• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orlik já taky nevím, co si o těch triplech myslet, ještě když čtu ty statistiky a diskuze, kde maminy citují názory svých doktorů...
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Jahod, a proč jsi v jiříkově vidění?
22. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
jahod, vidíš, jak si tě hejčká, už mu to konečně došlo :wink:
22. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
holky tak letím, držte mi palce, odpolko napíšu, ale jdu nejdřív na ten NT a pak mám ještě tu genetiku, takže až tak v půl čtvrtý :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Jahod, hodně štěstí a ozvi se, jak jsi dopadla.

Evi, ty už máš trippl testy za sebou?
22. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
orlik odběry jo, kontrolu s vyhodnocením až 3.6.

jahod hodně štěstí
22. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Evi, koukám, že se u vás v laborce taky moc nepřetrhnou co? U nás to trvá týden a přijde mi to příšerně dlouhý. Musím přežít víkend a v pondělí po 11 hodině si mám zavolat. O víkendu budu doma sama, tak se budu muset hodně zaměstnat, abych na to pořád nemyslela.
22. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
orlik nevím jestli je to laboratoří nebo spíš tím, že doktor to chce zfouknout naráz s další kontrolou... asi spíš tak;
a asi se to nedělá přímo u nás, ale posílá se to do zlína, aspoň to tak bylo u nt
22. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
pěkné poledne,tak mám za sebou obvoďáka :slight_smile:)))) a teď už mě čekají jen triply 3.6. a příští týden dovča :grinning:DDDDD huráááááááááááááá ,ale dneska to za to stojí,mazec už od rána ,spousta práce,až je mi z toho mizerně :slight_smile:

spaaget: jinak tady lilo přes noc jak z konve :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
saron ano melo by se to tam poznat me loni nabizeli amniocentezu a nebo pockat na velky utz, ale amnio mi doporucovali velice.
22. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojky holciny ... uz jsem tady .. mela jsem od rana napilno .. delnici .. pak nam privezli dvere :slight_smile:))) konecne .. a pak jsem si teda sla jeste dat ousko :grinning: kocour se prial, tak se mi ani nechtelo vstavat :pensive:

