• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No beranku mi sestricka rikala genetika a do karticky napsala AFP (myslim) :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím při neděli :slight_smile: urvala sem se chvíli na komp, tak nakukuju jak se máte. U nás je dneska krásně :slight_smile: Jinak začínáme přemejšlet s manžou nad jménem :slight_smile: tak snad se nad něčim shodnem :slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem zase pilně v pracovním procesu.. :frowning2: Hnus fialovej!
24. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky. tak jsem u sebe zaznamenala změnu v těhotenství - poprvé v životě jsem se trochu spálila od sluníčka. Nikdy mi to problém nedělalo a včera jsem měla červené břicho a nohy. Jsem s tomu dost divila.
24. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já pohyby cítím taky asi už týden a je to fakt zvláštní. Ze začátku jsem si taky myslela, že to jsou větry, ale teď vím, že nesjou.
Jinak v pátek jsem byla na tom velkém ultrazvuku kvůli tripple testům, které mi vyšly špatně a podle pana doktora je vše v pořádku, hlavička, stehení kost i nosní kůstka jsou normální jako u zdravých miminek tak snad Downův syndrom mimišek nemá. Pro jistotu jsem si ale nechlala vzít plodovku a dalo se to přežít. Kvůli státnicím jsem si zaplatila rychlejší výysledky takže je budu vědět už v úterý nebo ve středu. Ale pevně věřím, že vše bude OK.
A jak se daří vám?
24. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
adellaide - no to jsem moc rada, ze slysim pozitivni zpravy.. !
24. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
krasnou nedeli vsem! ja byla u holice :slight_smile:)) a pripravuji se na zitrejsi kontrolu u doktorky - studuji veskere dostupne informace o triple testech - protoze jsem teda z toho vice nez dost vylekana ...
uz se moc tesim az uvidim bobana :slight_smile:)) sme se totiz dlouho nevideli/y.... jiste mne chapete :wink:
24. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Marsie tripke testy nic nejsou, odebere se Ti asi pět ampulek krve a to je vše. Pak čekáš výslekdy. To už je trochu horší protože dosti ženám vycházejí pozitivní. Já třeba měla podezžení na Downův syndrom a to hlavně proto, že jsem měla větší riziko vzhledem k věku matky. Takže odběrů se neboj, dá se to zvládnout, jen pak to čekání na výsledky je trochu stresující.
24. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Dobré ráno, rychle vás po víkendu dočítám a jsem ráda za všechny dobré zprávy.

Adell, nádherná zpráva, že je mimi v pořádku. Moc ti to přeju.
Jahod, gratuluji ke screeningu - máš krásné mimimko.

Užily jste si hezký víkend? Já vyrazila na nákupy a kochala se hlavně dětskýma oblečkama. V sobotu večer jsem vyvezla prcka na morkářský sraz, aby nasál tu atmosféru a pomalu si začínal zvykat. Už se těším, jak se tam za rok zastavím i s mimčem.

Jinak mi přes víkend nějak narostlo břicho. Musím se vám taky konečně vyfotit. Ale prý je to normální, zvětšuje se teď objem plodové vody.
25. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Všem děkuji za gratulace :slight_smile:

No holky já mám už břicho hoooodně velký :unamused:

A začaly mi natýkat nohy kolem kotníku :frowning2: Dneska to mám už od rána, netrpíte na to některá taky?
25. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno,
taky jsem vám všem ještě nepoděkovala, že jste na nás myslely, tak díky! :slight_smile:
Jak se máte při pondělku?
25. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj jahod, v 11 hodin mám mít výsledky triple testů. Takže zatím se nemám moc dobře. O víkendu jsem na to ani nepomyslela, ale od rána se třesu jako ratlík.
Odpoledne jdu prvně na těhu cvičení, tak se tam pak snad odreaguji.

