• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak ten malý ďábel konečně usnul. Snad už konečně budu mít klid.

Mě nějak začly občasné nevolnosti až teď od 14tt. A lízátka mi teda vůbec nepomáhají. Spíše naopak. A jestli platí, že holky berou krásou, tak tu holčičku asi budu mít. Jelikož mám pleť horší jak v pubertě. :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
lulko - ahoj .. ja to dneska nezvladla .. rano jsem na to zapomnela a pak jsem to zaspala .. :frowning2: zitra hned rano tam volam :slight_smile:)) jak je?
28. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
:slight_smile:) kdyz ja to jeste nechci - to tady shromazdovat ... je mi to neprijemne asi jsem poverciva... taky to vyperu a uschovam u kamosky.
jinak sem se byla podivat v tom malvikovi (www.malvik.cz) je to tady kousek od nas... maji novou velkou prodejnu, ale obsluha mizerna.. ocumovala jsem kocarky a za dobrou pul hodinu se mi nevsimla ani noha... ach jo ... zbozi neni vse, je to i o pristupu.. to je takova ceska nemoc.
28. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci, NAt dnes po obede nespala a tiež už chrí, konečne :slight_smile:
Mrsie, tak zajtra napíš. Inak dnes som bola v práci,dali sme si sraz mamin s miminkami, takže tam bolo 5.detí :slight_smile: a všetky hodné, tak to bolo super
28. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
marsie a má ten malvik prodejny i někde jinde?
28. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
hele luci - myslim, ze ne. je to hlavne pres net... koukni na ty stranky.
28. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
právě jsem se na ně dívala a nenašla jsem tam nic o prodejnách
28. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj :wink:
Masenko, gratuluji k holčičce :dizzy_face: Vybrali jste moc hezké jméno, taky se nám líbí :slight_smile:
Gratuluji k dobrým kontrolám.
My jako obvykle jsme stále někde na cvičení nebo plavání, takže není čas ani moc myslet na to, že jsem těhotná :sweat_smile:
Ale už cítím, že mě trošku omezuje ta pneumatika na břichu :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
marsie já už taky pár kousků mám, sousedka, která pracuje v dětském sekáči nám něco donesla, pár věcí zadara a něco, že až uvidíme, co to bude, máme něco vybrat a zbytek vrátit - mají to tam rušit, tak si pospíšila, ale já to zatím taky nechci řešit, chci počkat do toho velkého gen. utz, až pak to rozjedu :grinning: :grinning: :grinning: , tak si tu poslední igelitku nechala tchýně dolů
ale už jsem obhlížela internetové sekáči s věcma z anglie, a docela bych si i vybrala, no a mají pro nás uschované věci min. 2 rodiny, kamarádi, tak i to musíme nějak zinventurovat, ať nemáme něčeho zbytečně moc
28. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
dobre ranko, tak uz konecne patek :slight_smile:

v pondeli frcime na 14 dni dovcu do italie, tak se docela tesim, jen nevim, jak je to s tehu a slunickem? koupila sem si 50 faktor krem, tak nevim, sem snedej typ, tak nevim, zda pobyt na slunicku muze mimi ublizit za predpokladu, ze se nespalim(spalila sem se snad jen jednou v zivote), nevite?

