• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lullka + Marsie: no tohle je ráno, pozdějš odpol. a večer už vypadá víc vylezlý :slight_smile: a žádný vorvaň :slight_smile: nenápadný je,ale pěkně už dokáže vylézt :slight_smile: jen ať roste,zatím mám pořád strach,jestli malý uvnitř roste :grinning: ale dneska mě zas trošku popichovalo,takže asi se to roztahuje :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak to ja budem musiet o pár dní neskor ako ty, ale musia to stihnut do 1.7. lebo až do 11.7. sme mimo ČR
budem čakat na news od teba :slight_smile:
dobrú noc holky
27. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
lullka: dobrou :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
jasne, dobrou lulko ..
ja to taky balim - dobrou lili ..
27. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Holky dobrou a samé hezké sny
27. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
marsi: dobrou dobrou a fajn sny :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
kocky, ja jdu na velkej UTZ presne ve 20 plus 1 a ma se delat snad mezi 20-22 tt.
dobrou noc.
27. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
brý ráno,
já se dneska vůbec nebohla vyhrabat a to jsem vytuhla hned po Ozákovi :sweat_smile:
jahod, já taky zatím nevím pohlaví a pochybuju, že mi ho sdělí moje mudra, páč má jenom ten malej utz :sweat_smile: Takže budu taky čekat do července :pensive:
28. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno, čítala som, že ten utz sa robí v rozmedzí od 18. do 22.t. Uvidím, ved sesetrička mi v utorok povie, že kdy tam mám ist.
28. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
dobre ranko, tak ja musim rict, ze m dela cim dal tim vetsi problemy rano vstat a to pritom vstavam az pred sedmou a k malymu rano (kolem paty) vstava muz, ja ho nemit, tak mi hrabne
28. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj MArie, mne sa Nat budí okolo 6.hod, ale zase mi ešte stále neprespí celú noc, takže som ako buchnutá kladivom.Dnes v noci som ju chcela nechat vyplakat, ale psychicky som to nezvládla a tak som ju o 2.hod zase preložila ku mne do postele...
28. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
krasne rano holky jdu prave snidat. Jsem se rano pozvracela hezky tak se konecne zaludek uklidnil.
28. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
teda Adajar, už by ta tie nevolnosti mohli opustit!
28. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
lullka no to je jen tak 2x do tydne abych vedela ze prcek tam je. :grinning:
28. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno, přidávám se k vám. To ranní vstávání mi taky nedělá dobře, zvlášť když vidím přítele zachumlaného v peřinách (vstává až hodinu po mě). Zítra mám dovču, tak se trošku dospím.

Adajar, ty asi patříš k těm maminám, co mají nevolnosti neustále. Moje mamka, když čekala mě, zvracela celé těhotenství. Asi si to vybrala i za mě.
28. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
lullko, tak to je mi lito, nam mladej nastesti spi celou noc, ale vstava brzy, dneska ve 4:40, jeste, ze fakt vstava muzik, protoze ja mam velkej problem vylezt i v tech sedum

adajar, snad ti to brzy prestane, je to fakt opruz, vid? :frowning2:
28. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Čau holky, jak tak koukám, tak se nám ten dnešní den fakt daří, někdo zvrací, někomu nespí dítě atd.atd. Taky mám pocit, že je to dneska den blbec s velkým BBBBBB!!!!! Chjo, strašný.....Naše dítě taky nespí celou noc...Budí se minimálně 4x až 5x jak kdy...Hrůza dneska ráno vstával v půl šesté a do té doby než šel před osmou znovu spát tak tu pusu nezavřel a vřískal....Fakt moje nervy!!!!Včera jsme byli na genetice - screening 1.trimestru a prý budeme mít holčičku, jsem moc ráda, jeden zlobivej kluk mi stačí... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Masenko, gratuluji k holčičce. To se nechá zjistit tak brzy, co to bude za pohlaví?
28. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Orlik ja jsem s tim pocitala to vis mela jsem to minule tehu taky, ale ted je to lepsi. :grinning: Jinak ja dneska strasim uz od 5 hodin jsem mela zle sny.

