• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adaj no jestli to takhle půjde dál, že v tom 12tt si ani nebudu pamatovat že jsem těhu :grinning:

Já jsem se nacpala a je mi na půl dobře na půl divně... ale hned na začátku to bylo výborný :grinning:

Jdu se zase natáhnout a pak zase lupnu prášky...... Aspoň nemusím kooukat na ten bordel kolem :rolling_eyes:

Zatím pa
14. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
evak to ja mivam taky horori a ty si pamatuji taky a pak mam blbej den

snus no hele tak tehu prospis no. :grinning: Co ja bych zatzo dala ja bych se nejradsi probudila v 28tt.

acopak jsi mela dobreho??? tak zatim papapa.
14. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
přesně tak, nejradši bych aspoň 2 měsíce prospala

tak zatím hojte, jdu umýt nádobí a číst, třeba vytuhnu
14. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
evak papa. :wink: ja tu budu asi doopoledne.
14. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem vám chtěla popřát všechno nejlepší, at se miminkům i maminkám daří, přesně před 2 rokama jsme tu s holkama založili prima partu listopadovek 2007 toto letí to to letí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a 2 z nás už jsou znovu těhu :dizzy_face:
14. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky.. posílám sobotní pozdrav :.)
14. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
Taak jen na rychlovku nakukuju, protože tadey přiblble zírám, ale nemůžu usnout.

Adaj měla jsem Cesar salát - hlávkový salát s jogurtem na tom kousky kuřecího a těstovinky, no luxusní..

No když už jsme u toho kdy bych se nejradši probudila, tak to je tak za 2 měsíce pak zase tak v 8. usnula a vzbudila se po porodu ideálně po šestinedělí :grinning: :sunglasses: No jo ale tomu se nevyhnem...nevyhnu...
Porod si nedovedu tak trošku představit, no ale říkám si, zvládly to jiný zvládnu to taky, při nejhorším to ze mě nějak dostanou vevnitř pumprdlika nenechaj :wink:

A jdu zase odpadnout...
14. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
holky tak se to zasek vsechno posunuje ach jo.

Sanus je mnam to muselo byt uzasne. Jinak s tim probouzenim mas pravdu no a dneska me moc boli brisko.
14. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
poprve snad od skolky jaem spala hodinu po obede :confused: no jo, jsou tu zmeny
14. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
na mě přišlo spani teďka, a taky mě docela poboliva břicho a je mi nějak těžko, divně
14. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Sanus s tím termínem ses dívala asi u mě jenže já musela zadat delší cyklus protože ho mám delší tak proto mi to tak udělalo. Správně to ale stejně napíšu až při další kontrole kdy by nám mudr měl říct přesně jak to je.
Ada co se posunuje?
Já si zdřímla po obědě.
14. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
adel dodelana kuchyn. :frowning2: No snad to bude brzo.
14. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
Neboj určo bude. Než bude mimi tak určo :wink:
14. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
adel no to doufam ze bude vsechno dodelany :grinning: Mame jeste dost prace. A malem jsem usnula poobede.
14. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Já ne málem , ale úplně :slight_smile: jsem zvědavá jak budu spát v noci.
14. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
no ja musela jit pomoct manzovi jinak uz jsem usinala.
14. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
holky koukam na Babicu a zvednul se mi zaludek z te zalivky.
14. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dneska prospala skoro celou sobotu, jsem zvědavá, co budu dělat v noci :unamused: , dnes mě docela dost píchá v podbříšku tak doufám , že to nic není, že si mimiš dělá místo :slight_smile:
14. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
rrit urcite to nic neni a jak jsi se vyspala po nocni???
14. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj adajar fakt jsem se vyspala parádně, naštěstí děcka navařili sami a vzbudili mě až k hotovýmu :grinning:já nevím ale mám furt hlad!!!! Za chvilku budu vážit 100 kg.
14. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
rrit no to ja urcite mam ted 90 kg. Jinak to bych chtela taky ne ja jsem mela obed hotovej. Ted pojedem do bauhauzu a budem neco kuúpovat pak udelam vecu a pujdu si lehnout
14. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
My teĎ jedem ke švagrovi hrát karty, nemůžu pít a nechceme nic říkat to jsu zvědavá jak to vydržím, vůbec totiž neumím lhát, každý to na mě pozná :grinning:
14. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
Rit tak to řekni nebo prostě řekni že nemáš chuť já to teď taky tak dělám i když na moje narozeniny které mám za chvíli mi to asi neprojde. :slight_smile: jo a s tím pícháním to se neboj většinou to je tak, že si mimišek dělá místo mě to teď taky dělá.
Ada mě je taky tak nějak divně chvili žaludek na vodě pak zjistím, že mám hlad
14. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
rrit tak si to hezky uzij zatim papap.
14. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak paaaa zítra :sweat_smile:
14. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
Rit užij si to.
14. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky, jak se daří těhulky?
My jsme to dneska řekli mamce, taťkovi a bráchovi a jsem moc ráda že to ví. Brali to střízlivě( vzhledem k 1. nepodařenýmu těhu) ale krásně. Drží nám pěsti a nepřipouští si nic špatnýho.Je to fajn pocit mít oporu :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jo a ty týdny to fakt počítá divně, podle doktora jsem ve 4tt...Ale je to zvláštní, poslední ms byla 7.2. a ovulace 19DC,tak to nechápu
14. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kukuc mě to taky měří divně ono to asi hodně dá na to když nmá člověk cyklus 28 dnu a ovu 14 den což u mě nehrozilo. To je krásné že jste to řekli. My teda zatím ne a asi to už vydržíme do konce toho dvanáctého týdne. No jenže příští týden máme další oslavy taťka svátek já budu mít narozky tak nevím co zase řeknu že nechci pít.
14. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Adellaide, my to řekli jen těm třem.Je to má jediná rodina, nejbližší lidi. Ostatním to řeknem taky až po tom 12tt.
Ale obdivuju tě že to vydržíš před svýma rodičema tajit, mě dneska taky nutili šampáňo a tak jsem šla s pravdou ven, mamka ho ráda vypila za mě :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.