• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
no jó, ale večer :confused:
18. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ja jsem ted taky vlezla na vahu; takze vecer +3 a rano +2, sice si pripadam jak velryba, ale mohlo by to byt urcite i horsi..
Jinak holky ja placu a placu, vsechno me dojima, nikdo mi nerozumi a vsichni jsou zli a nemaji me radi... :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Adajar, to je taky nápad, vážit se večer a kazit si nálad :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
no ja si myslim, proto vahu ani doma nemame .. kdyz neco priberu to hned na sobe poznam, tak jsem ji nikdy nepotrebovala..
me bude vazit ve stredu sestricka jdu na kontrolu - uz se moc tesim .. zacinam byt nervozni ... ty kontroly by mely byt casteji!!!!!! kolik pa asi stoji ten utz :grinning: :grinning: ...
18. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
holky, kilo sem tam .. to nereste :wink: hlavni je to zakamuflovat hadrama!!!
dnes jsem nechala asi 15kil v hmku ... sem tam nikdy nechodila ale letosni sezona se jim vyvedla! takovejch tunik ktery se daji pouzit jako tehu ... no mam krasny satky, tehu sortky, a kalhoty ala teplaky ale slusne vypadajici..
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Marsie, ja jsem se dokonce i ptala doktora a pak to i hledala na internetu, jestli neexistuje pujcovna ultrazvuku... :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Sakra, budu muset vyrazit taky na nakupy... :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
jeden jsem jahod nasla - za 15.000,- kč - pro prazske konikovky se spadovou oblasti kladno a jina parta .. to by se dalo ...
18. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ráno maminy, koukám že se nikomu nechce vstávat. Včera jsem byla na tom melíru a dopadl skvěle. Kadeřnice říkala, že problém bývá spíš s trvalou a jediné v čem měla strach bylo, aby se mi neudělalo špatně z toho pachu melíru.

Taky moc nechápu, kde jsem ty kila navíc sebrala. Jím stejně jako před těhu nebo spíš ještě míň. Přestalo mi chutnat sladké. Asi to všechno leze do bříška a prsou. Přítel na mě koukal v neděli ve sprše - jeho reakce byla doslova : "Teda mamko, ty máš ale kozy."
19. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Jako že Pražandy s přilehlým okolím si pro klid duše zapůjčí sono a budou se navzájem sonovat? :grinning:
Mně teda dělá utz každou poradnu, tak doufám, že to tak zůstane, i když jednou za měsíc je to fakt málo :grinning:
Zítra jdem na ten screening, tak začínám být značně nervózní, asi jsem neměla číst diskuzi hodnoty NT :pensive:
19. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
AHojky holky ja jsem vstala a jsem jak prastena kostetem no. JInak u me byli divne sny doufam ze se nevyplni.

beranek no ja to jen zkusila a zhrozila se jako v sobotu jeste nic na vaze nebylo. :grinning:
Marsie a jak bylo v porodnici???

spageet ja myslim ze by vam stacilo si vzit fonendoskop a sledovat srdicko, ale je to slozitejsi. :grinning:
19. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Fonendoskopem už je to slyšet?Já myslela, že až později :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Spaaget, mě včera na kontrole doktor taky ultrazvuk nedělal - jede podle pojišťovny UTZ 3x za těhu. Srdíčko miminka ale opravdu poslouchal fonendoskopem a říkal, že krásně bije.
19. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
spageet uz je slyset, ale my ho jeste spatne rozezname vetsinou.

orlik no me snad bude delat casteji, ale je to tim ze jsem rizikove tehotenstvi. Jinak ano pojistovna u normalniho tehu proplaci 3x za tehu.
19. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

teda takhle po ránu a už pěkně povídáte :slight_smile: tady je dneska tak nádherně,že mi připadá škoda být v práci :grinning:

spaaget: neboj to bude oki :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Spaaget, na ten screening jdeš už pro výsledky?
19. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko ženské, já byla včera na celej den v práci a jsem z toho dnes tak unavená , že jsem vstávala až teď.
Já včera vlítla do krámu pro těhule na Praze 8 a nechala tam 3 tis. (2 topy, kalhoty a podprda) - fakt mazec.
19. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
A prckovi jsem koupila v TESCU 3 body neutrální barva za 140 Kč a 3 overaly na spaní za 190Kč. To docela jde ta cena, mají tam takové ty balíčky po třech.
19. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ránko, volala som do Podolí a ešte majú na listopad volno, tak dúfam, že do štvrtka mi to niekto neyfukne
19. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
marsie :grinning: ta představa mě fakt baví..
lullka to je super zpráva, jdu tam zkusit taky zavolat :wink:
19. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
lullka, tak já jsem tam teď volala a mně řekli, že když mám termín 23.11., tak mě ani nezaregistrují... :frowning2:
19. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
tak to je škoda, ja mám term dřív - 19.11.
19. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
lillisek: nádherně? tady od rána prší, rozhodla jsem se, že odvezu svoje miniauto do servisu před prodejem - nejdřív nešlo nastartovat, tak jsem musela přes kabely (v tom dešti to byla fakt paráda), pak jedu a zjistím, že mi nefungujou stěrače, super, no a když jsem konečně dojela do toho servisu, tak jsem najela na nějakej blbej obrubník a asi si utrhla výfuk... :rolling_eyes: to zas bude den... :grinning:
19. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Jahod, a co máš za miniauto? Já mám taky malý vozítko - fiat panda. Řešili jsme, jestli koupit větší. Ale zjistila jsem, že se tam kočárek vejde, tak než budeme chtít dalšího prcka, tak měnit autíčko nebudu.
19. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
orlíku, panda je obrauto, já mám starýho minicoopera, co s ním jezdil mr. bean a tam se s miminkem fakt nenarveme... :grinning:
19. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Jahod, akonahle budem prenášat do Podolí ma ezoberú a tak budem volat po všetkých porodniciach, že kde maju volno- možno sa nakoniec niekde stretneme :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
lullka, no nechci tě děsit, ale je to dost možné... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Jahod, tvoje autíčko je snem mýho přítele, je z něj úplně nadšený.
19. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
ja som na to pripravená, aj pri Nat som si nebola istá, či nebude plno a nakoniec sa to vyriešilo plánovaným císařem
19. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
no, orlíku, ideální, prodávám ho, nechcete druhé miniauto? :grinning:
19. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.