• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Masenko, přesně tak, někdy mi lupne a představuju si hrozivý horory- manžela s tím nechci strašit, poněvadž by si mohl myslet, že jsou nějak opodstatněný- ale ono je to jen takové to těhotenské hrabání
Jinak, holky, mně místo bříška rostou prsa- z 80B mám 85C-D- kojící 85C je mi už malá- dneska ráno jsem se nenacpala do halenky ne kvůli břichu, ale kvůli prsům-velrybákům (a navíc to tekoucí mlezivo... :frowning2: :frowning2: ) Manžel se mi jen chechtá
25. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj, my jsme po plavání, Beatka spí, tak mám zase chvíli čas :grinning:
Gratuluji k dobrým výsledkům :wink:
Jinak my se snad vydáme v červenci k moři letecky. Vloni v září jsme byli autobusem v Chorvatsku a 17-ti hodinová cesta s dítětem, kterému je 14 měsíců, je docela zážitek :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Koukám, čekáte první, tak to se nedivím, to by se vážně mohl leknout... :slight_smile: S chlapama je to těžký, protože je někdy jen lehce píchne u zadku a je to "vážné" :grinning: Těhotenské hrabání jsem si taky užila, ale spíš s Vojtíškem, na začátku jsem špinila a 3 týdny jsem byla doma bez vycházek....Pak už jsem byla v pohodě a až do konce jsem chodla do práce, byla to pohoda. Teď jsem těhotná podruhé a ani si to nestíhám uvědomovat. Jen to bříško mi roste rychleji než poprvé, holt po porodu ty břišní svaly nikdy nedrží tak dobře. Prsa mám taky velký...Měla jsem vždycky 75 - 80 C-D, teď se do nich pořád nevejdu, po porodu mi zůstaly malinko větší a teď už mi zas rostou na druhý tak vím jaké to jsou potíže :sunglasses: Navíc Vojtu pořád kojím takže si chudáci ani neodpočinou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mlezivo už teď? :confused: Tak to koukám, s Vojtou jsem se s tím setkala až někdy na konci 7.měs. :slight_smile: Manžel se chechtá, ale myslím,že jestli bude s Tebou u porodu tak ho smích přejde :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Je fakt, že můj chlap mi teď moc nerozumí. Je mi ho chvílema líto, ale ty hormony vážně ovlivnit nedokážu. Zrovna v pátek jsem mu udělala hysterickou scénu a pak jsem bulela jako želva. Když si tady čtu, že jsou na tom holky podobně, nepřipadám si tak hloupě.

Kvakul, mě to horko naprosto ničí - bohužel je mi docela nevolno a jen přežívám. Vysloveně se modlím, aby se ochladilo, za co mě ostatní proklínají.
25. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
No on se chechtá tomu, že se stydím s prsama mezi lidi... Jinak těhot. problémy bere vážně, u porodu být chce- jen nechápe, že můžou ženský vadit velký prsa...
Mlezivo už má pár týdnů- může začít od 15tt.- no a od té doby ho mám- asi mám nějaký moc aktivní prsa- nemůžou se dočkat :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
orlik: tak gratulace :slight_smile:

spaget: no zatím je tu nebe bez mráčku,tak doufám,že to vydrží co nejdýl :slight_smile: musím umýt tátovi auto a mám taky všude otevřený okna :slight_smile: a ještě mě čeká ten nákup ve městě :slight_smile:)))) mazec :slight_smile:)))

jsem tak spálená,že je mi jedno,jestli bude ošklivě, hlavně,že mám klid od práce a že doma aspoň něco uklidím :slight_smile:)))

v neděli taky bylo na seznamu - počasí ,že u nás bude hnus, a byl pařák :slight_smile:)))
25. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
orlíku - velká gratulace! uff, viď? :slight_smile:

masenka - vítej k nám! :slight_smile:

kvakul - subtropická lenora? :grinning: tu mám celoročně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
No nic, tyránek je vzhůru tak zatím pa, díky všem za uvítanou a za pokec a snad večer na chvíli.....P.S. Držte se holky, to horko asi fakt za chvíli přeje tak pa.
25. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak já nálady nemám, měla jsem je jen u prvního těhotenství. Takže se cítím víceméně normálně a je zvláštní, že i vedro, které normálně nesnáším, jsem jak u Beatky tak i teď snáším v pohodě :wink:
Mlezivo se mi naštěstí vytvořilo až po porodu a snad to bude i teď stejné. Nějak mi neschází ty vložky v podprsence, ani náhodou :grinning: Na to se zrovna netěším....
25. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Kvakul, buď ráda, že máš subtropickou lenoru...já mám těhotenskou a ta se na počasí neohlíží :grinning: Každý den se musím násilím vykopat z postele a poté, co se nějakým způsobem namaluju, nasnídám a obleču, jsem schopná další čtvrthodinu ležet a přemlouvat se k odchodu....většinou tak tak stíhám poslední ranní autobus :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Mě dokonce přešla i ta počáteční únava, únava večer je naprosto normální, to už ani neřeším :sweat_smile: Pokud bych neměla ten špek na břichu, tak ani nevím, že jsem těhotná... :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Maui- já se teď hodlám až do poloviny září vymlouvat na subtropickou lenoru- pak už na předporodní lenoru
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
kvak - já používám těhotenskou demenci, poporodní demenci, kojící demenci, mateřskou demenci... :wink:
25. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kvak, ta výmluva na lenoru je dobrý nápad. Mě kolegové v práci říkali, ať už nic nedělám, že mám odpracováno.

Jahod, ta demence mě taky dostihla. Nikdo mi nechce ale věřit, že za to může těhotenství.
25. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jahod :grinning: - jo jo- taky mě manžel obvinil, že se pořád vymlouvám na Pitrýska- že mu třeba sežeru jogurt a řeknu, že si ho žádal prcek- že nemůžu mýt nádobí, že je prcek unavenej- že my oba jsme unavený- tak jsem odvětila, že teď už budu svoje mateřství zneužívat pořád- jsem jednou nastávající matka, tak ať si mě náležitě váží :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky! Tak dneska jsem si volala na výsledků krve na ty vrozený vady (doufám, že to píšu přesně... :confused: ), tak je to ok, tak mám radost :slight_smile:
Jinak už manžel poprvý cítil miminko!! V sobotu ráno se udělala maxiboule u pupíku a miminko se tam pěkně hýbalo :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jojo, demence- mně povídaj, pane Roubíček...
25. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Kvakul, my byli s manžou v sobotu na večeři, a když jsem složila příbor do prázdného talíře, tak si jen lítostivě povzdechl, kdeže jsou ty časy, kdy po mně musel v restauracích dojídat :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Holky, já dnes po obědě byla taky přesvědčená, že jsem pocítila první oficiální zaťukání! :dizzy_face: Trvalo to krátce, takže si už zase přestávám být trochu jistá...ale pokud si vzpomínám, přesně takovýhle pocit tikání jsem měla zpočátku i v předchozím těhu :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
macu.k- už jsou pohyby i vidět??? Tak to já je jenom cítím- vidět není nic- asi přes ty vrstvy tuku nic vidět být nemůže :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Maui, mě už se dokonce stalo, že jsem po příteli dojídala já. Byl z toho vedle jak ta jedle.

Já už bych taky chtěla cítit pohyby. Ale u prvorodičky mám asi ještě čas co? Všude píšou tak kolem 20.tt.
25. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Macu, gratuluji. Já se dnes dozvěděla ty samý výsledky. Měly bysme to jít oslavit ne?
25. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Díky :slight_smile: No s těma pohybama, právě že když jsem ještě ležela v posteli, tak vylezla taková velká boule a když se na ní šáhlo, tak bylo cítit, že se hejbe :slight_smile: Já to právě u Kubíka vůbec takhle neměla, že by vylejzala nějaká boule :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak to u mě teda taky nehrozí:slight_smile: Mně než prokopnou tu tukovou membránu tak, aby to cítil i manža, tak to si asi ještě počkáme :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Holky vy už cítíte pohyby :frowning2: Já chci taky, ale ač se soustředím jak se soustředím nic necítím :frowning2:
25. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Chá, tuková membrána!!!!! :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Lucy, já když se soustředím, tak taky nic necítím :slight_smile: TOhle bylo takové "zčistajasna"..
25. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Kvalkul, fakt, já když sedím a zmáčknu si břicho, tak necítím nic než měkkou pneumatiku, která začíná kousek pod prsy a končí nad troujúhelníkem:slight_smile: I manža včera konstatoval, že si vzpomíná, že v minulosti, když jsem měla těhu bříško, tak bylo jen tvrdé, ale teď je to takové měkkýnko :grinning:
25. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
lucy já zatím taky nic :slight_smile:
25. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky, tak jsem do alba přihodila důkaz toho, jak vorvaním :angry: Teda celou postavu jsem neměla odvahu tam dát, to na mě bylo moc silný kafe, ale ve skutečnosti to vypadá ještě o něco hůř. Zdá se, že větší část z těch pěti kil navrch je na zadku a stehnech :frowning2:
25. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.