• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
teda to byl dneska den :slight_smile: vedro jako blázenj, myla jsem auto,zapadla do mříže od kanálu a narazila si koleno a kotník....doufám,že to nenateče :frowning2: jinak jsem skoro všechno stihla,až na koupení záclon,ale to nechám na zítra, zítra je taky den :slight_smile:

tak se jdu mrsknout k tv a jdu ledovat, pa pa
25. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Žova, Maui, ty máš opravdický bříško!!! Ja chcu taky- připadám si, že mám spíš falešnou březost (to mají feny)- jak mi jen rostou prsa a zadek- snad jen večer se břicho trochu vyvalí- jako napapanej nácíček- ráda bych vypadala opravdovsky těhotně i oblečená a budila tak "soucit a něhu"- jakože by mě mohl někdo třebas pustit sednout
25. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Čaves holky tak zase nakukuju a teda zírám.

Pohyby??? Mlezivo??? Jsem ve správné diskusi??? :grinning: Tak já teda jako už břicho nějaký mám, ale teda o pohybech a mlezivu fakt nemůžu mluvit.

Jediný co pozoruju je, že když si lehnu na záda a trochu zatáhnu břicho někdy ani zaatahovat nemusím, tak vidím kde mimís asi je. Jednou je boule na levé straně někdy spíš dole to je docela sranda, ale to ještě nevidím jak se přesunuje to jen vidím, že se už přesunulo.... :dizzy_face:

No a dneska jdu padnout, páč jsme měli s holkama sraza a jsem nějaká kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pa už se těším až vás v klidu dočtu dál.....
25. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Kvakulka, tak to si nefandi, že ta budú púšťat sadnut, mňa začali asi tak v 7.mes a to nie vždy :angry:
dnes som išla s malou busom bez kočára a tiež nás nikto nepustil sadnut...
25. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
maui, mas nadherny brisko, mne prijde, ze u me je to porad spek,ale kdyz se nasoukam do tehudzin, tak se to tam nejak srovna a vypada to, ze sem minimalne v sestym mesici :slight_smile:

jinak s tema pohybama, ja mam pocit, ze kdyz lezim na brisku, tak uz neco citim, ale nejsem si jista, tak uvidme
zitra du na UZT tak uz bych byla rada videla, coze to ma nase mimi mezi nozkama, tak uvidime

mejte se a pa
25. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
kvakul s tím pouštěním - haha - nedávno jsem jela busem a paní seděla do uličky a vedle ní volné místo - abych si tam mohla sednout, musela by uhnout (jelikož čelem k ní bylo sklo - nové mhd busy) nebo se posunout - nechala mě stát, schválně jsem na ni zírala a na to místo a nic... dělala mrtvého brouka, takže na to moc nespoléhám; manžel mě navádí, že se mám naučit to víc prodat, aby se lidi v takových situacích chytli - já to moc neumím
25. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky!
tak hlasim, ze na dnesni kontrole nam mudra rekla, ze je moc spokojena a ze jé vse v poradku :grinning: :grinning: - slyseli jsme srdicko a ja se rozplakala ...
ve stredu jdu na krev a v patek maji uz byt i vysledky... tak snad to bude vse v poradku.

vy jste toho zase namlely ... orlik - gratuluju, to je uleva ze jsou vysledky ok
kvakul - ty tvoje prupovidky o prsiskach me normalne fascinuji :slight_smile: ...
25. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Kvaku - jen si užívej, dokud je čas. U nás chce spoustu věcí taky Plivník. V sobotu například zatoužil po obrovském větrníku, kterým oslavil smažený sýr k obědu. :grinning: Ale fakt je, že čůrat u nás chodí skoro pořád jenom Plivník, bo já, JÁ teda ROZHODNĚ po půlhodinách nemusím. Až bude na světě, budeme my i manželé shozeni z lopat... :grinning:

A unavená jsem taky furt, teď si v práci držím sirkama vočá... :angry: Takže to kompenzuju aspoň absolutním nicneděláním doma, to je radost. Ještěže máme myčku, jinak bychom shnili komplet :unamused:

Všem s dobrými výsledky gratuluju :wink:
25. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
marsie gratuluju ke kontrole!
26. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem včera prvně navštívila cvičení pro těhotné. Měla jsem tam nejmenší bříško a děsila se, až před sebou budu valit to maxi břicho. Už teď se modlím za ošklivé léto.
Cvičení bylo skvělé - jednalo o protahování a posilování s velkými balony a overbaly. Na závěr jsme si navzájem namasírovaly záda. Musím se přiznat, že po 4 měsíčním nicnedělání, jsem s tím měla docela hoňku.

