• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
beranek gratulace.
20. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
beranku-gratulace! :slight_smile:
ja jsem se objednala na 4d ultrazvuk na konci cervna, tak jsem zvedava uz ted jak opice :grinning:
20. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
A tys Beranku chtěla spíš holčičku? Já bych teď docela chlapečka chtěla- příjdou mi, že jsou víc maminčini miláčkové- ale to bude asi předsudek...No snad se něco uvidí v červnu :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Jee beranku velká gratulace.
H
20. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Gratulujem k ďalšiemu chlapečkovi :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky už začínáte nakupovat věci pro mimčo? Já dneska od sestřenky dostala vaničku a plnou věcí na mimčo , něco i na 3 až 6 měsíců.
20. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
ja som nekupila ešte nič
nejaké neutrálne veci bude mat mimčo po Nat, ostatné tie základné veci ako postýlka a pod.... už máme, takže asi asi až po lete začnem niečo kupovat
20. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
ale určite až budem vediet pohlavie a uvidím v obchode niečo neodolatelné, tak to kupim :wink:
20. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Lullko - fakt až tak v 7 měsíci budeš nakupovat - to mi přijde pozdě. Co když se pak mimčo přihlásí dřív?
20. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
A jo lulko teď mi došlo , že máš něco už po malé.
20. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak já hlásím že čekáme dvě holčičky :wink:
Omlouvám se že nestíhám dočítat, ale opravdu toho nakrafáte hodně :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Lucy, moc gratuluju k holcickam a beranku tobe ke klukovi! To je nadhera kolik uz vas to vi. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Lucy a to z normalniho utz nebo 3D?
20. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ja jdu v patek na ten screening, to budu 13+4tt, myslite ze uz by to mohlo byt taky videt? Ja snad nedospim...
20. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
lucy-to je hezke, gratuluju :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky holky!!
beranku - gratulace k pindikovi :slight_smile:))!!!
lucy - to je krasny dve holcicky :slight_smile:))) moooc gratuluju !!

jezis, ja jsem tak zvedava... jakpak to ze uz vam to rekli??? mne furt nic :frowning2: - jdu ted v pondeli - tak mozná :wink:

jinak jsem registrovana - nakonec vyhercem meho vyberoveho rizeni se stalo Podoli - takze Lulko - se tam mozna potkame :slight_smile:)))
20. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Lucy, gratuluji k dvěma holčičkám :dizzy_face: :dizzy_face:
Musím se přiznat, že jsme toužili po holčičce a od počátku jsme viděli naše miminko jako holčičku, vč. výběru jmen, ale to nevadí, už to stéjně nezměníme :wink:
Já jsem vnitřně tušila, že to bude tentokrát kluk, ale duše stále věřila v holčičku, přítel chtěl taky holčičku, ale pak jsme si řekli, že si aspoň zkusíme výchovu dvou rozdílných osobností :grinning:
20. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ránko,
Luci, to je krásne dve holčičky :slight_smile: to bude super, ked budu staršie, ty budeš sediet a oddychovat a oni sa o všetko postarajú :wink:
Marsie, do Podolí naklusám dnes dopo, to sa možno fakt stretneme :grinning:
a na to naše pohlavie som moooooc zvedavá, ale asi sa to dozviem až po tom 20.t
Beránku, ja mám ciťák, že to bude holčička, ale zase pri Nat som cítila kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
Saze, ja neporodím dřív, určite budem prenášat :confounded: po Nat mám všetky tie základné veci, kt.mimi potrebuje, takže budem nakupovat len oblečenie prcka a nejaké mastičky, krémiky
21. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
dobre ranko, gratuluju k chlapeckovi a holcickam, jeee, ja uz bych to taky chtela vedet :slight_smile:

holky, boli vas nekterou bruch, ale jakoze fakt picha?..me skoro porad napravo, je fakt, ze tam mam teda zase cystu, ale zatim malou, jen je to dost neprijemny

a jeste sem se chtela zeptat, holky, je tu nejaka sportovkyne?...ja sem pred tehu sportovala celkem dost a ted nevim..
21. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno,

beránku moc gratuluji ke kloučkovi (a tiše závidím)
lucy velká gratulace k holčičkám.