marie no jako neni to tak hrozny pokud nic nesmrdi nebo tak. :grinning:

masen jo jo den blbec a dneska musim pro listek na penize.
28. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
masen a k holcicce gratuluji. Jo holky je mozne ze uz jsem citila pohyby no ja si myslim ze jo.
28. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
masen, holčička, se vám krásně povedl páreček :dizzy_face: Ale teda holčička nezaručuje, že bude hodná, páč já oproti bráchovi byla děsnej sígr :grinning:
28. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Orliku není to na 100%, ale už tak brzy se dá podle určitých znaků na UZ poznat jestli je větší pravděpodobnost kluka nebo holčičky, zjišťují to podle nějakého hrbolku nebo co, doktor mi to ukazoval, je fakt, že jsem to tam viděla taky, vysvětloval mi, že když to má být holka tak je rovně a když kluk tak nějak trčí nahoru a tam teda fakt nic netrčelo..Každopádně si myslím, že primář už snad má nějaké zkušenosti tak budu pevně doufat, jistota bude samozřejmě až za pár týdnů, ale už teď juchám....Tímto taky moc díky za gratulace :slight_smile: :wink: Den blbec to teda je, s hrůzou čekám co se ještě kde vy....sss....Adajar pohyby už klidně cítit můžeš.... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
A potvrdili nám termín na 3.12. tak jsem zvědavá kdy to teda nakonec bude... :slight_smile: Vzhledem k tomu, že se docela natahám s Vojtou tak bych se ani nedivila, kdyby to bylo dřív..... :grinning:
28. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Spaagetko hlavně mě nestraš, hahaha :slight_smile: , ale musím uznat, že jsem taky nebyla svatoušek :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
spaaget to i dokazu predstavit hele my jse 3 holky a doma byl vzdy bordel kdyz jsme se rvali. :grinning:

masen ja si to mysela sice zatim jen 2x, ale asik to bylo on. Teda pekne datum nam termin vratili podle pm takze mam jen jeden termin podle PM a podle utz.
28. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
masenko, taky gratulace k holcicce, mne dr vcera taky rikal,ze spis holka, ale beru to s rezervou, pac nebylo mezi nozkama nic videt pry...a u prvniho nam taky trvdil dlouho, ze to bude holka a pak, na velkym UTZ, jsme jasne videli bimbase :grinning:
ony ty holky jdou spatne poznat
28. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
marie no ja to vidim ze prcka uvidim asi az na velkem UTZ takze si pockam s pohavim. :grinning:
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Adajar, taky jsem včera měla pocit, že už cítím pohyby. Přišlo mi to brzy, ale možné to je. Dneska mě pro změnu od rána bolí bříško - zase se roztahuje děloha.

Holky, taky jste pořád tak učurané? Porodní asistentka mi říkala, že to zlepší ve 2.trimestru, aby se to ve třetím zase zhoršilo. To že běhám na záchod 3x za noc, vážně za zlepšení nepovažuji.
28. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska ve fofru za chvilku dorazí firma nám dělat obložky na dveře a nové dveře. Tak prchám z bytu , protože to lepí nějakým děsným smradem a pán mi řekl že není dobré abych tady s nima v tom jako těhotná byla. Tak se evakuuji k mé sestřenici.
Holky nám řekli kluk ale doktorka řekla že když to bude holka nemáme ji přijít dát pár facek. :grinning: :grinning: . Takže podle mě je fakt brzo a sotva to tam vidí.
28. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
orlik to je pocsi protoze dneska me boli taky. No ja chodim tak 4x za noxc na zachod.

saze proste si pockas do 20tt na velky utz jestli se prcek nebude schovavat. :grinning:
28. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.