• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adel mě je taky 27 ale nevím jako kvůli čemu..jinak já budu 19+4 až půjdu na plodovku
21. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
no mě 1:140 přijde dost hrozný číslo :confounded:
21. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
saron jo muze se zdat, ale vem si ze tam berou k ohledu vek a pak vsechny ty slozky krve. fakt se neznepokojuj.
21. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
saron a jestli chces rict neco pozitivnihojedne holce vyslo 1:50 a ma zdraveho syna
21. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
jj díky moc.. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
jeee tak to je super :slight_smile:) to jsem potřebovala
21. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
saron proste fakt jsou nespolehlive. :wink:
21. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Jo Sharon tak to by mělo být ještě OK s těmi týdny.
21. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Saronko - ony jsou opravdu strašlivě nespolehlivé. Dej si to tu na Koníkovi nebo do Googlu, já jsem získala dojem, že si můžeš zrovna tak dobře hodit tou korunou. :unamused:

Já jsem dneska málem padla za vlast v práci, musela jsem odejít o dvě hodiny dřív, jinak bych tam zemřela. Ve čtyři jsem se hotovila, že to řeknu šéfovi, když přišel a pravil, že se pro mě chystá práce - tak jsem si řekla OK, zůstanu. Jenže člověk, na kterého jsem čekala, odešel, aniž by to někomu řekl (což by znamenalo hodinu zpoždění a pro mě nejmíň hodinový přesčas - takže bych tam byla deset hodin, už těch devět dávám jen tak tak). To byla poslední kapka, zavolala jsem, že jdu... Ale nas...ná jsem jak mraky. :angry:
21. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Já jdu po objednání genetičky na podrobný genetický UTZ 3.6.
21. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Saronka, všetko bude ok, neboj.
Kolegyni v práci vyšli tiež zle triply a išla na amnio a min.rok v prosinci sa jej narodil krásny zdravý kluk
ja idem na tie testy 2.6.
21. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Saron, určitě se toho odběru plodovky neboj, klidně ti tam mohl sehrát i nesoulad u TP, pokud ti s ním Dr. posouvala. Já jsem se právě toho bála, protože podle PM by mi vycházel termín skoro o týden později, ale mám stanovený TP podle UTZ...
21. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Brý ránko,
konečně pátek, páč já jsem ochrápaná úplně hrozně :frowning2: Na to, že od západu měly přijít přívalové deště a bouřky, tak jiho-západ hlásí, že tady za celou noc nespadla ani kapka, zato je tu děsný dusno :confounded:
saron, na dovču určitě jeď a užijte si ji se vší parádou, páč na dalších už budete mít s sebou malýho "vetřelce", tak bude po klídku :grinning: A 1:140 je krásný číšlo, spolužačka z VŠ měla 1:4 a teď má zcela zdravou Adélku
:wink:
22. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Přeji krásné ráno,
spaaget, taky bych ještě nejraději byla v posteli. Budu to muset dohnat o víkendu.
saron, užijte si krásnou dovolenou a po návratu to budu všechno dobrý.
adel, držím palečky, ať ten UTZ dopadne dobře. Ale bude to v pořádku, uvidíš.
22. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky..děkuju za podporu..včera jsem s manželem vypočetli, že je to 0,7% to riziko tak snad to bude ok..já tomu věřím, protože právě jak mi posouvali ten termín, tak se mi to moc nezdá aby mimí bylo starší než dle MS...měla jsem totiž dost pozdě ovu..
22. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
dobré ráno, maminky a bříška,
spaaget, koukala jsem do albíčka - krása, prostě krása! :slight_smile: to je 3D?
já jdu dneska na NT, nemohla jsem dospat, jsem vzhůru od pěti, jsem fakt magor.. :grinning:
22. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
jahod jo, ten poslední je 3D, jenže mrňous se akorát schoulil, když jsme ho chtěli blejsknout :sweat_smile: Asi bude nepřizpůsobivej po tatínkovi :grinning: Já ve středu taky moc nespala, taky je to teď poznat :grinning: V kolik tam máte být?
22. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
v půl druhý, ale toho já se asi nedožiju... :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Jo ještě k tomu 3D, když to doktor přepnul, tak mi přišlo, že v tom vidím úplný prdlajs :sweat_smile: A pak jako 4D(neviděla jsem žádnej rozdíl mezi 3D a 4D) i s barevnýma průtokama krve a tak a to byl úplnej chaos, když viděl, jak jsme zmatený, hodil to zas zpátky a prej po tom 20.tejdnu už to i pro nás bude daleko přehlednější :grinning:
22. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
ty jo, to se dá takhle přepínat, jo? myslela jsem, že to jsou různý přístroje...
22. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Ne, tvrdíl, že si to hodíme do lepšího(pro nás horšího :grinning:) zobrazení :wink:
22. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
spaaget, a jak dlouho jste tam byli?
22. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky holky! Nebojte vse bude v poradku! :slight_smile: beranku-k jakemu doktorovi do ov chodis? Ja ke Skutovy,a maj tam pekny zmatky...Jinak mam albicko tam muzete kuknout :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
co se děje? dneska se nedrbe? :fearful:
22. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
jahod asi ještě všichni spí :slight_smile: v klidu, určitě bude vše ok;i když já sama jsem včera chytla nervy z těch triplů... :cry:
22. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
já bych drbala, ale šéf mě zapřáhnul :pensive:
jahod, byli jsme tam od půl devátý zhruba do 1/4 na 10. Samotnej utz trval tak 20 min:wink: Pak si ho vyhodnocoval, průměroval měření, vážení, vykládal nám k tomu proč to a na co potřebuje a tak. Prvních čtvrt hodiny jsme s vypětí celé paměti dávali dohromady rodokmen :grinning:
22. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
No právě, Saron, vždyť to riziko je vlastně úplně maličký- nebooooj!
Jinak, holky, pěkně na sobě pociťuju, že pomalu budu končit 4.měsíc- nějak jsme celá zhmotněla- břicho, prsa (a to jsem myslela, že ani už není možný- do kojící 85C se vejdu už jen tak tak- jsem jak švýcarská kráva)- od pondělka mi najednou vyskočilo další kilo- bůhví z čeho... Prý se teď hodně zvyšuje objem dělohy, plodovka. Sádlo to snad, u sta hromů, není- vždyť já su takový asketa- žádný sladkosti a cukr do čaje, žádný pochoutky :confounded:
22. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Jé, Spaaget- teď jsem se dívala na vašeho prcka- já byla v téhle době sice jen na obyč. UTZ, ale taky měl malej takovej legračně dlouhej krček-- malej labuťák
22. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
spaaget - tý jo, to jste si teda užili, co? to bych si taky přála, jenže já tam budu určitě tak 5 minut a ta malá potvora se ještě určitě nebude chtít ukazovat.. :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
jahod, za 5 minut nic nezměří, však oni si ho pošťouchaj a naštelujou, jak potřebujou :wink: Uvidíš, že budete koukat nejmíň 1/4 hodiny a když budete za blbečky jako my, tak ještě dýl :grinning:
22. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.