• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ada mám se dobře. Akorát mě už 2 dny trochu popíchává na levé straně podbřišku. Ale jen při nějakém pohybu. Včera jsem si byla konečně zacvičit a konečně se zase cítím protažená. Uvažuju jestli nemám už zkusit stepper, ale pořád mám ještě strach z větší fyzické námahy. Přeci jenom jsem necvičila přes 2 měsíce.
20. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
orlik no to budu rada kdyz to dame dohromady do listopadu zase nic 2 dny neudelal.
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Ad - taky doufám, že to stihneme. Přítel je pracovitý, ale my jsme teď odkázaný na řemeslníky - potřebujeme to topení a udělat nově vodu. Oboje nám má dělat můj strejda, ale lepší by to snad bylo od někoho cizího. Pořád na nás nemá čas. Asi budu muset zaúkolavat mamku, ta jediná na svého bratra platí.
20. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
lucie steper nevim jaki to snim je vim ze by se nemelo kolo, ale steper neevim. ja holky vytahnu mic na cvicenni a mam jeste ten malej tak zacnu posilovat panevni dno.

orlik nam vodu delal deda a musim rict ze to nebyl nej napad. Holk na hodku se odmlcim zatim.
20. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Já se pro dnešek pomalu loučím. Jedu služebně do Rakouska a vypadá to na zbytek odpoledne. Aspoň mi to uteče a budou zbývat už jen 4 dny do výsledků trippl testů. Jsem z toho vyřízená. V té laboratoři pracuje maminka našeho kamaráda, jsem v pokušení mu zavolat, jestli by mi to nemohl zjistit dřív. Do pondělí asi nevydržím. Jen jsem na to teď pomyslela, začalo mě bolet bříško.
20. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky, mě tu bavíte s těmi svými minibříšky. Jestli chcete vidět maxi velikost,kukněte do mojeho alba.
20. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Adajar já na gymbalu začnu cvičit až po 35tt. Minulé těhu jsem na něm cvičila a začla jsem se ve 33tt otvírat. Takže jsem poučená.
20. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Lucie- to bude tím, že čekáš druhý- ale máš krásný bříško, takový jasně těhotenský- ani náhodou nevypadá jako následek vydatnýho krmení- tak se mi to líbí- to bych taky chtěla :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Lucko, ty máš krásný bříško. Vypadá nádherně těhotensky. Taky se budu muset vyfotit a vložit sem fotečku. U sebe mám pocit, že tam pořád převažuje špek.
20. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
holky, já se na pár hodinek rozloučím. Zase už musím pro malého do školky. To je strašné jak ten čas letí.
20. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Já se na gymballu protahuje, všelijak jógově se polohuju kvůli zádům- ale jako jediný vydatný pohyb mám rychlou chůzi a domácí gruntování :rolling_eyes:
20. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
kvak - pošťáky a sousedy snad radši prověřovat ani nebudu, to bych se opravdu mohla dozvědět něco, o co bych ani tak moc nestála... :wink:

ad - ještě k těm skupinám, ono z některých skupin můžou být i úplně jiné, ale u 0 x 0 je to prý vyloučený

luci - tý jo, ty máš balón! by :grinning:

byla jsem na tý józe, to je vždycky tak krásná hodina a půl, fakt se mi to moc líbí, doporučuji to vám všem
20. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
kvak: je dobrý,že si i na černouškovi dokáže najít pozitivum :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Luci taky peknej bruch. :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
luci myslis??? No jako ja na nem cvicila od zacatku tak myslis ze nemam???
20. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jahod no mozne to je ja uz nevim co mozne je a neni ve skole nas ucili neco a pak neco rikaji ted lekari.
20. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Adaj- já se na gymballu taky protahuju- myslím, že to začnu cítit, kdybych to nějak přeháněla
20. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
kvat no uvidime zatim jsem ho nevyndala, ale chtela jsem az bude dodelanej obejvak no. :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Já jsem takové bříško měla i u prvního. Pak se na pár měsíců zastavilo a zvětšilo se zase až 6,7 měsíc.
Mi jde všechno takhle do břicha. Já jsem dost malá.(154cm)Takže mimi se nemůže tak moc táhnout do vrchu.
20. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ajó, tak to bude ono- já sem zase vysoká (180cm) tak se mi břicho jakoby sune dopředu po celé výšce.
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
teda já mám zase pracovní morálku,to je hrůza :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
lilis, v pohodě- co po nás kdo může chtít...? :wink:
20. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
lill no už je asi na čase zůstat radši doma :grinning:
20. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
luci, to je asi fakt, kam by se ti asi vešlo.. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
kvak: to je fakt viď? a zrovna dneska po mě chtějí lidi tolik věcí :frowning2:((( fakt hrůza a ještě budu muset zítra žebrat,aby mi ten můj úvěr zpracovali přednostně :_) když mám příští týden dovču :slight_smile:

evatk: :slight_smile: no neboj se nic, příští týden dovča a pak mám ve středu dr,tak doufám,že bude PN :slight_smile:))))
20. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj, my včera byli na tom 3D UTZ, tak koukněte do mého profilu....
Trochu tu informaci s přítelem vstřebáváme, ale dnes už jsme si zvykli :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj, tak beránku vy máte pindíka??
20. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
beranek gratuluju! a fotečka by nebyla? :wink:
20. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
beranek: tak to gratulace k pindíkovi :slight_smile:))))))))
20. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
beranku gratuluji k chlapečkovi. Tak aspoň budete mít doma páreček.
20. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.