Mám dotaz, jak snášíte to horko? Tedy jestli u vás bylo takové počasí, tady u nás na jihu ano. U mě se dostavily nevolnosti, které se mi v 1.trimestru vyhnuly. Vůbec nemám chuť k jídlu. Vysloveně se musím nutit, abych vůbec něco snědla. Zvládám tak salát nebo ovoce.
21. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
Marie, před těhotenstvím jsem chodila pravidelně na jumping (trampolínky) a spinning. Trampošky mi doktor zakázal hned po potvrzení těhu a spinning moc nedoporučil, protože jsem měla taky cystu, která mi ale působila docela veliké bolesti.
Jinak jsem skoro celé loňské léto trávila na in-line bruslích. A to mi teď moc chybí, ale nebudu to riskovat. Ale už se těším, jak budu drandit za rok s kočárkem.
Od příštího týdne začínám chodit na cvičení pro těhotné.
21. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
no, orliku, na to cviceni pro tehotny jsem chodila v tehu s kubou a teda byla to hrozna nuda :frowning2:
tak budu chodit aspon plavat...mozna si s manzou zahrajeme aspon tenis, kdyz budeme pinkat na sebe, tak se ani moc neuzenu :slight_smile: ja chodila hrat squash, tancovat, aerobikovat a nic z toho delat nemuzu :frowning2:
21. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Brý ránko,
tak hlásím, že utz ke screeningu máme prej na 1, NT bylo 1,6, krev v případě neg.výsledku pošlou mojí MUDře v případě pozitivního mi zavolají a domluvíme se na dalším postupu :sweat_smile:Doktor byl celkem vtipálek :slight_smile: Dělali jsme rodokmen, u nás vše v pohodě, akorát sestra mojí mamky je pro genetiky exot, páč je svobodná, bezdětná, tak si ji, chudinku, označil červeně :grinning: Když jsme začali mluvit o chorobách z manžovo strany, tak doktor prohlásil, že z hlediska genetiky jsem si teda nevybrala správně, páč nám zkazí zcela zdravý rod :grinning: Chudák manža, ale vzal to sportovně :sweat_smile: Měli jsme pro sebe obrovský LCD, kde jsme viděli všechno krásně, akorát výkladu manža moc nerozuměl :slight_smile: Jinak mimís má zhruba 7,8 cm a odpovídá teda termínu porodu 23.listopadu, placenta na zadní stěně, slyšeli jsme srdíčko(145/min), viděli orgány, mozek i jeho komory, prej ňáký obaly jsou krásně srostlý. Měřil bříško, úhel záklonu hlavičky, počítali jsme prstíky, akorát to moc nešlo, páč prcek dělal psí kusy :grinning: Což je prej dobře, páč děti s vadou se prej moc nehejbou :pensive: Akorát nám teda znemožnil zjištění pohlaví, páč se nikdy nenatočil správně :sweat_smile: Z jednoho úhlu to vypadalo na holčičku, ale prej jenom na 60% páč když to chtěl přiblížit, bylo po obrázku. Jenže pak si tam zase mimís sahal a to prej slušná holka nedělá, tak je to, dle téhle teorie, zase kluk :grinning: No uvidíme :sweat_smile: Jinak nám nechal poslechnout rozdíl mezi mimísovo srdíčkem a mojí děložní tepnou a ta tepna byl teda hukot oproti jeho ťukání :astonished:
Berankovi a lucy gratuluju k úspěšnému určení pohlaví :wink:
21. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Uvidím, jak to na tom cvičení budu vypadat. Mám skvělé reference od kamarádek. Kurzy vede porodní asistentka, chci k ní pak chodit na předporodní kurz. Po porodu tě pak v šestinedělí 3x navštíví a vede i mateřské centrum - plavání, cvičení miminek.
Myslím, že to bude spíš relaxace, ale chtěla bych se tam i seznámit s ostatníma maminkama - ve svém okolí jich moc nemám.
Je pravda, že mi sport taky chybí. Budeme to muset vydržet, za rok bude líp. Jen budem muset asi vynechat lyžařskou sezonu.
21. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
spaaget, to je krása! já se snad toho zítřka nedočkám! :frowning2:
a placenta vzadu! to je super, budou vidět krásně pohyby, to bych taky chtěla. 60% holčička teda fakt moc směrodatná není a moc bych tomu nevěřila..
21. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
spaaget a dělali ti to teda přes břicho?
21. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:))))))

marie_m: no já před těhu chodila na jumping, na squash, občas na tenis, a step aerobic a in- line brusle byla velmi často.....teď jsem první tři měsíce raději nedělala nic, byla jsem dost utahaná, teď chodím do bazénu a uvažuju o body and mind cvičení ( což je takové pomalejší posilování), už jsem se radila s instruktorkou a říkala,že je to vhodný i pro těhule, a když by byl nějaký cvik blbej,tak mi dá echo :slight_smile: No a pak uvažuju o tom těhu cvičení do budoucna :grinning:

lucy: gratulace k holčičkám,taky bych chtěla holku :grinning:

spaaget: teda no koukám,že jsi si užila,to je dobře :slight_smile: je fajn,že jste ok :slight_smile: tak gratuluju
21. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky!
spagetko!!!! - to je krasný, sem se normalne zase malem rozplakala.... gratuluju! to neva, ze neukazal/a mezinozi, i tak jste si odnesli spoustu radosti!

marie - orlik - ja teda byla zvykla taky cvicit a hlavne po praci tak hodku az dve jezdit na kole ... ted jsem z toho celkem nastvana, ze jen kynu a to na mistech co s tehu nemaj co delat ... byla jsem na cviceni pro tehu .. je to obri nuda... ja byla zvykla tahat v posilovne naloze a tady gumovy micek v ruce me moc neuspokojuje.. ALE jsem soudna, my patrime k tem co maji mimi doslova vymodlene .. takze neudelam vubec nic co by ho mohlo ohrozit. mice mam doma, tak si cvicim sama.

orlik - s tim jidlem to zacinam mit podobne .. uz me nebudi strasny hlad .. neopak se musim prinutit nasnidat.. ale pomaha mi prubezne neco chroupat treba okurku ... nebo nektarinky ty ted vedou u me hitparadu :slight_smile:)
21. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
jahod - co to znamena s tou placentou??? vzadu je lepci nez v predu? (mam tu v predu ..)
21. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.