jinak jsem vas rychle docetla a jsem teda trochu mimo z tech testu .. me zatim mudra nikam neposlala.. ale dlouho jsem tam ted nebyla a jdu tam ted v pondeli, tak se s ni poradim ...
22. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
jinak porad premyslim, jstli chci radsi holcicku nebo kluka .. a asi mi nebudete verit, je mi to tak nejak jedno.. mimi mame vymodlene, takze jsem obrovsky skromna a vdecna... snad jen kvuli manzelovi - jako asi kazdej chlap by chtel syna - ale mam jen trochu problem se jmenem... chce aby byl nositelem rodoveho jmena ... na coz tedy mam trochu averzi ...
22. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Marsie, a jak se manžel jmenuje. Já tomu taky neujdu, když to bude kluk, bude mít jméno po tatínkovi. Byla jsem taky proti, ale spíš kvůli tomu, že synovi se bude říkat pořád zdrobněle. Mám to takhle u tety - děti se jmenují po rodičím, a přestože jsou již dospělí, říká se jim stále Vašíko, Janičko. Jinak partner se jmenuje Honza, takže syn jménem Honzík mi vadit nebude.
22. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
lilli, dovolenou jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Beztak budete mít hnusně :grinning:
co se jmen týče, my jsme dohodnutý, že se mimís nebude jmenovat po nikom z rodiny, sice to tchýně blbě nese, ale nevidím jediný důvod, proč by se mělo jmenovat po někom. Což chápu jako na počest někoho. A co čest toho malýho? On přece taky bude osobnost a co si budem nalhávat, většina dětí přetrumfne svý rodiče :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
spaaget taky nehodlám mimčo pojemnovat po někom, má být originál
22. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj, my jsme zpět z plavání :wink:
My jsme taky toužili po holčičce a vidíte, jak to dopadlo :grinning: Zatím si vůbec neumím představit, že se nám opravdu narodí chlapeček a jménu raději ani nemluvím, to je pěkný oříšek :sweat_smile: A to jsme už měli vybraná jména pro tu druhou holčičku, tak nic...
22. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj, preberáte pohlaví....ja som vždy túžila po klukovi a ked som sa dozvedela, že to bude holčička, tak som bola fakt sklamaná, ale brzy ma to prešlo a teraz toho malého chrobáčika lubim najviac na svete a za nikoho by som ju nevymenila. Takže všetky tie vaše uvahy chápem :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Můj chlap je asi jediný, který po klukovi nikdy netoužil...
22. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
A k tomu jménu, my jsme zásadně proti pojmenovávání po příbuzných, rodičích, kamarádech, dokonce ani žádný kolega z práce se tam nesmí jmenovat, prostě si nechceme pod tím jménem nikoho představit, tak máme ztíženou situaci, ale u Beatky se nám to povedlo. Jinak my jména neříkáme nikomu, necháváme si to jako tajemství až po porodu :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
beranku, my je taky nikomu neřekneme a pohlaví taky ne :grinning: Všichni, kromě mojí mamky, mi tipujou kluka, tak asi pro ně uspořádáme nějakou tipovací soutěž, jako kdo bude nejblíž v určení pohlaví, porodní váhy a výšky, tak něco vyhraje...
22. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já taky chápu to "zklamání", nebo spíš to ani není zklamání jako nenaplnění touhy, to je podle mého názoru normální, ikdyž se někdo pohoršuje, že člověk má být rád, že dítě je zdravé. Samozřejmě, že člověk bude miminko milovat ať je to chlapeček nebo holčička stéjně a přeje si to hlavní, aby bylo zdravé.
22. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Spaagetko, to není špatný nápad. Původně jsme chtěli taky mít tajemství i u pohlaví, ale u prvního dítěte to z nás vytáhli, prostě to nezvládli ostatní, a bohužel si myslím, že teď to dopadne stéjně :grinning: Ale u jména jsme zásadoví :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Beranek- a můj muž je druhý, který po synovi nijak neprahne- to už bych víc chtěla syna snad já- ale manžel je v tomhle velmi rozumnej- ví, že na pohlaví dítěte vůbec nezáleží- to, že je dítě kluk nebo holka, vůbec nic nezaručuje, o ničem to nemluví (o mazlivosti, o zlobivosti, o zájmech)- blbnu s pohlavím jen já, on teda ne
22. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
U nás je nejlepší to, že chlapeček by se nám měl narodit 4 dny před přítelovými narozeninami, takže by to taky mohl být jeho dokonalý klon, takže žádný typický kluk, ale spíš holka převlečená za kluka. Teď to nemyslím špatně, jen opravdu jen v tom dobrém...možná budeme ještě velmi rádi, že budeme mít chytrého, inteligentního a hodného klučíka :grinning: Jako tatínek :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Klony útočí :grinning: Manža je holka převlečená za kluka? Nějak jsem to nepobrala :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Beránku, no právě- proč by kluk musel být zlobivý, divoký a nepřítulný rošták, holčička zase hodná princezna? To jsou předsudky... Já byla v dětství mnohem větší lotras než manžel :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Asi že berankův manžel chtěl holčičku, tak ji bude mít, i když s pindíkem...Tak to chápu já
22. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Občas nechápu chlapy, proč tolik touží po synovi. V našem okolí je velice málo kluků, kteří si rozumí se svým otcem. Dcery jsou vždycky tátovy holčičky - vidím to u sebe. Táta to sice nedává najevo, ale má mě radši.
Můj chlap chce syna jako pokračovatele rodu. Je jedináček, jeho bratranec má 2 dcery a už není nikdo, kdo by mohl mít dědice. Tak aby jejich jmého nezaniklo.
22. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
No ale já to chápu, jako že to má bejt manželovo dokonalej klon, takže spíš holka převlečená za kluka :grinning: :sweat_smile:
orliku, to není důvod, třeba můj táta se jmenuje po mamce, páč naopak nechtěl mít jméno po tátovi, jak on tvrdí po tom zku...synovi :pensive: Byl to alkoholik, tak proto. Takže kluk mu nositele příjmení nezaručí, páč nikdy nevíš, jakej vztah mezi nima bude :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
No já jsem chtěla říct, že můj přítel je člověk, který nemá problém něco udělat doma, klidně si v dětství i vyžehlil, prostě nebyl to takový divoký kluk, se kterým byly problémy, ale spíš naopak, hodně studoval a studuje. A celkově byl hodně bezproblematický :sweat_smile: Možná jsem se blbě vyjádřila.....
22. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.