• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky holky...
maru .. to je dobre , ze uz jsi u jineho doktora .. tamten zamrznul v dobe ledove ..
jinak me teda taky UTZ mudra ted v pondeli nedelala .. pritom brala stery a kontrolovala .. kdybych to byvala tusila, tak ji rfeknu, ze si to zaplatim , ze chci "kukacu" videt.. ale aspon si ho poslechla..
Podle me, to neni na doktorech, ale na tech pos..... pojistovnach .. pac jim proste vic nez 3 UTZ nezaplatej!!

JInak Ad - me vcera prisly nemocenske davky!!! za unor, brezen a duben!!!! :grinning: A zaroven se vyplaceli delnici .. takze mam zase h.... :angry: ach jo!
27. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě teď chytila taková depka. Najednou nevím zda to vše zvládnu, doma to na mě padá a přijdu si nemožná, hnusná, náladová. Snad příští týden až půjdu k doktorovi a uvidím prcka na ultrazvuku bude to zase vše ok.
27. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak já jdu raději vařit , snad přijdu na jiné myšlenky.
27. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
saze, neblbni, nikdy neni zencka krasnejsi, nez v tehu (pokud nema 120 kg :grinning:), takze klidek, pust nejakej peknej film nebo neco, co te rozveseli, ja mam takhle oblibenej film Laska nebeska, kdyz se potrebuju vybrecet, nebo je mi smutno a nebo tak, dycky to zabere! :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
saze - ja to mivam taky, vzdycky mi pomuze se necim zamestnat a nepremyslet o kravovinach .... :wink:

prave jsem i uverila kotel zelnacky .. manza je pryc.. takze je to cele moje :slight_smile: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Vdolečky, zelňačka, vy mi teda dáváte :grinning: :sweat_smile: Já vyjídám lednici, páč když tu nemám chlapa, tak ani moc nevařím, ale asi bych teď měla :sweat_smile:
saze, to bude dobrý, taky depkařím :confounded:
marsie, u mě byl právě podlahář a ten jeho rozpočet na dřevěný podlahy mě naprosto odrovnal :astonished: Asi budem příštích 5 let bydlet v holobytě :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Holky tak jsem uvařila a je to lepší. U nás byla bram.kaše a selská pečeně. Docela jsem si pochutnala. Hlavně ta br kaše mi jede. A depka už je také lepší.
Spagetko - to znám. Nám zítra dělají dveře a obložky na futra a také je to darda.
27. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
saze, jo jo, kaši teď můžu klidně i samotnou. Dveře přijdou po podlahách a řekla bych, že letos už to nebude :sweat_smile: :grinning:
Jinak mi mamka před chvílí poslala MMSku, že táta nasbíral plnej košík hub, tak budou dělat řízky. Ty bych si dala, asi ho v sobotu taky vyšlu :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Jéé, Láska nebeská , to je taky můj zamilovaný film! :slight_smile:
Holky, já myslím, že to s pojišťovnou moc nesouvisí. Já mám doktora a ten mi dělá UZV pořád, dělal mi ho, i když jsem nebyla těhotná :slight_smile: Prostě jen tak pro kontrolu, jestli nejsou nějaké nálezy na děloze a tak... Teď v těhu mi ho dělal pokaždý, když jsem u něj byla. Zato u Apolináře na rizikovým, kam si mě převzali, tam mi dělali jen NT screeaning, na poradnu mě zvou jednou za uherskej rok a doktor v ordinaci ani UZV nemá....nevím nevím, v čem je ten jejich přístup specializovanější :grinning:
27. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
spagetko - naprosto chapu ... v patek privezli dvere... a truhlar mi dal rozpocet na oblozeni schodu a ja malem padla na zadek ... no nic.. dal tam bude beton.. ted je na rade mimi :slight_smile:))

jééé houby.. ja chci taky !! kde je nasbiral spagetko???? a sbira tatinek "normalni" houby :grinning: jako hriby podoubaky atd..

maui - to me teda prekvapuje o tom Apolinari .. jeste ze jsem popojela dal do Podoli :grinning:
27. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
jeee, zelnacku uplne miluju, tu bych si dala, fakt!!!

taky nechapu, jak to s tema dr je, pze preci jestli ma UTZ v ordinaci, tak je preci uz jedno, esi mi ho udela nebo ne, kort kdyz mam obtize, ale uz to snad nemusim resit, vypada to, ze ten novej dr bude spolehlivejsi