Ty se máš určitě skvěle co?
25. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Orlí, neboj, triply dopadnou dobře, a i kdyby nááááhodou ne (ale to si neříkej), tak nezapomeň na to, jak skoro všem vycházejí špatně!
Na jaké jdeš cvičení? Já chodím zatím jenom na tu jógu, která se mi teda moc líbí, ale chtěla bych k tomu ještě něco přidat.
Já se mám skvěle poslední dobou pořád, ale myslím, že je to proto, že mám totálně zahormonovaný mozek :grinning: , protože reálnýma očima se mi nic až tak skvělého neděje - pořád žiju sama, pořád jsem od rána do večera vč. víkendů v práci, pořád jsou kolem mě pitomci, ale v bříšku mám jedno krásný malý sluníčko! :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
adel gratuluju k pozit. zprávě

orlik držím palce!

marsie já se na drobka taky moc těším, musím čekat až do příštího týdne... ale zároveň budu mít nervy z výsledků triple testů
25. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Jahod, dnesku jdu na cvičení na velkých míčích a ve čtvrtek se chystám taky na jógu. Cvičení vede porodní asistentka, mám na ni skvělé reference. Chystám se k ní pak chodit na předporodní kurzy, abych se něco dozvěděla a zároveň se seznámila s ostatníma maminama z okolí.
25. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Jahod, ty pitomce taky registruji ve zvýšené míře. Nejdřív jsem si myslela, že je to těma hormonama, ale říkají to i ostatní, co těhotný nejsou. To bude asi jaro.
25. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
orlí - pitomci na jaře :grinning:
25. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj děučata :slight_smile: Teda tenhle vikend byl ukázkový! A dnešek vypadá taky luxusně, škoda, že si ho musím kazit prací :frowning2:
V pátek jsem byla na kontrole, bylo to takové nějaké rychlé. Sice jsem viděla na UZV, jak se mimísci mrskají, ale nevím, jak jsou velcí, ani jaké mají pohlaví :unamused: Tak si holt musím počkat až na toho 22.června. To je tak strašně za dlouho! To už budu 20+5 :slight_smile: Snad se toho mimísové dočkají...
Lucy, mě nohy občas kolem kotníků taky trochu otečou. Není to nic dramatického, jen moje krásné útlé kotníčky :grinning: najednou vypadají jak podstavce :angry:
25. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Brý ránko, já budu dneska celej den nervózní, páč manža cestuje na Sardinii :frowning2: No snad budou na dálnicích samí ukáznění řidiči :sweat_smile: Na těhucvíčo budu chodit až od července, páč hodlám chodit s kamarádkou a ta je přes týden v Praze, ale od prázdnin bude už doma. Seděly jsme spolu v lavici a vypadá to, že spolu budem i rodit :sweat_smile: :grinning: Jinak břicho mám velký jak kdy, ale třeba včera večer bylo fakt velký, že jsem si připadala, jak koule :sweat_smile: Invaze pitomců dorazila i ke mně :grinning:
25. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Vždycky když tu vidím maui, tak bych, nevím proč, jela na Havaj :grinning:
25. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
spaaget, tak maui mi to neasociuje, ale na Havaj bych jela kdykoli... :sunglasses:
25. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
spaaget, a kdy teda poletíš za manžou?
25. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Nejspíš po patnáctým, páč musím v práci udělat vejplaty :frowning2: Ale možná se vybičuju, udělám je v pátek 12.6. a 13. letím :grinning:
25. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jů spaaget a kam letíš za manžou? Nějak mi to uniklo, se omlouvám :confused:
25. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem se nakonce přeobjednala na tu plodovku do Gennetu, jdu 8.6. tak držete palce..
25. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
lucy na Sardinii, sice to letos bude bez slejzání kopců a tak, ale i to moře tam za to stojí :dizzy_face:
saron, takže dovču jste odpískali? Nebo poletíš i po odběru?Každopádně držím palce, ale dobře to dopadne :wink:
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
saron, to je dobře, že půjdeš dřív, držím palce už teď!
25. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
poletím před odběrem.. 4. se vracíme a 8. na to jdu...
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Jé spaaget to se máš :slight_smile: Taky bych jela k moři, tak snad se tam někdy dostaneme s dvojčatama :wink:

Saron na 8.6. držím pěstičky :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Saron, držím palečky .
Spaaget, závidím tu Sardinii. Taky jsme plánovali nějaké to moře, ale vzhledem k tomu, jak špatně snáším ty horka tady, radši nikam nepoletíme. Vyrazíme někam v Čechách.
25. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.