• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
riv já nevyvozuju, ale je fakt, že když jsem se to dozvěděla tak jsem brečela. Te´d se snažím myslet pozitivně a věřit, že je fakt vše OK.
19. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
adel snad to bude ok, s tou falešnou pozitivitou mi to přijde docela brutální, maminy mají být v pohodě a přitom se zbytečně stresují...
19. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Adelll budu drzet palce :wink:

riv no ja nevim nejsem odbornik kazdej to ma jinak. A s tema triplama mas pravu proto jsem podstoupila NT abych nemela pak zase pozitivni tripply a nemusela na amniocentezu protoze te se bojim jako cert krize.

evak driv se zadne testy tyhle nedelali a byli zenske ok a ni utz se nedelal
19. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
sanus no u dobrejch kamaradek mozna ne, ale aby vsechny kamosky mi oblejzali bricho to bych nezvladla tak snad letos ho budu mit vetsi. :grinning: A visledku se neboj.
19. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem si dneska byla konečně po dvou měsících zacvičit kalanetiku. A musím říct, že mi to teda pořádně bodlo. Doufám, že jsem mimiskovi nic neudělala,jelikož od rána mě pěkně píchá na levé straně podbřišku. Zatracemí děloha, už aby se pořádně roztáhla.

Holky, jste tady některá která nejdete na screening? Moje doktorka o něm zatím nic neřekla, až v 16tt odběr krve na genetiku.

Adell a ty jsi na to screeningu byla?
19. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Lucierob - jsem na tom podobně. Na kontrole jsem byla 10+4, podle UZV 10+0, na další jsem pozvaná na 14+4, což je dost pozdě. A pak krev. O ničem jiném se nemluvilo.
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
ten screening se prý dělá nejpozději do 14tt. Tak počítám, že na něj už nepůjdu.Zítra bych měla začít 14tt. U syna jsem taky na screeningu nebyla. Tenkrát se to nějak moc nedělalo a popravdě jsem o něm tehdy ani neslyšela.
19. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Sanus- tahle kontrola byla pěkně nudná- jen rozhovo se sestřičkou- doktorka jen dělá UTZ a asi od 20 týdne vyšetřuje děložní hrdlo- prostě když nemáš problém, tak seš v ordinaci tak 5 minut (tlak, váha, moč-konec)- pohlaví budeme zjištovat za měsíc- to budu 21tt.
Děloha se roztahuje velmi masivně- přijde mi, že je nakloněná nějak napravo- šejdrem- teď večer jsem uklízela- luxovala a kydala kočky- pěkně mě bolí v kříži- mám pocit, jak kdybych místo dělohy měla dělovou kouli :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Kuriózní je tady na Koníku diskuse Přibírání v těhotenství-holky tam naříkají, že jsou ve 34.týdnu a fakt jako mají 6kg nahoře a že si přijdou jak velryby.... :unamused:
19. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
rivka a lucie - ten screening v prvnim trimestru se povazuje za nadstandard, bud vas na nej posle vas doktor z nejakeho duvodu nebo si ho sami musite vyzadat a zaplatit. Stoji myslim cca 1700,-
19. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
kvakul,moje sestra břibrala za celé těhu 5,5kg a strašně řešila jak to po porodu shodí. Nejlepší jsou rady, že je to o pohybu. Že kdo se hýbe, nepřibere tolik. To je prostě blbost. Já jsem u prvního těhu chodíla dost a stejně jsem přibrala 13kg. Já jsem vypada v těhu už od 4 měsíce jak velryba, dokonce když jsem přišla k dr. v 6 měsíci těhu tak se mě zeptala, za kolik dní mám termín. Tak jsem jí řekla, že až za 3 měsíce :grinning: A teď jsem na tom podobně.Ono s mojí prti výškou to mimčo jde krásně dopředu a neroztahuje se po celé délce.
19. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
mělo tam být pidi výškou :wink:
19. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jahod - to já vím, že je to nadstandard, ale čekala bych, že mi to řekne. :angry:
19. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já jsem taky tak nějak čekala, že se mi o tom doktorka alespoň zmíní.
19. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky, tak já se pro dnešek rozloučím. Manža je po dlouhé době zase večer doma a žádá si mou přítomnost. :wink:
19. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ránko těhulky,
já jsem dneska první - to se ještě nestalo.
Jinak já už přibrala 6 kilo ale z toho 4 už při stimulaci na IVF od zjištění těhu 2 kila. Bohužel těm 4 se moc vyhnout nedalo. Holky už nosíte těhot. kalhoty?
20. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko, Saze:slight_smile:
Já přibrala po dnešním ranním vážení 5kg, žádná stimulace v tom není (pouze stimulace jídlem :grinning:) a těhotenské kalhoty už nosím víc jak měsíc :astonished: Nějak mi bylo ve všem nepohodlně vzhledem k tomu, že většinu času v práci prosedím...
20. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak já jsem druháááá
Saze já přibrala asi dvě kg a už nic nedopnu, těhu rifle mám obj. z aukra za 350kč., tak na ně čekám. Asi jsem všechno nabrala na břicho a na prsa.
20. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak oprava jsem třetí.
maui ahoooj :slight_smile: jak se máš co dětičky???
20. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Já byla v krámě pro těhule. A koupila jsem si tam těhu kalhoty a nádherný vršek - takovej barevnej. Stál sice 900 ale budu ho moc nosit i po porodu. Koupila jsem si to protože jdeme za měsíc na svatbu. Sice nevim co tam budu dělat a zda tam neusnu ale docela se těším.
20. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
adell: to mě mrzí,ale všechno bude ok,uvidíš...drž se...

