• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jméno opravdu nic nezaručuje. To je prostě ta chlapská ješitnost.

Maminky, já se s vámi loučím. Přeji moooc krásný víkend. Moc mi tu nedrbejte, musím toho pak spoustu v pondělí dočítat (do našeho mini bytu se už počítač nevešel). Stejně to bez vás asi nevydržím, tak asi zaskočím na návštěvu k rodičům a u té příležitosti mrknu, jak se máte.
22. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
No tak jsem to pochopila správně, prostě "táta v sukni". Občas by se hodil :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
hodila som špek do alba :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
tak jsem tady, ještě jsem vás ani nestihla přečíst, ale v rychlosti, mrňousek je samozřejmě nejkrásnější miminko - jak jinak :slight_smile:, všechny výsledky, vč. genetiky dopadly dobře, takže máme radost. pohlaví jsme teda neviděli, ale fakt je, že paní doktorka se ani nijak nesnažila ho vidět, jenom řekla, že je ještě brzo... njn, tak třeba příště, hlavně že jsem ho/jí viděla a že vím, že je v pořádku a že si tam pěkně dovádí.
jo, a placentu mám teda taky ve předu marsie, tak holt nebudeme mít vetřelce tolik vidět, no
22. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojky holky,

tak se zase ozývám po delší odmlce - nestíhám moc chodit na koníka, natož Vás dočítat. Snad se Vám všem vede dobře a bříška už se zakulacují.

Já přibrala zatím 3 kila z toho za poslední měsíc 2 kila, tak uvidíme jak to pude dál. Jinak včera sem byla konečně po měsíci u Dr. a vypadá to, že čekáme holčičku :slight_smile:. Manža je trošku zklamanej, ale těší se. Další kontrolu mám až za měsíc, tak snad to rychle uteče.

holky cejtíte už některá pohyby? Já mám pocit, že se dole něco děje, ale jestli je to mimčo nebo zaražený větry fakt nevim :slight_smile:.
22. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
jo, a novou fotečku mám v albu :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
kall gratulace k holčičce

a jak se ty pohyby projevují???

jahod taky gratulace, jaký byl oběd?
22. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
evatk - všechno bylo a je zalité sluncem... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
evatk: no to právě nevim :grinning: . Dr. řikal, že si to mám poznamenat, že to jako šimrání a bublinky v bříšku :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
ahojte všem,tak jen letím pozdravit,než půjdu domů :frowning2:((( dneska to byl fakt mazec,ještě že mám už padla,jinak bych padla já,ale za vlast :grinning:

spaaget: no je mi jedno,jaký bude počasí,hlavně,když budu mít chvíli klídek :slight_smile: a asi jedem za známýma do německa,takže pohoda :slight_smile:

jahodárka: gratulace,krásný mimi :slight_smile:

lullka: špek? :slight_smile:))) a kde prosím Tě ,pěkný bříšenko..malinký :slight_smile:

všem krásný víkend, zatím pa pa :grinning:
22. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
orliku - koukni do kalendare - dnes ma zrovna svatek :unamused:
jinak - souhlas, co kus to original :grinning: - ale clovek míní a ... manža mění :wink: kazdej ma holt neco, zaplat Pan Buh, ze je to jedna z mala neřestí, který manžel má .. takze mi stoji za to mu to "doprat" ... jinymi slovy BUD RAD ZA jmeno JAN :grinning: :wink: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
jahod - moc gratuluju!!! hlavne , ze je vse ok :slight_smile:)

kalimer - gratulace k holcicce! (bud rada, aspon se nebude muset jmenovat po tatinkovi) - n :grinning: o, dyk ty uz zacinas mit na pohyby v brisku narok !!! :wink: jinak, jsem taky rada, ze je vse ok !

no, lulka, pekne - takze ja mam normalne depku, ze jsem jedina s takhle velkym terichem ... v pondeli po kontrole vam ho schvalne vyfotim ...
22. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
jahod - to je krasna fotecka!!!!