a u apolinare jsem byla na screeningu a i na ambulanci a v obou ordinacich meli UTZ, tak nevim..
27. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
maui, pojišťovna fakt platí jenom 3 za těhu, takže ty další holt dělá grátis. Takže pak je to spíš o přístupu toho doktora :sweat_smile: Jinak u Apolináře na tebe holt mrknou víc školeným okem, tak toho víc poznaj a nepotřebujou vyšetřovat každou chvíli :sweat_smile: I když zrovna v tvým případě mi ten častej utz přijde na místě :pensive:
27. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
marsie, určitě sbírá normální houby, páč ty ostatní by mu mamka vyhodila, i kdyby jí před obličejem mával atlasem hub, kde by byla garantována jejich nezávadnost :grinning: Nasbíral je tady u nás - na bližší místo určení se mě neptej, páč to ani mně neřekne :grinning: A podle tý fotky bych to tipla na podhřiby, možná modráky(ty jo, z těch by byla houbovka s chlupatýma knedlíkama :zipper_mouth: ). Měla bych jít něco dělat, nebo se tu uslintám :grinning:
27. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
spaget - se radsi ptav ... tydle houbari sbiraj kde co .. no, jedem na chalupu - kamarad ma narozeniny tak se bude slavit - uz to uplne vidim, jak budu mnzu honit s flaskou po vesnici a delat taxikare :wink: ... a taky jak mu pak bude sppáááátnněěě ... takze ho vezmu do lesa na houby... to bude pro nej nejhorsi trest :grinning:
27. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
ja furt chodim do hrnce uzirat tu zelnacku .... sem dobytek :angry:
27. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Marsie - zelnačku bych si také dala. Ale já ji nikdy nedělala. Zkusim najít nějaký recept a vytvořit ji. Máš nějaký jednoduchý receptík. ?
27. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
koukni treba na www.apetitonline.cz
jinak ja delam odlehcenou variantu bez cibule - i olej vskvareny z klobasky uleju - aby to nebylo tak mastny ... prihodis zeli, orestujes s kminem a paprikou ... pak prihodis brambory a zalijes vodou a varis 20-30 min ... a pak bud zahustis jiskou a nebo ne .. ja ted nezahustuji.. (bo bych neprosla dvermi :slight_smile:))
je to jenoduche! neboj..
27. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
mňam zelňačka, už mi tečú sliny :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
:slight_smile:)) dalsi .. sem vam takhle kapla do chutovejch bunek??? teda :sweat_smile:

lulko - byla jsi v Podoli uz na nejake kontrole? me totiz mudra poslala na ten II. trmestr. UTZ uz tam :slight_smile:) se trochu bojim :zipper_mouth: :pensive:
27. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Marsie, pri prvom tehu ma doktorka na ten utz v 2.trim. tiež už poslala do Podolí a teraz idem k mojej na kontrolu příští uterý, tak uvidím, ale asi tam ojdeš tiež

ten utz bol v pohode, len tam bol taký starší doktor a ja som nevedela, že ked chcem vediet aké pohlavie sa tam schováva, že mu to musím povedat ( proste prvorodička :grinning: ) a tak na konci hovorím, že či to bolo vidiet a on tak hnusne odsekol, že som to mala povedat na začiatku a už to kontrolovat nebude, ale na 80% to bude holka
27. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
v tej prvej vete malo byt, asi tam pojdem tiež
a hned vo dverách poviem, že chcem vediet čo čakáme :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky, mne to nikdo nechce rict, co to bude, ale hlavne se tam ani nikdo nekouka, ze je to pry jeste moc brzy. Jak je teda mozny, ze uz to tolik z vas vi? :frowning2:
27. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jahodarka, ja sa to dozviem až po dovolenke a to je začiatkom července, takže neboj, nenechám ta tom samu :slight_smile:
síce idem v utery na kontrolu a hned potom na odber krvi a tak mi doktorka hovorila, že ešte pred tým odberom mi urobí utz, ale neviem, či je natolko kvalitný, aby na nom bolo možne rozpoznat pohlavie
27. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
lulko - dekuji za dobry tip .. zarvu to na nej .. co kdyby uz mel stareckou hluchotu .. :grinning: :grinning:

ne jahod - vi to jen par holek ne? ... a treba me se strasne minule vrtelo .. takze to ani nebylo mozny .. pockej a neplas .. ted uz ti to jiste reknou na tomhle II. velkym UTZ!
27. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
ten druhý velký utz sa robí medzi 20.-22.t či už dřív?možno že by som to stihla ešte pred dovolenkou, to by som bola moc rada, najradšej by som si utz urobila sama doma :grinning: :grinning: :grinning: síce by som to asi nepoznala...
27. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky všem,tak přes den jsem vás dočítala,ale dostala jsem se až teď :slight_smile: tak abych neměla resty,dohodila jsem do albíčka novou fotku - bříško :slight_smile:)))))))))) tak jukněte :slight_smile:

jinak děláte mi chutě, hlavně ta zelňačka :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
ja myslim, ze mezi 18.-20.tt - ja tam dnes odpol volala, dojednat si termin, ale sestra ze pry maji uz vypnuty computer at zavolam rano. Tak snad zitra :slight_smile:))

no dyk rikam, si poridit vlastni UTZ - sem nasla nekde v bazaru za 15t.. to bychom jim tam cively tak dlouho, dokud by to neodtajnili :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Lili, taký malilinký pupiček :slight_smile:
Marsie, tak zajtra napíš, že kdy tam pojdeši, aspon budem vediet, že na kdy objednávajú
27. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
teda lili!!!!!!! - takovy malinkaty brisko .. ja jsem fakt vorvan .. a ted jeste prezranej zelnackou :zipper_mouth:
ne vazne mas ho takovy nenapadny .. :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
no musi te objednat v terminu prave mezi 18-20.tt (coz je u me 25.-26. kalendarni týden) - se jim tam proste musim vejit :angry: - ale urcite ti dam vedet :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.