• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orliku, právě proto jedu už v červnu, páč v červenci je tam fakt vedro, přeci jen do Tunisu to maj co by kamenem dohodil. I když vedro tady snáším hůř než u moře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
hezky den vsem, nestacim opet docitat, patecni, sobotni stehovani, nedelni vylet do prahy na koncert-simply red-uuuuzasny...ted sedim u segry na byte a vyrazime do obchodu-musim koupit Jenickovi nejaky darecek a pak pendolinem zpet dom...
vsem gratuluju k miminkam a dovolenym :grinning:
25. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
U moře určitě bude líp. Ale my bychom to stejně asi nestihli časově. Rekonstrujeme ten dům a v červnu nás toho čeká nejvíc. Musíme si pospíšit, abychom to stihli a já se nevracela z porodnice do rozestavěnýho baráku.

Spadl mi jeden kámen ze srdce - právě mi volal brácha - udělal bakalářské zkoušky (je to takový věčný student, tak jsem za něho ráda). Blíží se mi ta 11 hodina, tak mi snad spadne i ten druhý a pan doktor mi oznámí dobrou zprávu. Dám pak vědět.
25. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Už jsem se konečně troško uklidnila a můžu vám napsat výsledky triple testů - jsou negativní - HURÁ!!!!! Jedu to s přítelem malinko oslavit nějakým dobrým obědem.
25. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky, já bych taky jela k moři! Byli jsme teď třikrát po sobě a letos mi to asi bude fakt chybět. A nějak si to v pěti neumím představit v dalších letech, takže na další moře si budu muset počkat asi až do důchodu :grinning:
Spaaget, však ta moje přezdívka taky tak vznikla....kamarád byl s přítelkyní na Havaji a posílal mi nějaké fotky...pozdrav z Maui - strašně se mi to slovo líbilo :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky, pátrám kam bych se vrtla... :slight_smile: Mám už 11.měs. syna a teď jsem ve 14.tt termín 28.11. Koukám, že Vy už jste tady všechny trošku napřed... :sunglasses:
Orlík, velká gratulace :slight_smile:
Orliku, supr :slight_smile:

Masenko - Ahoj, všechny tu určitě napřed nejsou :wink:
25. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Jee někdo kdo je stejně jako já? :slight_smile: Super.... :sunglasses:
25. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))) tak se hlásím z dovči :slight_smile: víkend byl fakt boží, byli jsme v aquaforu :slight_smile: a na super večeři a dneska doháním resty,co normálně nestíhám :slight_smile: koupím nový záclony, vyzvendu si přeplatky a tak :frowning2:

spaaget: tak a jsi říkala,že bude ošklivě a je krásně,když mám dovču :grinning:DDDDDDDDD no ale tu Sardínii bych si dala líbit :slight_smile: už aby to bylo co? :slight_smile:

no tak se zatím rozloučím a snad se mi podaří nahlídnout později,zatím všem pa pa
25. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
maui, ale v pěti se dá taky lítat, navíc do 3 let letí prckové zadara, tak vlastně pojedete ve 3 :grinning:
orliku, gratuluju :wink:
m.masenko, jen se k nám vrtni :wink:
25. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Orli velká gratulace
25. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Kolik Vás tady tak je? Jste všechny tak nějak z jednoho kraje nebo úplnej mix? Já jsem z Přerova ( Olomoucký kraj )
25. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
lillisku, moc se nesměj, právě říkali v rádiu, že se k nám od západu valí přívalové deště a kroupy, tak hltej poslední paprsky, páč ty to tam slízneš jako první :grinning: Já teda hned jako druhá, doufám, že to k nám teda nedorazí dřív,než já dorazím domů, páč mám v celém podkroví střešní okna dokořán a čerstvě vystěrkovanou podlahu :sweat_smile:
masenko, já taky zas tak napřed nejsem :wink:
25. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
S tím počasím je to fakt na draka, včera jsem se koukala na předpověď a tento týden to teda fakt nebude žádná sláva...Snad hlásí jen 15 přes den.....hnus hnus....Spaagetko stavíte domeček?
25. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
masenko, jo jo, ale už snad finišujem :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak to držím palečky. Hlavně ať to nějak zvládnete i v tom škaredém počasí.....Jak tak pokukuju po holkách, snad všechny máte napsané u fotky, že neznáte pohlaví miminka....Taky ještě čekám, jdu ve středu na genetiku a pokud to bude ( zase ) kluk, tak pindíka už tam prý bude vidět :slight_smile: i když bych radši holčičku.Těch se teď rodí nějak málo, aspoň tedy podle statistiky Přerovské porodnice je jich přibližně o 50 míň.
25. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
M.Masenko já čekám dvě holčičky, jenže mi to nejde nastavit, hází to tam nějakou chybičku :angry:
25. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Páni Lucy tak to budete mít pěkné naděleníčko :slight_smile: jsou jednovaječné nebo dvoj? Kamarádka má holčičku 1,5 roku a teď čeká jednovaječné kluky, přirozenou cestou, ale v rodině to nemají :slight_smile: teď je hodně dvojčátek....Držím palečky, hlavně ať to dobře dopadne :wink:
25. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Masenko děkuji, jsou dvojvaječná a jsem po umělém oplodnění :slight_smile: Takže takový naže dva zázraky :wink:
25. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak to přeji štěstíčko dvojnásob :slight_smile: Aspoň nebudete mít takové potíže ty dva poklady rozeznat.... :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Spaaget, dovolená u moře se třema dětma, to už vypadá na slušnej masakr :grinning: Navíc, zdarma ty děti letí, když pro ně nechceš místo, ale že bych musela víc jak dvě hodiny cestovat s neposedným děckem v letadle na klíně...no nevím, nevím...:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
No koukám Masenko ty budeš mít taky skoro dvojčátka :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
No skoro jo, přemýšlím co je lepší, jestlli když jsou dvě stejně staré nebo každé jinak s tak pidimalým rozdílem, asi mi každý řekne něco jiného, podle vlastní zkušenosti, skoro až doteď jsem si říkala, že to snad nějak půjde, ale posledních pár dní mám občas i trochu obavy jak to budu zvládat, manžel je pořád v práci, někdy na cestách i více dní a jsem na to v podstatě sama....Můžu jen doufat, že to druhé mimi bude hodné :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Už jsem zpátky z oběda, děkuju za gratulace.

Vítám nováčka - ahoj masenko.
25. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Díky orliku :slight_smile: sice nejsem na netu až tak často, ale většinou se sem minimálně jednou za dva dny dostanu..jsem ráda, že si takhle můžu s někým "pokecat" :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
masenko, mas pravdu. Je to fajn takhle pokecat. Hodně se tu navzájem podporujeme a uklidňujeme.
25. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Je moc dobře, že tahle možnost dneska existuje :slight_smile: kolikrát je člověk sám na tak šílený myšlenky a obavy, že je lepší se z nich vykecat a být klidnější, chlapi určité věci vůbec nechápou a rozhodně se s něma nedá moc probírat průběh těhotenství :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj Masenko :dizzy_face: Vítej!
Jinak vás holky obdivuju, jak jste aktivní, já v horkách (za což považuju teploty nad 26 stupňu) jsem notne letargická- a te'd je to ještě mnohem horší- není špatně, to ne, ale mám takovou subtropickou lenoru
25. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hahaha, ahoj Kvakulko, já jsem na tom v podstatě úplně stejně, kolem mě se válí miliony hraček, ale mě se absolutně nechce je uklízet...Dítě spí a já si to tak užívám, že odpočívám na netu, aspoň tedy dneska, uspat toho malého tyrana byl nadlidský výkon a to už se mi ta moje siesta stejně krátí, protože už spí 2,5 hod.a každou chvíli se vzbudí a to bude asi konec mojí dnešní aktivity tady, aspoň tedy pro tuto chvíli, možná se sem dostanu ještě večer...Dneska prostě stávkuju :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.