• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orliku, ne, jdu teprve na utz(budu 13+3, takže ho musí změřit za každou cenu, páč jim pak zbydou jenom 3 dny na zopakování, aby nebyly výsledky zkreslený) a vysosnou mi krev, na její výsledky si budu volat :sweat_smile:
jahod, coopiho bych brala hned(klidně i novej model), je to můj sen, teda nebejt těhu :grinning: Si ho asi pořídím na důchod :grinning:
19. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
jj, spaaget, já jsem dneska taky málem plakala, že jsem krkavčí matka a že ho dávám pryč, taky si ho asi pořídím znova až prcek trochu povyroste... :grinning:
19. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
jenže teď když s ním jedu, mám pocit, že si mimino vyklepu... :grinning:
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
jahod, to vyklepání není tím autem, páč to je dokonalý, to je stavem našich silnic :wink:
19. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
spaaget :grinning:
19. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
19. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Jahod, příteli to radši ani nebudu říkat, kupoval by okamžitě. Obávám se, že nás teď čekají veliké výdaje spojené s celkovou rekonstrukcí baráku. Tak ho nebudu zbytečně dráždit. Už teď mu rozmlouvám novou motorku.
19. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ty jo jahod, ta palubovka, páka i volant ve stejným provedení :dizzy_face: Bych se taky těžko loučila :cry:
Ještě dotaz, na odběr krve na ten screening asi můžu bejt najezená co? Nějak jsem se zapomněla zeptat, ale předpokládám, že můžu, když mi nabízeli i termín na odpoledne :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Spaaget, to na tom jsme stejně. Já budu mít výsledky v pondělí po 11.hodině. Říkám si, že to bude v pořádku, ale čerík pochybnosti hlodá. Na víkend jsem naplánovala nákupy, abych se trochu odreagovala.
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Jahod, ten je krásnej!!!
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
spaaget - můžeš jít najedená, taky jsem to řešila :grinning:
spaaget + orlík = díky, jsem opyšnělá.. :wink:
19. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Jahod - jeeee nádherný. Ty jo závidím. (v dobrém)
19. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky -
tak orlik je fesanda s melirem :slight_smile:))) asi se na me uz okoli nemuze divat ci co , ale vecer mi volala kamaradka at si nic neplanuju na nedeli, ze mi objednala kadernici .. prijde k ni domu a udela nam hlavy obema :grinning: :grinning:
Jeste ze na me mysli, holka jedna ..

jak se dnes mate???
19. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
marsie, taky bych potřebovala, aby za mě někdo myslel :sweat_smile:
Jinak jsem teď děsně nas... páč volal manža, že nám kopáči právě prokopli vodu a kanalizaci :angry: Dělaj nám totiž konečně silnici k baráku, tak doufám, že to opraví, než dorazím domů, jinak budu řádit :grinning:
19. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
to jsou mi články- prý má těhotná denně přijímat kolem 2800 kalorií- no to jíst, tak budu rodit s metrákem :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
kvak, kdes to vzala? :astonished: Ale kdyžtak by se tím dalo argumentovat u MUDry, v případě nadměrnýho přibírání. :grinning: Přeci jen jsme teď "dementní" , tak dáme na kdejakej článek :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
http://www.mamashop.cz/index.php?action=rady-odborniku
Dokonce to možná bude ke 3000 kalorií- no potěš. Třeba to takhle propagují přežírání, aby potom prodali kúry na hubnutí...
19. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky, šahají vám lidi na břicho? Já z toho jsem dost vyšokovaná, normálně mi chodí cizí lidi hladit břicho... :astonished: Proč to dělaj? :confounded:
19. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
jahodarka: tady je od rána modrá obloha,ale teď už začínají taky mráčky,tak jen doufám,že odejdou a nebude pršet :slight_smile:

no asi po dvou hodinách mi konečně jde net huráááá :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
No mně, Jahod, bohatě stačí, že mi ho pořád někdo sleduje a komentuje, jak roste- je mi z toho nějak stydno- je to takový intimní (si myslím)
19. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem byla od doktorky.. mám posunutý termín porodu na 1.11. dle ultrazvuku. Jinak vše je jak má být, výslekdy triple testu budou ve čtvrtek, slyšela jsem už i srdíčko jak bije..no kráása :slight_smile:) jinak pohlaví je zatím nejisté..mezi nožičkama nebylo nic vidět..takže bud holka nebo si ho schovával :slight_smile:) tak uvidíme příště :slight_smile:)
19. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Kvakul, to je teda číslo! Když jsem se snažila zhubnout, věděla jsem, že bych se neměla dostávat před 5000 kJ, ale těch 12000kJ už je docela prda.
I když o tom tak přemýšlím....já těch 12tis. možná i trumfnu :grinning: Včera jsem spráskla na posezení čokoládu s celými oříšky a Deli XL, což je nějakých dobrých 3000kJ jako zákusek :wink: Nedivím se, že tak kynu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
saronka: tak to gratulace,to je hezký termín porodu,samý jedničky :grinning:
19. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Jahod....jako úplně cizí lidi??? :confused: No to bych asi byla nepříjemná. Jinak mě se těhubříška taky líbí a když byl někdo v rodině těhotný nebo nějaká kamarádka, tak jsem se po nich taky hned sápala...musely mě milovat! :grinning:
19. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
kvakul: mě hodně štvalo,že mi všichni furt říkali,že žádný břicho nemám,a tak, :slight_smile: doufám,že až to vyleze ještě trošku tak pak už budou mlčet :grinning:DD
19. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Saronko, gratuluju ke krásným zprávám...já už se taky nemůžu dočkat pátku, snad prcky uvidím!
19. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
maui - úplně cizí lidi, třeba v práci na dvoře čekám až vyjedou auta přede mnou, abych mohla vycouvat a mezitím mi chlap! z vedlejší firmy pohladí břicho, dneska zase naše asistentka, no pořád něco.. vůbec nevím jak na to mám reagovat..?
19. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Maui, já kynu, ač sladký nejím :grinning: . Teda nekynu- jen přibírám- ale zato už 5 kg...
19. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jahod, to je děs! Zkus vrčet a cenit zuby!

Kvakul, tak to jsme na tom stejně... Já na sladký taky vůbec nemívám chuť, ale včera jsem měla nějakou krizi, potřebovala jsem jíst a u nás v kantýně nic než sladkosti nemají :angry: Já mám taky nahoře 4,5 kila....ale já aspoň vím z čeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
19. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.