• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jasan- to chápu- když musíš, tak musíš :wink: - třeba dneska jsem si chtěla po snídani koupit plněnou bagetu- ale to vážně ne- to jsem Prckovi rozmluvila
19. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahoj holky

chtěla jsem se zeptat - "cítíte" nějak podbřišek? myslím spíš jemný tlak nebo tah, v žádném případě bolest nebo křeče..., ve mě aby se čert vyznal, když nic necítím, jsem jak na jehlách a když něco cítím, tak taky
19. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky holky tak mam objednanou sedacku. A jeste ted k tomu sahani na brisko me nikdo nastesti na bricho nesaha jen manzela ani moje mama ja jsem nato alergicka no. :oD A ted jdu delat obed smazenej rizek s kasi nebo bramborem.
19. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
spaget - ajjaj ... znam to... ja byla rano pro Ucka a dnesek je slusne reeno narocnejsi :wink: - nam zase malem spadlo leseni ...

jahod - toho sahani na bricho se teda taky bojim .. nerada mam dotyky lidi co se mi nelibej ... me teda nikdo zatim na bachor nesaha (si asi myslej ze jsem jenom vyzrana :slight_smile:))) ale asi budeme muset rict sorry... dont touch :grinning:

saronko - :sunglasses: vsechno jak ma byt!! gratuluju!!! kde ses nakonec registrovala??
19. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
evko - no ja to mam taky tak .. minule dva dny mi tam furt neco popichovalo hrkalo a ted zase nic... tak nevim , z ceho mam vetsi obavy ...

holky, sem presunula zitrejsi kontolu na pondeli .. zitra musim rozseknout tu porodnici ... jdu do apolinare a kdyz me vyfakujou tak sjedu do motola.. rozhodnuto...
jen doufam, ze me nevykopnou z obeho :frowning2: to bych byla v riti ...
19. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
já to šahání taky moc nemusím a ani já nemám potřebu někomu ošahávat břicho, nevím, kde se to v těch lidech bere...
19. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
meli by se nejdriv ze slusnosti zeptat .. "muzu si vas mlada pani pohladit? :grinning: :grinning: ..... jako u psa :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
marsie a v Motole te nevzali??
19. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kamarádka měla dobrý triko s nápisem: "Ano jsem těhotná, ne nemůžeš si sáhnout na moje bříško!" To mi přišlo celkem dobrý, akorát by jich člověk musel nakoupit spoustu. Se jí musím optat, kde ho objednávala :wink:
saronko, gratuluju ke kontrole, jsem koukala, že tam máš velikost už 15 cm :astonished:
19. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
evak no ja se asik tvarim pord nasrane tak to nezkouseji.
19. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
spaaget to je dobrý nápad s tím trikem, pár do zásoby a je po problému :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
ad byla jsem se tam podivat, rozhlednout se a ... ja se tam proste bala .. je to mastodontni a ja mam velkej problem s nemocnicnim prostredim .. jinak volno jeste maji , si tam chtela jet dnes ne?
spaaget by jsi to mohla prodavat ty napady. :grinning:
marsie no nevim jestli tam chci rodit ajestli bych vubec dojela. Mozna budu rodit na Kladne jeste nevim me se nechce registrovat uz ted mam z toho strach.
19. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
spaaget, trika jsou dobrý, sežeň jich hromadu, beru jich tak deset kusů.. :wink:
19. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
saronko, krásné nové fotečky - 15 cm! to je obrovský dítě! gratuluju moc! :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tady maj třeba s nápisem :"Nesahat, kopu!" To mi přijde taky dobrý :slight_smile: http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCategory=54&sName=Tehu-krátky-rukáv
19. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
spagett pekne.
19. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
No nic děvčata, táhnu domů zmlátit ty bagristy, páč manža je měkoň :sweat_smile: Tak páček :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj :wink:
Osahávání břicha taky nesnáším :unamused: A okukování, jestli už roste nebo ne taky :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Holky a to mi kamarádka říkala, že jí dokonce i někdo na břicho dával při loučení pusu :zipper_mouth: - to už mi přijde až neuvěřitelný... :cry:
19. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Třeba si chtějí sáhnout pro štěstí :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
evatk- taky to tak mám prý jak se roztahuje děloha rychle tak ostatní svaly na to nestačí..
Marsie já se registrovala zač. května v Podolí.
Holky těch 15cm je chybička..ono jí to nějak prý divně ukazuje :slight_smile:)
jaho to mi dělá manžel :slight_smile:) ale jinak mi občas někdo na bříško šáhne..zatím mi to nevadí :slight_smile:)
19. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
spaaget: ty jsou hezký :slight_smile: jestli máš víc odkazu na jiný stránky s popsaným tričkem,hoď mi je pls do IP :slight_smile:

jahod: jako dát mi někdo ne úplně blízky pusu na břicho,tak se asi zvencnu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Fuj, ošahávat břicho- mně kamarádka při loučení jen sáhla na břicho, a já se hned rozhlížela kolem, jestli nás někdo nevidí- přišlo mi to strašně úchylný- asi jako kdyby mi lidi sahali mezi nohy :confounded:
19. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
kvakul: :grinning:DDDD tak teď jsi mě rozesmála :slight_smile:

dneska poprvé si lidi začli všímat trošku většího bříška...mám sukni,tak je to asi víc vidět :slight_smile:

jinak tady je tak krásně,až bych brečela,že musím být v práci :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
lilisek no me vcera ta pani z te socialky rikala je vy jste tehotna je to tak a to se jen podivala na bricho.
19. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
AHoj holky,
nějak teď moc nestíhám koníka, co je nového?
U mě je nového to, že jsem se v pátek dozvěděla výsledky z triplů a bohužel musím jet v pátek do Olomouce na velký ultrazvuk :frowning2: tak jsem z toho pořát taková celá špatná. Navíc mám zítra zkoušku tak jsem fakt už na doraz. O víkendu jsem se aspoň odreagovala svatbou na Slovensku.
19. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Čusik

Kvaki tak co kontrola? Pohlaví prozrazeno? :slight_smile:

S osaháváním břicha mi to neva, samozřejmě u známejch, cizí lidi by mě asi normálně vyrazili dech. To by mi bylo nepříjemný.
Ale já jsem kámoškám taky osahávala břuchy a čekala až mě spunti kopnou :grinning: No tak u komošek mi to neva :wink:

Dneska jsem byla na tripplech, možnááááááá zítra budou výslsedky, ale při mém štěstí pochybuju spíš to vidím na příští středu :unamused: Budu se modlit, aby měl službu aktivní laborant.... :pensive:
19. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Já se zrovna teď radši nevážím. Vždycky si slíbím, že budu (a že se budu hlídat), a pak se neudržím, jak mi kručí v břiše. Stačí mi být naštvaná před zrcadlem, ještě váha, to tak! Tak vystrkuju břich, aby vypadal těhotněji:grinning:

Jahod - a bude to s osaháváním horší. Nechápu to, ale úplně cizí lidi mají tendenci rvát se do kočáru a "jé, to je ale hezký miminko!". Zvlášť prý důchodkyně (holt mají potřebu sociální interakce). Teď už nejsem na cizí lidi tak alergická, jako když jsem pracovala v knihovně (to jsem fakt nesnesla nikoho metr okolo sebe a hromadná doprava byla těžké utrpení), ale aby mi někdo cizí sahal na břicho nebo na dítě? Boha, i u vlastních krom manžela čekám, že se optají. Jinak se trochu bojím toho, že je budu mlátit přes nenechavé ruce :grinning:

Ad podbřišek - občas se Plivníkovi nelíbí, jak vstávám, tak ošklivě píchne. Jinak někdy mě v tom podbřišku píchá, někdy takové jakoby bublinky, co neumím popsat (ale to nebolí), někdy nic. Hůř se mi přetáčí, když ležím, a nevím, jestli si to nenamlouvám - připadá mi, jako by ta děloha břicho zpomalovala:grinning:

Adell - neboj, triply jsou falešně pozitivní až v 60 %... To si můžeš úplně stejně hodit korunou. Jasně že člověk by byl radši, kdyby vyšly dobře, ale nic bych z toho nevyvozovala...
19. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.