• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar mám noční jen dnes a pak voooolno, ale musela jsem měnít jinak bych měla v neděli denní. Jinak už mě všichni pacienti spinkají tak bude fajn :slight_smile: , teď tu je bezva sestava.
13. bře 2009 ve 23:12  • Odpověz
rrit no vidis to ja zasek si poustim televizku a tak no. jdu spat papa-
14. bře 2009 ve 02:13  • Odpověz
Dobré ráno všem :sweat_smile: , já jdu spinkat, poslední noční je za mnou :slight_smile:
14. bře 2009 v 06:43  • Odpověz
rrit krasne se vyspinkej. :wink:

Jink vsem krasne rano. Tady sviti slunicko.
14. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
dobre rano tady taky sviti, tak jsme se dočkali
14. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
evak no ale v tydnu ma prej snezit a co budes dnesk delat???
14. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky tady je taky konečně krásně po těch chumelenicích z minullých dnů hurá. :slight_smile:
14. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
adel takze mnate taky krasne to je super ja jdu hledat recept na pizza testo.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam doma zbytky salamu a tak tak udelam malej pokus
14. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
Teda Ad úplně si mě navnadila taky bych si dala pizzu. Můj mi teda pořát slibuje, že si na ní zajdemeaž bude potvrzené mimi, včera už bylo potvrzené a nic tak nevím. Asi jí taky budu muset upéct sama. Jinak na oběd dnes máme guláiš.
14. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
adell no ja jsem ji prave chtela zkusit a tim ze nahazim suroviny do pekarny a pak jen vyndam a rozvalim tek jsem si rekla ze do toho pujdu a udelam 4 ruzne a je to jednoduche. :grinning: A jinak gulas ja nemuzu. :frowning2:
14. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
adejar: jo, uz jsem delala testo na pizzu v pekarne a super. urcite taky chodis na stranku http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php
14. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
marikap ne nechodim ja delam klasicke recepty ale jsem s ni spokojena. Na stranky se podivam.
14. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Ado, moc ti ty stranky doporucuji, je jistota, ze recepty s 5 hvezdickama jsou moc dobre, delam odtud mazanec, testo na buchty, pivni chleba a jeste spoustu vseho, urcite si neco vyberes :grinning:
14. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Ad guláš nemáš ráda?
Marika zajímavé stránky
14. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
marikap dekuji za tip pk si budem vymenovt recepti.

adel mam moc, ale v tejdnu sel do zachoda.
14. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Aha jo takhle to myslíš že Ti teď v těhu moc nesedne. Já myslela že i normálně ho nemáš ráda. Já jsem zvědavá mám na něho chuť, ale je mi taky tak nějak všelijak. Nejdřív divně teď mám zase hlad, ale mám strach co z toho nakonec bude. No snad to zvládnu.
14. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
ada teď jdu péct koláč, pak si asi budu číst a čekat na manžela, až dorazí domů, jinak průběžně hlasuju pro našeho psa v soutěži s bleskem, ale asi je to beznadějné
14. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
adel urcite to zvladnes. Jinak nam privezli desku ke kuchynske lince tak snad se to pohne no. Jinak mm umytej zachod poradne konecne a koupelnu davam dohromady.

evak ukaz fotku ja budu taky hlasovat. Jinak jakej kolacek budes delat???
14. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
ada už se mi pečou řezy s kokosem, recept z apetit online
fotka je na http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=7048, tak uvidíš, jestli se ti bude chtít, nerada bych tu tím někoho obtěžovala, každý má dost svého. dneska jsem nasázela snad 500 hlasů, mají to nějaké porouchané, lze dávat hlasy bez omezení, tak toho musím využít, ale náhodou jsem narazila na psa, který už má 2500, tak to už asi nestáhnem
a vy rekonstruujete nebo máte úplně nové bydlení? možná jsem to přehlédla, jestli jsi to už zmiňovala, už je nás tu moc :wink:
my čekáme, že nám z aska zavolají ohledně nové sedačky, tak nás pak čeká malování obýváku a kuchyně, budeme do jara taky noví
14. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
evak rekonstrujem uz od srpna a jde to pomalu hodne jdu vytrit podlahu.