jinak pekny den:slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Krásne piatkové ráno,
Marie, kludne sa možeš opalovat, samozrejme s mierou a pupik si s niečim prikryješ, aby ti nedopadalo priamo sluníčko a bude to v pohode. Kam idete do Italie?
29. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
lullko,jedeme do alba adriatici, je to tam fajn, zadnej velkej luxus, ale pro kubika naprosto idelani :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
my ideme tiež do Itálie začiakom července, mnaželova sestra tam býva a prenajme aprtmán v Lido di Jesolo, tak si na týžden teda aspon dúfam oddýchneme. Má totiž 1,5 ročného syna a ten je divoch na rozdiel od našej klidnej Natalky, tak som zvedavá ako sa budú k sebe správat
29. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
marie, mně doktorka říkala ohledně slunění jenom to, že mám být od 11 do 3 hodin pod slunečníkem a když ne celá, tak prej aspoň pupík, nebo si přes něj hodit mokrej ručník :wink: Je to kvůli možnému přehřátí plodu, případně placenty, když je na přední stěně :sweat_smile: Nebo si mám prej koupit ty plavky pro těhotný, což se mi teda ani trochu nechce :grinning:
29. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
ja mám placentu na zadnej strane a plavky pre tehotné si na 100% kupovat nebudem :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
lullko, já ji mám taky vzadu, takže pupík taky občas vystrčím :wink: Jen to nebudu přehánět jako obvykle a holt se budu častěji nakládat do soli a pohoupu mimíse :wink:
29. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
no, ja si taky plavky pro tehu kupovat nebudu a stejnak v ty kriticky dobre 12-15 asi budeme s mladym na polednaku :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
No, u tebe bych se vůbec nebála, že budeš ležet na zádech a přehřávat sourozence. Myslím, že Kubík se postará, aby maminka chodila pravidelně do vody a stavěla hrady, zahrabávala kohokoli do písku :grinning:
29. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Marsie, nezabudni zavolat do Podolí :grinning: :grinning: :grinning:

ja dúfam, že Natálka si na tieto vodné a písečné aktivity bude viac vyžadovať tatínka :wink:
29. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
lullko, to já se na tyhle aktivity zrovna těším. Člověk se u toho rovnoměrně opálí a ještě pobaví půl pláže :grinning:
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky...překvapení :slight_smile: jdu Vás pozdravit, samozřejmě Vás sleduji, jak se všechno vyvíjí apod. Koukám, že týdny pěkně naskakují, to je super. Všem, co mají za sebou kontroly, odběry atd. blahopřeji :slight_smile: a ty, co to mají před sebou, tak tfuj tfuj...ale věřím, že bude všechno dobré :slight_smile: My čekáme na výsledky tripplů, tak uvidíme.
A miminkům přeji, ať s eu maminek líbí a rostou jako z vody:slight_smile:

Adellaide: koukám, že máme stejný osud, mne čekají státnice 18. 6., takže občas nevím, kde mi hlava stojí, ale nenchi se nějak hodně stresovat. Držím palce, ono to nějak dopadne :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme nové dveře v celém bytě. je to nádhera , jsem nadšená. Jinak mě dneska zase přepadla ranní nevolnost, ale už vím po čem po vitamínech. Jak si je dám ráno vyhodím je ven. Tak to zkusím je brát večer.
29. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky
renat jo mám stejný názor věřím, že státnice zvládneme a pak si budeme už jen užívat krásného těhulkování.
Já dnes byla v poradně a vše je OK
29. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
krasne rano holky bude zasezmena pocasi mota se mi hlava. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
saze vytaminy nebere uz od zacatku protoze me ponich bylo blivno. Holky jinak jsem nasla prvni prasklou jizevku na brise :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a s malym loni nic.
29. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky,
Adaj ani mi to raději nepřipomínej nebo se mi začne motat taky. Tady u nás je pěkně hnusně. Už prší 3 den. :unamused:
29. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
luci no kdyz prsi tak je mi nejlip. :grinning:
29. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
renat, to je dost, že sem taky trefíš :wink: Už máš krásně těhotnej pupík. Státnice zvládnete obě, přece se s váma nebudou x let mordovat, aby vám je pak nedali. Když jsem je zvládla já, dáte to taky :wink:
saze, nakrm oko, ať mám motivaci na dveře do podkroví :sweat_smile:
Co kdybyste ty vitamíny zkusily vyměnit? Dyť je jich dneska spousta a složení téměř totožný :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
spaaget ja mam doma 3 druhy a vsechny pokazde letri.

renat ja te chodim smirovat obcas. :wink:
29. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
aha, já brala Elevit, páč jsem jiný nesměla kvůli obsahu jódu, nic mi nedělal. Teď beru Femibion, páč se mi zhoršila štítka, tak mám naopak jód dodávat a musím říct, že ten mi teda moc nejede :sweat_smile: Ale užívám večer, na doporučení mudry :wink:
29. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.