• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Orlik.Orální sex taky nemůžu.Jak si říkala zvedá se mi žaludek.Ale to prej přejde tak jsem zvědavá.
21. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
kvat no jako jelikoz me v puse vadi vsechno a cisteni zubu je problem a musim 2x denne abych nezvracela moc tak libacka me teda nehrozi. :grinning:
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
orlík tos mě pobavila :grinning: :grinning: , orální mi teďka ani nevadí, jindy to nemusím, ale teďka to sem tam drahému aspoň takto vynahradím, a je na chvilku klid, i když zas bůhvíjak často se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky,
mě dneska chytly záda a vůbec se nemůžu hýbat. Tak vás aspoň utíkám dočíst.
orlik jo jo ale on je chlap a nedokaze to pochopit jinak me hlida v jidle a tak abych nejedla zakazane veci a tak.
luci chudacku. :wink:
21. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
kvakul - to s tim progesteronem vis???
takze ja jsem z obliga :grinning: mam to po "meducine" :grinning: :grinning:
u nas je to zakeazem po ivf, pak progesteron a dohoromady s psychikou....
manza to naprosto chape a naopak bych rekla, ze musel brat dvojitou davku toho progesteronu :grinning: :grinning:

orlik - chudero, to musi byt hrozny .... taky jsem si jednou ublinkla u cisteni zubu .. nastesti toto obdobi me jiz opustilo :slight_smile:))
21. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
no, tak holky, já myslím, že zase vedu.. my za celou dobu těhotenství 1x!!! nejhorší na tom ale je, že já chuť mám, ale přítel jaksi nechce.. njn, tak si asi najdu milence nebo co? :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Jahodarko to já říkam mladýmu taky.Nebo je jedině ty naše polovičky znásilnit :grinning:
21. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jahod bo budes muset vytasit zbrane zenske.
21. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Adajar, to máš pozornýho chlapa. Ten můj si dělá legraci, že se pořád cpu. Je fakt, že jím častěji, ale malé porce (hlavně ovoce a zeleninu), aby mi nebylo špatně z hladu. Přitom on má zatím větší břicho než já, trošku se mi zakulatil od té doby, co spolu žijeme. To bude asi tím mým skvělým vařením.
21. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
orlik no spis se boji aby se neco nestalo tak treba jatra si necha uvarit, ale ja je nesmim jist a tak. :grinning: n Ale je fakt ze mi jatra voni. Holky za hodinu jsem tu jdu na postu a tak.
21. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
ad - a to jsou jako jake - ty zbrane ? psychologie :grinning: :grinning:

jahod - a nejaky pekny autobazarnik by se nenasel?? uz se ti podarilo autiko prodat??
21. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Jahod, to jste si trošku obrátili role ne? S tím milencem bys teď měla výhodu - nemusela bys řešit, že otěhotníš.
21. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj :wink:
Teda dočetla jsem poslední stránky a nestačím se divit :grinning: Jste se ale rozjely :sweat_smile: :sweat_smile:
Sex nevím co je, takže se nemůžu přidat :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
dočítam vás odpo, len hlásim, že som zeragistrovaná v Podolí
21. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj beranku - jsem ti vsechny gratulovaly :slight_smile:)

lulko - se budem drzet za ruce :grinning: :grinning: - jen to musis stihnout - od 23. malujou !!!!
21. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
marsie hezke sexy pradelko :grinning: No ja si ted svudna neprijdu. :grinning:

beranek ahoj
21. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
jenze ad - ja se do nej nevejdu !!!! :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Marsie, ja viem o tom malovaní- prcka budeme vyhánat celé noci, aby vykukol do toho 22.11. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
marsie no ja taky ne a nastesti ho nepotrebuji, ale napadlo me drazdeni chlapa to by mohlo vyjit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Lulka, taky bych si nejradši naplánovala porod - já bych potřebovala nějakou sobotu - to v porodnici slouží můj gynekolog. Mluvila jsem s porodní asistentkou a dělala si legraci, že v pátek vlítnu na okna a třeba to vyjde. Ona mi ale poradila, že je lepší se pořádně pomilovat - dost to prý zabírá. Tak to se snad k tomu donutím.
21. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Samozřejmě děkujeme za gratulace :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
přišla jsem z oběda a teď se tu u melouna fakt bavím, když vás dočítám.. :grinning:

představa mě teď ve spodním prádle mi přijde spíš jako zbraň hromadného ničení... :grinning:

orální sex přirovnávaný ke kartáčku na zuby je teda taky docela masakr :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
teda tady se zas řeší sexík :slight_smile:)))))) hmmmmmmm no tak to já to zvládám tak 1 - 2 týdně,jak kdy :slight_smile: ale teda mám pocit,že jsem pořád vyřízená,takže žádná sláva to není :_)

marsie: já jdu zítra ještě k obvoďákovi a budu to mít taky oběhaný :slight_smile: dneska jsem dostala razítko od zubaře a ani jeden kaz, no měla jsem fakt radost :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
dnes som si kupila v Teranove super kalhoty biele a hnedé každé za 550 kč, v pase je guma a možu sa ešte stahovat šnúrkami, takže skvelé aj pre tehule
kúpila som si velikost S, takže s tým priberaním som zatial v norme a vorvaň :slight_smile: budem asi až ku koncu tehotenstva
21. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky.. tak hezké téma sex.. no my tak 3x-4x týdně :slight_smile:) od začátku těhu
21. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
saron, nevím jestli je to tím, že jste teda ti novomanželé, ale řeknu ti, že život je teda někdy fakt nespravedlivej... :wink:
21. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
jahod tezce zavidis ja ti pujcim manze ten bny chtel porad a ja ne :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
no před svatbou a před mimi jsme na tom byli ještě o trochu častěji :slight_smile:)
21. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.