Marsie, gratulace ke kontrole.
26. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
Krasne rano holky ja vcera byla u zubare. Jinak se omlouvam, ale nejak nestiham. a jak snasite vy to vedro?? me v nem klesa tlak a je mi pak blbe. Jo a dneska jdu na kontrolu s utz nepocitam.
26. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
ada mě spíš na tlak vadí, když je ráno zataženo, apod., mám ho nižší, je mi blbě... to horko kupodivu ne, čekala bych to taky naopak
26. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko, ptáčata :slight_smile:
Adaj, držím palce na kontrolu :wink:
Ono je nějaké vedro?? Mně tohle naprosto vyhovuje, pořád vane takový svěží větřík, takže vedro se mi nezdá. Zrovna jsem si říkala, že takhle by mohlo být celé léto :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
maui vcera bylo hrozne.
26. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
evak no tak to teda me bylo vcera hrozne.
26. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Adajar, to vedro snáším taky dost špatně. Je mi na omdlení a vysloveně se nutím, abych něco snědla. Zrušili jsme kvůli tomu i dovču. Plánovali jsme moře, ale nezvládla bych to tam.

Maui, já se modlím, aby v létě bylo tak 20 stupňů.

Jednu výhodu to horko má - vysloveně se těším do práce, kde je klimatizace.
26. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Brý ránko,
tak včera bylo děsně, u nás teda žádnej větřík nefoukal, ale celkem jsem se pobavila, když manža hlásil, že kolem druhé odpoledne projížděli alpama a na dálnici jim teploměr ukazoval 38,5 :astonished: A v 8 večer bylo v severní Itálii 36st, tak jsem zvědavá, kolik zahlásí dneska z jihu Sardinie :sweat_smile:
Marsie, gratuluju ke kontrole, koukám, že pohlaví nesdělilal :wink:
maui, máš krásný bříško, doufám, že mi takový doroste do 14 dnů, abych na pláži nevypadala jak obéza, ale jako regulérní těhule :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
orlik no to mas jak ja.Vcera jsem snedla polivku a rohlik a nejake ovoce vioc do sebe nedostanu. No jsemzvedava kolik me navazi protoze posledni dny moc nemam hlad ani chut. A vcera v Praze a musela jsem ridit to bylo hruza.
26. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Maui - teď koukám na fotku, dyť máš supr bříško :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Adajar, já jsem na zeleninových salátech a ovoci. Ale obávám se, že se stejně zděsím, až vlezu na váhu. Já tloustla snad i ze vzduchu i před těhotenstvím.

Maui, bříško máš nádherné. Já si připadám těhotně ráno, večer na sobě vidím rozkydlý špek.
26. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
orliki no ja se dneska rano vazila na sve vaze a mela jsem min tak uvidim co mi reknou. A ja jsem na polivkach a jogurtech. jinak predtim jsem pribirala i ze vzduchu :grinning:
26. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
ada tak ta moje varianta je asi přijatelnější, během dne mi pak vyloženě udělá dobře chladný vzduch, v tom horku člověku asi nepomůže nic
26. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
evak no ja jsem porad ve sprse. A studena sprcha uzasna vec. :grinning:
26. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
ada to už by se i vyplatila plná vana na celý den :grinning:
26. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
evak jojo jenze by se ohrala. :grinning:
26. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Maui máš krásné bříško.. já se taky vyfotila.. no je to vtipný jak ráno ležím a najedné půlce břicha je velká hrb a na druhé nic..docela sranda.. no a cítila jsem takové šimrání v břiše ale nevím zda to byl už mimísek.. možná jsem si to vsugerovala.
26. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Já jídlo taky nějak nemusím, tak se snažím , když už jím, sníst něco smysluplnýho- mléčný výrobek, ovoce, zeleninu...
Taky jsem zjistila, že jsem kilo shodila, čemuž se nedivím
V práci bohužel žádnou klimatizaci nemáme a je tu opravdu hnusně- v létě by tu nešlo existovat (je to starej plechovej panelák)- takže budu pracovat do konce června a pak končím- nějak se to bude muset s neschopenkou udělat- nechci tu začít otejkat a kolabovat :rolling_eyes:
26. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Kvak, pokud máš normálního doktora, tak ti neschopenku určitě napíše. Může ti ji napsat myslím i praktický lékař. Mě ji nabízel od začátku těhu - a to mi nic nebylo a hlavně pracuji v kanceláři.
26. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky jsem tu z kontroli opet nedelali utz jinak prej deloha roste a vse je ok. A pristi tyden mam jit na tripply.
26. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší době. To vedro a hlavně dusno je děsné a dneska jsem vstala s migrénou. tak se nehnu z bytu ani na skok. Máme doma klimošku tak ji zapnu a budu pod ní ležet a nehnu se.
26. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.