jinak buchta zni moc dobre az se k tomu dostanu dam mu hlas je krasnej
14. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
a rekonstruujete všechno, nebo jen něco? to je nekonečné, že?
14. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
evak uplne vsechno vsechny pokoje, ale ted uz snad mame za sebou to nejhorsi a to bylo jadro a kuchyn. nekde mam fotecky z rekonstrukce natom rajceti par stranek dal.
14. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hoj holky

tak teda to vypadá, že jsem tady jediná, která by mohla spát pořád jak ve dne tak v noci.... :grinning: Vstávala jsem před 9 po 10té hodině jsem už musela spát a vzbudila jsem se ve 12 a koukám jak sůva z nudlí :grinning:

Ale já to mám po Utrouši. Evi ty ho polykáš a nechce se ti po něm spát, já spím fakt pořád. Ale docela mi ty dny utíkaj :grinning:

Jinak teda kůň ty dny asi špatně nepočítá, ale koukala jsem teď nevím u koho, že už je 8tt a má TP dýl než já :confused: :confused:

Evčo mohla bych poprosit o recept na ty kokosové řezy??????????????? Klidně do IP :wink:
14. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
no já jsem se dneska vzbudila už v 6, tak jsem vstala s manželem a nasnídala se, ale hrozně se mi to táhne, snad přijde odpoledne nějaká krizovka a budu si muset zdřímnout. mě se chtělo kdysi spár po utrouši, vím, že jsem měla krizovky v práci, vždycky cca 1 hodinu po, byla jsem jak opilá, teď beru naštěstí crinone a ten mi to nedělá
tady je odkaz, to bude asi rychlejší, ale neručím za to, peču to dneska poprvé:
http://www.apetitonline.cz/recepty/1724-rezy-s-kokosem.html
pak ti ještě napíšu podobný recept, který je i s kávou a je vyzkoušený - výborný
14. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
sanus no ja bych taky spala, ale nenapadne tlacim na manzu abychom dodelali veci co nejdriv tim ze jdu a delam taky takze me to taky utika hodne rychle. Jinak loni kdyz jsem mela utrogestan tak jsem taky porad spala.

evak no ja neberu nic a kdyz jsem v praci tak kolem 1 hodiny mam takovou krizi ze usinam i ve stoje.

Holky tak dneska pizza k obedu nebude ale k veceri snad.
14. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Evi super dík moc, vypadá to mooooc dobře. A ten recept s tou kávou hmmm, to bude dobrýýý, už abych mohla "běhat..." Hned pak něco upeču.

Holky ten Utrouš, jestli ho budu muset polykat do 12tt, tak mě asi z toho švihne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
no to je fakt, že v práci mívám poobědové krizovky i bez utroše :grinning: , hlavně v létě, mám totiž prosklenou kancelář, která je jako skleník, vždycky se chodím na wc osvěžit studenou vodou
já bych se taky nejvíc zabavila prací doma, tak jako vždycky, pořád něco stěhuju a buduju, ale teď by mi to asi moc neprospělo

teoreticky jsem měla na tento víkend slíbenou od manžela večeři, když sešlo s původně plánovaného dnešního plesu, tak bych se měla připomenout :grinning:
14. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
jo a dneska se mi zdálo, že už jsme si domů přinesli miminko, byla to holčička, ale neměli jsme pro ni nachystané vůbec žádné věci :grinning: ! ani jedinou plínku...
14. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
sanus nesvihne protoze budes vedet ze mas vytouzene mimiska.

evak no manze me nic nenecha tahat, ale pekne to aspon meju a tak a vytiram. No tose s veceri pripomen to bych udelala asik taky.
evk no to by manza zvladenul nakoupit sam ne??? :grinning: Ale peknej horor. :grinning:
14. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
no horor, no, každý sen, který si zapamatuju, je horor, normální sny hned zapomenu, takové se mi snad ani nezdají
14. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.