• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saze stehuji se k tobe. :grinning:
26. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Adajar - tak pojď stavím na bezkofeinové kafe. :grinning:
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
saze no radsi ne me stacila vcera cesta z Prahy autem. :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Nechali jsme ji udělat loni, bydlíme v paneláku v 7 patře a obejvák , ložnici a děcák máme na jih. A večer jsme měli doma kolem 29 stupnů . Tak ten můj rozhodl že tohle ne a šup byla klimo.
26. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
saze no my casem asik do ni pujdem taky, ale ted ne.
26. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Adajar - já ji jen doporučuji. Jen jsme udělali chybu že máme jen klimo - oni dělají že ti to i přitápí a to jsme nedali , ale měli jsme.
26. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
saze jojo no letosni leto uurcite musime prezit bez ni, ale pak s ni a dala bych si tu s tim pritapenim
26. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ade to je škoda že jsi mimíska neviděla...
26. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
saron no jo no treba priste ho uvidim :wink:
26. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj berunky, tak jsem dorazila od zubaře a mám tudíž další razítko do sbírky :slight_smile: , připadám si jak takoví ti sběratelé razítek, co chodí po hradech a zámcích, nebo horských chatách a sbírají a sbírají... :grinning:
Zítra jdu do poradny, ale bojím se, že když jsem byla na utz v pátek, tak mi ho teď nebude chtít dělat.. :frowning2:
No nic.
Marsie, graguluju ke kontrole.
Holky krásná bříška :slight_smile:. Já se na ně tak ráda koukám. Já už jsem se vyfotila několikrát, jenže mi nějak nejdou přesypat fotky z iphone do pc :confounded: , tak nevím, že by těhudemence? :fearful:
26. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Orlik- to je dobře, že to nebývá problém- já už se tak těším "na doma"! Budu si číst, něco vyrábět- idylka- a těhotnět, samozřejmě :dizzy_face:
Saze, taky mám v práci klimatizaci i s topením. Díky ní ušetříme asi 1/3 na energii (jinak tu mám elektrické přímotopy). Domů už ji máme vybranou taky s topením a čističkou vzduchu, čekáme jen na montáž.
Když to člověk s klimatizací nepřehání, je to skvělá věc.
kvak - nebojíš se, že budeš doma krnět, dementnět a kynout? já bych taky byla nejradši doma, ale jednak si to nemůžu dovolit a hlavně bych z tohohle měla asi trošku strach...
26. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky já jsem doma od začátku těhu (kvůli ivf) a fakt krním. Nemůžu najít slova která chci říct atd.
A co se týká peněz musím říct že ta nemocenská když člověk marodí celej měsíc docela jde. A já dělám věci pro práci tak mě to doplácejí do mé mzdy. Tak je to docela ok. Jen ty lidi mi chybí.
26. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
saze, no tak to máš krásný!
26. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem se včera vrátila z nemocnice, byla jsem tam od středy, kdy jsem začala krvácet, už je to dobrý, bobánek žije a zůstal tam , kde má :slight_smile: , mám nařízený klid na lůžku tak ležim :frowning2: , jinak mi klesla děloha hodně dolů jako před porodem tak fakt musím na sebe dávat pozor.
Jinak 8.6. mám tripply a 22.6. velký gen. UZ tak už se těším :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Já doufám, že budu moct pracovat co nejdéle. Mám v plánu jít na mateřskou až 6 týdnů před porodem - vychází to na konec září. Pak se budu válet doma a asi nakupovat vánoční dárky - obávám se, že po porodu už toho moc nestihnu.
26. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Orlíku - obávám se že před porodem to sice stihneš ale asi nebudeš moc nadšeně lítat po krámech. :grinning:
26. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Rritulko - to je moc dobře, že prcek je tam kde má bejt. Tak ho pěkně hlaď a odpočívej . V tomhle vedru se stejně nic jiného dělat nedá.
26. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
dekuji za gratulace :grinning: ..
cele dopoledne jsem uklizela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale mam to za sebou a hajdy na slunicko !! nechci to zakriknout, ale slunicko miluju a se mi i zda, ze mi jde k duhu .. opalenejsi brisko vypada roztomilejc nez bilej oteklej pupek :slight_smile:))

je tu takovej klid, kdyz tu nejsou ty delnici .. si to fakt uzivam!!
copak si date k obedu??? asi si udelam nejakej salatek .. kdo to tu mel tu teorii , ze bude leto a budeme min zrat??? :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky mamky tak jsem zas...včera byl fakt hnusnej den.....Večer jsem si hooodně vyčítala, že jsem vůbec lezla ven, děsný vedro, dusno, držela jsem se jenom kočáru a ten mě táhnul zas sebou fuj a dneska to vypadá , že je tam snad ještě hůř....Je tady někdo, kdo čeká druhé miminko? V kolikátém týdnu jste začaly cítít nějaký pohyb - u toho druhého myslím.....
26. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Já si teda sluníčko taky užívám, i když bohužel v práci..
Jinak teda taky nepozoruju, že bych míň žrala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: denně si dám dvě zmrzliny + 3 jídla :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky, dopo som musela do centra Prahy a som z toho tak zničená, ako keby som kopala zahradu...dnes už nevylezem z bytu ani na krok. nakupila som si merunky a broskve, tak sa nacpu :slight_smile:
Masenka, ja čakám druhé, ale pohyby ešte necítim, teda 2x sa mi zdalo, že by to mohlo byt ono, ale nie som si istá...
26. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Lullko taky jsem měla ten pocit, že se ve mě cosi hnulo jinak než obvykle a tak jsem se jen tak ze zvědavosti ptala jestli to fakt může být ono nebo ne, ono se totiž říká, že u druhého miminka jsou pohyby cítit dřív....Taky si ale nejsem tak úplně jistá...Moje sestra má 2 děti a u druhého mu říkala, že prý pohyby cítila už ve 13.tt tak nevím...
26. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj těhulky,
tak po delší době píšu, i když sem občas nakukuju :wink:
Zítra jdu na kontrolu i s manželem. Moc se těší, až uvidí Svištíka :dizzy_face:

m.masenko, já cítila Sviště poprvé na začátku 15tt. Jinak to horko mi taky dává dost zabrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
mne sa zdalo v piatok a potom zase až po 3.dnoch, tak fakt neviem...
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak jsem to práskla v práci a šéf byl tak naměkko, že mi zaplatil v restauraci oběd :sweat_smile: Akorát je teda v šoku, že na mateřskou jdu už v září :grinning:
rritul, hlavně že je bobek v pořádku, tak se šetři a nech se pubošema obskakovat :wink:
Jinak manža už dorazil na jih ostrova a už, chudák, maká :grinning: Takže mi spadnul kámen ze srdce, že v pořádku dojeli a už se můžu jenom těšit za ním :grinning:
No nic, jdu zase makat, když mě tu dneska vykořisťujou :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Noelko díky, to horko mě přímo zabíjí, už teď to mizerně snáším, fakt si nedovedu představit co budu dělat tak za měsíc dva až budu mít pupík, to asi úplně umřu, lullko tak to vypadá, že to opravdu bude ono :sunglasses: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Rrritul- dávej na sebe pozor a nepřepínejte se s prckem, ať se vám oběma daří!
Jinak z krnění, Orliku, strach nemám vůbec- jsem zvyklá se zaměstnat čtením, být v tom vytrvalá- léta na vejšce mi v tom pomohla-naučila jsem se sebekázni, když si chci studovat o nějakém problému, tak u toho vydržím a "jedu" systematicky.
Nemyslím, že by mě práce zrovna úžasně rozvíjela, jestli se rozvíjím, tak právě vlastní iniciativou. Manžel taky pracuje doma, je překladatel, takže bych i měla doma s kým komunikovat- tak myslím nezešílím :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Saze, máš pravdu. S těmi vánočními nákupy by chtělo začít dřív. Letos to nijak zvlášť nebudeme řešit. Nejhezčí dáreček dostanou všichni už v listopadu. Nemám pravdu?
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.