• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsem dala fotku pupku do alba, je to focené včera ráno, nelekněte se, fakt hrůza :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
evatk - v tally wejl mají těhuoblečení? :astonished: to jsem vůbec nevěděla
křeče jako při menzes mám od začátku, tak nevím...
20. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
rritull - co na to říct, jsi těhotná... krásně těhotná! :slight_smile:

jdu cvičit, zatím pa
20. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
rritul: a čeho se máme leknout :slight_smile: těhu bríško no..... a pěkný :slight_smile:

evatk: teda to se máš, já už se těším,že budu mít možná příští týden dovču,tak to možná využiju taky k nákupům,i když teda úplně nevím,kam tady půjdu :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
jahod asi ne vyloženě těhu oblečení, ale takové střihy a délky (spíš možná trika a tuniky, apod), že se to dá použít, já tu značku moc neznám, takže sama pořádně nevím; ale v tom časopise to měli nafoceno jako módu pro těhotné
na kalhoty půjdu asi do ham nebo caa, jinak teda nevím, nechce se mi za to dávat zbytečně moc peněz

asi by vadily silné křeče, slabé bolesti jako při menzes jsem měla ze začátku taky
20. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Tak já budu muset jít něco dělat ale mám dneska šílenou lenoru tak sem budu odbíhat :grinning:
20. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
lill já u nás taky nemám kam, budeme muset do ostravy, moc na nákupní centra náladu nemám, ale nic jiného mi nezbývá, dívala jsem se u nás, no ty haleny - děs běs, si nedovedu představit v tom chodit až do listopadu, rifle by se některé snad daly, ale co tam měli třeba 3/4 pláťáky - :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Jahod- co takhle zjistit, jakou krevní skupinu měl váš pošťák nebo soused? :grinning:
20. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Krasne rano holky me je dneska dobre. Jinak rit krasne brisko. :grinning: Jdu vas docist
20. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
saze ja se do jinejch nez tehu kalůhot nevejdu teda asi bych je jeste zapla, ale kdyz je zapnu tak me tlaci a je mi pak spatne a zvracim.

maui jenze ty mas jist za 3 :grinning:

zase ja jdu za 14 dni na svatbu moji svetkyni a nevim co si vezmu na sebe.
20. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
lillisek gratuluji k vetsimu brisku urcite je krasne. :grinning:

Ahojky Jahod jo aukro s tim mame dobre i spatne zkusenosti. Ale tech dobrych je vic. :grinning:

Orlik no ja jsem si koupila 2 delsi tricka jeste pred tehu jako ze mi budou velke a ted se v nich citim uzasne a stali par korun, aleuz je nikde nemaji. :grinning: To vis ja mam velikost ze v normalnich kramech e mi to male a v obrkramech zase velke. :grinning:
20. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Jahod ja mam taky jinou zkupinu nez mama a tata a radsi to neresim. Takze v tom nejsi sama.
20. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
evak neboj bud v klidu a zastav se a bude lip. :wink: A tu tehu modu bych chtela taky videt asik se pak zajdu podivat
20. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky, chodíte už některá na cvičení nebo plavání pro těhotné?
20. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
kvat :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ritt, přesně takhle vypoulený bříško mám- teda ráno- večer je to někdy i těhotnější...
JInak když se hodně fyzicky dodělám, tak mě bolí břicho dosti- ale přijde mi to přirozený, vždyť se pořád tolik roztahuje děloha, je to tam všechno překrvený, vazy a šlachy jsou volnější, tak bodejť by to nebolelo :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Já byla o víkendu jen omrknout obchody. A odcházela jsem se 3 tričky - jedno stálo kolem 200,- . Zkuste mrknout do New Yorkeru. Mají tam hezký prodloužený trička ve všech možných barvách a za dobré ceny. Hned jsem dneska vyrazila v jednom do práce.
20. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
orlik ja nechodim protoze mi to nikdo nedoporuci no.

kvat jo pri vetsi namaze je to normalni. :grinning:
20. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
V New Yorkeru mají docela malý velikosti- já má teď zajímavý rozměry přes prsa- tak abych moc neupoutávala pozornost (mám o 10 cm víc než před těhot. :sunglasses:
20. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Kvakulko, to jsem si taky myslela. Já jsem hrošík i bez těhotenství - k tloustnutí mám prostě sklony. Trička v NY jsem teď kupovala velikosti M a v jiných obchodech jsem někdy i na XL. Zkus tam mrknout.
20. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Uf, já mám krevní skupinu po tátovi- nebo po jiném pánovi se stejnou skupinou jako můj táta- přesto mě však táta mohl mít s někým jiným- ale ona matka je vždycky jistá, že jo? No, to jsem se tuhle ptala manžela , co by dělal, kdyby se mi narodi lnapůl černoušek...
20. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Kvakul, o tom černouškovi bych radši nežertovala. Znám holku, které se opravdu narodilo dítě tmavší pleti, ač byla manželovi věrná. Nakonec se ukázalo, že babička se spustila s černochem a geny přeskočily generace. Následovaly 2 rozvody - manžel neunesl, že se mu kamarádi posmívají (nikdo neuvěřil) a dědeček opustil babičku.
20. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
kvat tak to ja jsem se pres prsa nemerila radsi. :grinning:

orlik no jako ja mam xl normalne a vnekterych kramech ani ty nemuzu. a tehu tricka v CAA jsou hruza nebo byli.

kvat oni se cernousci rodi taky bili vybarvi se vetsinou az po par hodinach tak by to asi nebyl takovej sok.
20. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
evatk: :slight_smile:)))) no tak to u nás pochodím asi spíš s netěhu věcma, tunikama a tak,,,, byla jsem teď v Plzni, v HM a CA a nic moc :frowning2:((( navíc 38 vel. mi byla moooooc velká a 36 akorát,ale když přiberu,tak mám strach,že se pak nevejdu :slight_smile:)))) takže čert aby si něco vybral

adaj: hodím fotku asi příští týden :slight_smile: nejsem na to nějak zvyklá,tak mi to připadá jako obr břicho :grinning:

kvak: a jaká byla odpověď na černouška? :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Adajar, v C&A jsou třička opravdu strašný. V Táboře mají těhu módu vedle velikosti XL a ta byla mnohem hezčí. Koupila jsem si tam ale těhu džínový 3/4 a to dokonce velikost 38. Netuším, jak to mají číslovaný. Já totiž velikost 38 nosila než jsem loni lehce zasádlila. Ale zase mě to potěšilo.
20. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Lil- no že by ho sestřičky v porodnici krásně litovaly :confused:
20. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
lilisek jo jo ja si pockam.

orlik no ja mam taky 3/4 mam od loni, ale nevim kde je mam nemuzu je najit v tech pytlich. :grinning:
20. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
přeji krásné sluníčkové dopoledne,
Já jsem se včera koukla do skříně a zjistila jsem, že nemám žádně 3/4 kalhoty. Takže mě taky nejspíš čekají nákupy. Jinak já jsem velmi spokojená s tunikami. Dokonce jsem si loni objednala 2 ve větším čísle a když mi přišly tak jsem zjistila, že je mám dobré jako šaty. Celkem pěkné tuniky jsem viděla i v Kiku
20. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
luci ahojky jak se mas???
20. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Adajar, klidně bych hledala oblečení v pytlích - aspoň už s tou rekonstrukcí finišujete. My zatím otloukáme staré dlaždičky a čeká nám výměna topení. Vůbec nevím, kdo tam bude uklízet po malování. Než se k němu dostaneme, budu mít břicho jak balon. Asi budu muset poprosit rodinu a kamarádky.
20. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.