sanus: neboj výsledky budou ok a třeba už dnes :grinning:

jinak dobré ranko všem :slight_smile:

tak včera jsem na sebe koukala večer do zrcadla a připadám si jak magor :grinning:DD normálně mi za posl. dva dny fakt vyrostlo břicho...... docela fofrem,není moc velký,ale je to fakt rozdíl :slight_smile:

ritt: a dá se to na aukru vrátit když neodhadneš velikost? :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Já jdu v pátek na ples hasičů do Olomouce, je to taková nóbl záležitost, samí důstojníci a pod. a jelikož manžel patří mezi ně tak to máme povinné, jsem zvědavá v čem půjdu a jak říkáš co tam budu dělat :slight_smile: jen vím, že na závěr budu všechny neše známé rozvážet domů jelikož budu jediná střízlivá :grinning:
20. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
lil dá se to vrátit nebo prodat dál, zatím mám jen dobré zkušenosti a to děcka se tam oblékají od hlavy až po paty, jelikož tam mají super značkovy věci za pár kaček.
20. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj berunky,
tak ségra si nechala udělat testy na krevní skupiny a je 0 jako oba rodiče, takže jedinej nevlastňák jsem já.. :grinning:
Jsem zvědavá co mi na to řekne paní doktorka na genetice... :slight_smile:
Za chvilku jdu na jógu, minulý týden jsem nebyla, tak se těším jako blázen.
Jinak těhukalhoty nosím už taky asi měsíc a na aukru jsem teda ještě nikdy nic nevracela, ale kdyžtak to vždycky jde prodat dál..
20. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj,
já přibrala 2,5kg a jsou mi jen jedny původní džíny. Koupila jsem si těhu džínové 3/4 a doufám, že už bude pěkně, abych mohla nosit sukně. Ty ještě dopnu. Letošní jarní a letní móda je jako stvořená pro těhotné - samé tuniky, prodloužená trička - docela dobře se vybírá. Být odkázaná jen na těhu obchody nevím, co bych dělala.
20. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj :wink:
Screening v prvním trimestru je opravdu nadstandart, já jsem na něj měla jít automaticky, ale dr. mě nějak neodhadla věkem a zapomněla na to, před týdnem se zhrozila, ale já ji uklidnila, že se nic neděje, triple testy dopadly v pohodě, takže není problém... :wink:
20. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Jahod, to skoro vypadá jako by tě vyměnili v porodnici :grinning: :grinning: Ale ne, to je jen vtip, určitě se to dá nějak vysvětlit :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Já mám nahoře necelé 2,5kg a připadám si taky už objemně, hlavně v tom břichu :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
beranku - no, já myslím, že se to dá vysvětlit určitě, ale asi ne tak jak to vysvětluje moje matka.. :grinning: , genetika je exaktní věda a mluví poměrně jasně.. :wink: , ale já si z toho vážně nic nedělám, mám z toho spíš legraci.
20. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
dobré ránko

dneska jsem byla na odběry na triple testy a zmínila jsem se setřičce o tom břiše, tak mě uklidnila, že je to normální, pokud je ženská trošku citlivější, že mám zkusit být v klidu, horší by byly velké bolesti, křeče jako při menzes apod.
a v moči mám trošku leukocyty, tak mám donést ještě příště..., snad to nebude nic vážného

jinak snad o víkendu vyrazíme na nákupy, mám tip na obchod tally wejl, viděla jsem v MAMINCE těhu módu té značky a za super ceny a jedna holčina měla v albu super trikosvetříky; už musím min. nějaké kalhoty nakoupit
20. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.