisek jo u nas to je taky tak no. Jinak prisla v 11:50 a mam do 12 vychazky, ale fakt super zenska jeste mi rika uz si k vam pisu ze jste tehule. :grinning: A vlasy narostou neboj se me padaji teda vic no, ale to me padali i predtim v tehu.

Orlik melir mi loni chytnul uplne uzasne jestli bude s peroxidem no. No me se teda masteji jeste vic nez predtim no.
18. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
ad - no neblazni!! ty jsi mela kontrolu!!! teda !
co jako kontrolujou - ze by nemuseli ty penize posilat jako vubec !

jinak u holice jsem byla naposled v unoru (pred) a az bude cas tak pujdu zase .. chodim taky na melir! myslim, ze je to spise kvuli tomu, ze muze byt tehu citlivejsi nebo vlasky ridsi .. jinak to nema na mimi dopad zadny!

ad - jdes do toho motola???? ja se jdu zpacifikovat - bo jsem ted vstavala a razim !!
18. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
marsie - k tomu motolu, zkus prosím zjistit od kdy teda neberou, jo? díky moc
18. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
marsie no asik ano, ale ona tam nemela napsanou diagnozu tak si ji tam dopsala tak snad bude klid. Jinak tam sjedu zitra nebo ve stredu dneska se mi nechce a pojedu autem.
18. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj vsem, tak jsme rano absolvovali navstevu detskeho-Jenik zdedil po matce seboroickou dermatitidu-ma to na brise, zadku a noze-asi me picne...bobek muj maly...
na melir jdu pristi tyden a snad to nijak neuskodi, taky jsem mela takove nejake predsudky, ale jdem na svatbu, tak at aspon ty vlasy mam k svetu, kdyz zbytek tak rychle nezmenim...
jahod- hahaha, story s cigaretou a barvenim hlavy....
pribirani-prave jsem si otevrela plechovku s plzni-dostala jsem ukrutansko chut, ale jen jsem si cucla... :pensive: snad nepriberu 21kg-jako v pvnim tehu...utesovanim se, ze je leto, a clovek nema takovy hlad a ji vice ovoce a zeleniny-tak na to moc nehraju :grinning:
ultrazvuk-doktorka mi ho dela pokazde, tak nevim, kdo ji to teda proplaci, ale neplatim za neho nic, pokud teda nechci snimek...
jinac jsem dneska v tom nej hicu tlacila kocar s jenou do kopce-mega kopce a v zaveru me malem trefil slak :slight_smile: nemate nekdo tipy na vybaveni detskeho pokoje, ktere by s ditetem tak trochu rostlo??diky za pripadne tipy... :wink:
18. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
spaaget, už jsem toho dr. změnila. Minule mě tak vyděsil, že jsem tentokrát už neměla odvahu k něhu jít a rovnou jsem se objednala k jiné dr.
Ad barvení vlasů: Mi jednou známá kadeřnice říkala, že někdy ta barva může v těhu špatně chytnout. Že na to upozorňuje každou těhulku, aby pak neměla problém s reklamací. Prý to nějak souvisí se změnou hormonů v těle ap.
Jinak mě pěkně bavíte svýma teoriema o přibírání. Já jsem zatím přibrala 2,5kg, ale od zítra začínám chodit na cvičení, tak doufám, že se váhový přírustek zpomalí.

Kremb- mi jsme Robinovi např. dělali stůl na míru a nechávali jsme mu tam dávat teleskopické nožky a místo klasických šuplíků má takové ty pojizdné kontejnerky co se dají i zabrzdit.
18. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
adaj: no tak teoreticky,když už si měla kontrolu,a napsala si,že jsi těhule,tak už by nemusela příjít ne? :slight_smile: No když máš vycházky do 12 h,tak by měla stejně smůlu,pokud by teda nečekala u dveří do těch 12 hodin :slight_smile:

krem: no vím,že Ikea má nějaký nábytek co roste s dětma, ale s určitostí to můžu říct o posteli,tu jsem tam viděla,zbytek nevím :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Luci jojo presne tohle me rikala kadernice taky. Ja pribrala pul kila a doufam ze moc nepriberu protoze uz takhle jsem tlusta jako prasatko.
18. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
krem - rostoucí nábytek (asi do 14 let) je krásnej od stokke, ale fakt nekřesťansky drahej.. :confounded:
18. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
už jenom hodinku a jdu domů... huráááá :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Holky, dneska jsem byla na kontrole- UTZ až příště, ve 20tt- krev.obraz OK, Tlak mi pěkně klesá, což je správně, všechno OK- jen by mě zajímalo, z čeho tak hvězdně přibírám- přidávám se k Sanus do klubu Velrybyň- přibrala jsem od začátku skoro 5 kg- ale poslední 2 kg v uplynulých 14 dnech- najednou je na mně Těh. pěkně vidět- prsa taky dohromady snad 2 kg :grinning: , břicho hodně vyostlo v posled. týdnu- jinak nic- spíš vypadám v obličeji hubenější
Jinak zírám, kolik toho holky některý sníte- já tyhle žravky zatím vůbec nemám- ale normálne si dám k večeři dvě housky se sýrem a nějaký rajče a už nic- no a 5 kg nahoře :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
kvat no to jsou hormony. :grinning:
18. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
marsie jak jsi dopadla???
18. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
jahod-diky, uz jsem tam vybrala, ja potrebuju jen inspiraci, mam znameho stolare... :slight_smile:
kvak-ja ani nekomentuju, co jsem ted vecer snedla-fakt prase...prase...
18. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Já mám teď vlasy naopak kvalitnější a nemastící se, padají míň, no vlastně stéjně to bůsylo i u prvního těhotenství...zato 3 měsíce po porodu, no raději ani nevzpomínat, na toto období se netěším, měla jsem u Beatky pocit, že budu plešatá :unamused: Pak ty vlasy zase dorůstají, ale ty vlasy všude, no jak říkám, raději nevzpomínat :grinning:
18. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Taky mám pocit, že začínám jíst mnohem víc, asi se začnu krotit. A břicho mi povyrostlo za poslední týden fakt hodně, takové jsem měla u Beatky asi v 6. měsíci...
18. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
A barva a melír mám pocit, že mi taky drží lépe než obvykle :wink:
18. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Beranek no jako me to rikej ja mam plnej polstar vlasu ted no. Tak uvidime.
18. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky omlouvam se tak mam 2 kila navic jsem vlezla na vahu.
18. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.