ja uz se tesim na pondeli ...
22. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Marsie, ale to bolo ráno, večer ho mám fakt velké
22. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
jahod gratuluji.
22. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Jenom nakukuju, co jahod a ono paráda, gratuluju :wink:
kallimer čeká holčičku, jééé, ty se máš :dizzy_face:
lullko, to není špek, ale špíček, na to, že čekáš už druhý je prťavoučkej, já mám o hodně větší :sweat_smile:
Tak já zase pádím, se musím věnovat manžovi, když mi v pondělí odjede :cry:
22. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Marsie, no snad se vyfotím i já, abys neměla depky z břicha...
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
kvakulko, jenze ty mas aspon ty prsa :grinning: - ja jen lavor :wink:
22. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Přestaňte zlobit, nebo vám vyfotím svoje břicho! :grinning: A já se loučím a jedu na vodu - teda manžel jede na vodu, já s knihama, dekou a foťákem - a závidím vám, že vydržíte do deseti do večera nejmíň nespat :grinning:
23. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
Jahod, budem musiet vložit aj moje foto uzt z Apolinára, mám totiž takú istu fotku ako ty len zrcadlovo
a pupek vám odfotim aj večer :slight_smile:
23. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobre sobotni ranko, vyhrivam se v plzni pod pergolkou na slunicku a je mi krasne! :slight_smile: Tak doufam ze vam taky. Nestihla jsem vam vcera rict, ze jsem se rovnou u toho apolinare zaregistrovala, tak snad budu mit i kde rodit. :slight_smile: Zatim papa.
23. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobre poledne maminy:slight_smile: chtela jsem se zeptat na genetiku, jdu k memu doktorovi v utery,ta genetika se dela u meho mudry? Nebo me posle nekam jinam?A jak se ta genetika dela? Z krve? Nebo prez utz? Na co se mam pripravit? Beranku ty jsi taky z ostravy, posilaly te do fakultky? Decka z toho mam celkem strach :( ... Jinak pekny vikend preji :slight_smile:
23. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nelly, jsem přímo z Ostravy. A na jakou genetiku jdeš? Ty jdeš asi na ty triple testy, ne? To ti vezmou jen krev. Já jsem byla na genetice po testech kvůli věku, a to byla jen konzultace.
23. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Holky potřebovala bych poradit.Máte nebo měla jst některá tlak v podbřišku?Mívám ted dost často jakoby tlačení nebo spíš tlak v podbřišku a nevím jestli je to normální nebo jestli se něco neděje.Může to být třeba zvětšující placenta?Jo a ještě jedna otázka.Je možné už ted pozorovat nebo pomalu cítit pohyby?
23. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
marky takové tlaky mám taky :slight_smile:
je to hlavně při pohybu, když si sednu, v leže v klidu nic, a vzpřímeně ve stoje skoro taky nic
byla jsem na odběry, setřička mi říkala, že to je zvětšující se dělohou a že někdo je na to více citlivý, i na netu, že je to hlavně u štíhlých, apod. nemají to být silné bolesti či křeče jako při menzes
a dnes mi přišlo info z rodiny k dnešnímu dni těhotenství a píše se tam, že ve 4. měsíci se děloha hodně zvětšuje, tak asi to s tím souvisí
bývám z toho ale taky nesvá, ale snad je to ok
23. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
a pohyby teď spíš u druhorodiček, i když u štíhlých možná taky, mělo by to asi logiku, ale když čtu, jak mají teďka ze začátku vypadat, tak to možná zaměním s kručením ve střevech
jak se u tebe projevují?
23. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Evatk děkuju za názor.Bolesti to nejsou jen tlak.Je to takový divný.Pohyby se ptám protože se mi zdá že něco cítím a když si šáhnu na bříško tak se mi zdá že něco cítím.Možná se mi to jen zdá,ale je to zvláštní.Jo taky si to pletu se střevama a nadýmáním. :grinning:
23. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Kall gratuluju
Jaho krásnééé mimí :slight_smile:)
Holky mám dotaz, někde jsem četla, že je možné zjistit z plodovky ten downuv syndrom i do týdne.. nevíte, dělají to i v Praze.. takové to zrychlení testů??
23. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
U štíhlých že jsou víc bolesti v podbřišku- tak to jsem asi vychrtlá, jen o tom nevím a není to na mně vidět :sweat_smile: . Mě docla dost bolívá břicho, hlavně navečer, při dlouhým sezení, stání, ale třeba i když se nějak rozčílím- většinou se mi při tom i o dost zvětší a napne- ale nevnímám to jako nějakou patologii- příjde mi normální, že když čekám první miminko, že je to pro děložní sval a všechny ty pánevmí svaly něco nového, tak to musí být nějak nepříjemný
Jinak pohyby taky ctím, střeva to nejsou, je to takové klepnutí, cvrnknutí, tvrdší pocit než třeba žblunknutí ve střevech- a hlavně to pochází z míst, kde mám dělohu :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
kvak tak štíhlá si teď asi nepřipadá ani jedna z nás, mě to teda taky dost pobavilo, už je problém si představit, jak jsem vypadala před stimulací... :unamused: a kolik že jsem to vlastně vážila :fearful:
23. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.