• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Spaaget, ty průramky- to bude znamenat, že to je odklápěcí v oblasti prsou, aby to šlo jako padací most shodit a nemuselo se to vyhrnovat- jako to bývá u kojících podprsenek
29. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Padací most jo? Já věděla, že budeš vědět :wink:
rritulko, mně žáha nepálí, asi budem mít plešatý miminko :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Rritul- to mně přes břicho není nic cítit- to vnímám jen já, takový bublání, ale vidět nic na břiše není, rukou to taky není cíti- teda- já začínám mít mindráky
29. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Adaj-já nějakou vyrobím :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
spaaget, Nelí začaly růst vlásky až kolem 18. měsíce. Do té doby měla na hlavičce krásný mech :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Spaget- kočky jsou děsný mrchy- máme jich stádo- v noci jsou tak rozdováděný, že jsme je navykli, že prostě spí v přepravkách- zní to hustě, ale ony si tam už večer samy nalízají a stačí za nima jen zavřít.
Ožírají kytky, občas je nasráno ve vaně, dobývají se do kuchyňský linky- umí si ji otevřít a vlezou si tam- jsou to humusačky
29. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
kvakulko neblázni jaký mindráky máš čas :slight_smile: nezapomeň, že moje je to už třetí těhu tak je to cítit líp nemám už tak silnou děložní stěnu a taky jsem asi věděla jak ty kopanečky vypadají. U prvního jsem je cítila mnohem později než ty. Vedla jsem si ty těhotenské deníky zjistím přesně kdy ale fakt poozdě :wink:
Mě taky žáha nepálí na to máme ještě spoustu týdnů před sebou :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kvak, tak to máme zlatou kočku :grinning: Ale je jí teprve půl roku, tak ona se určo ještě ňáký skopičiny naučí :sweat_smile:
Noel, hlavně aby ten náš prcek neměl kouty po tatínkovi :grinning: Páč ten byl skoroplešatej už jako miminko :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Rittul, jasně, to jsem si neuvědomila, že vlastně už jsi zasloužilá matka- :dizzy_face:

Noel- já chci taky mechem porostlý miminko- z mechu a kapradí (já asi měla jako mimi mech, teď tam je jen to kapradí)
29. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
U nás furt pršía je tu tma, mám z toho šílenou depku, já bych raději sluníčko.
Jo zasloužilá matka :grinning: ? Já si tak vůbec nepřipadám. O víkendu budem slavit máme 17 let od svatby,jsem zvědavá jestli si na to novomanžel vzpomene :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Matsie, díky za info.Ja idem na triple až v uterý, takže na výsledky si ešte počkááááááááááám
29. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky všem, letím jen pozdravit :slight_smile: no dovča se blíží ke konci,tak od pondělí už tady zase budu naplno :slight_smile: tak užívejte víkendu,a až bude troška času,tak kouknu,co jste psaly,pa pa
29. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
rritul- tak tak- zasloužilá matka- za totality označovaná jako matka-údernice- asi jako když malý hajzlík jednu slízne- tak matka je údernice...
Šéfová mě dneska sprdla, že se až teď dovídá, že v září jdu na mateřskou- asi bych jí to měla hlásit už před početím... Ach jo...
Kdy jste to vy hlásily v práci? Mně to příjde normální až takhle v této době- pokud teda nemusíte na nemocenskou a pak to jaksi vyplyne ze situace..
29. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky... ja jsem tedy byla ve skvelem pschickem rozpolozeni az do ted ... volala jsem na gyndu na ty vysledky - pry se mnou chce mudra mluvit a ze jsou nejake hodnoty zvysene!!!! a ze nas asi posle na genetiku!!!
no, takze jsem totalne v p.... -
na genetice jsme byli - jsme oba ok .. co teda chce resit? ja tomu nerozumim... pomoc!
29. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
kvakul, já to hlásila v úterý a taky z toho byl celej paf, že už jdu za 4 měsíce :sweat_smile: No a nevadí jí spíš, že to ví lidi okolo dřív než ona? Já to teda nejdřív oznámila šéfovi a pak až zbytku kolektivu.
marsie, nemusí to nic znamenat. NT dopadl dobře, ne? vám se do toho započítává i to IVF jako mínusový body :pensive: Hlavně se nenervuj, spolehlivost je JEN 60% :wink:
29. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Marsie. triply jsou zvýšený? ty tripply jsou vymyšlený na týrání nastávajících maminek- takhle dementní testy, ktetrý vycházejí každýmu druhýmu falešně blbě- nechápu, že je proplácí pojišťovna- no asi z toho mají genetikové prachy.
Marsie- rozhodně neplaš!!!
29. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Marsie, neboj, všetko dobre dopadne. Ja som z tých testov zrazu nejaká vyplašená, ked som čakala Nat, tak ma vobec ani len nenapadlo, že by mi nejaké výsledky mohli zle dopadnut a ani si nepamatuji, či som volala na gyndu kvoli triple testom...
29. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
dekuji .. tohle jsem nasla:
"A protože se jedná pouze o screeningový test, abnormální výsledek jednoduše znamená, že bude třeba dalších testů. Faleště pozitivní výsledek trojitého testu je poměrně velmi častý. Pouze 1-2 z 50 žen s abnormálně vysokými hodnotami tohoto testu skutečně nosí poškozený plod. U dalších 48 žen až další testy ukáží, že vysoké hodnoty trojitého testu byly způsobeny tím, že matka nosí více plodů, že plod je o několik týdnů starší nebo mladší, než se původně předpokládalo, nebo že výsledky byly čistě nesprávné. "

spagetko jak to myslis s temi minusovymi body z IVF???

kvak - sestra rekla, ze tam jsou zvysene hodnoty - ale ceho? to uz nerekla... radsi mela drzet hubu a rovnou rict pridte v pondeli ... no to bude vikend!
29. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Marsie vidíš, takže to bude v pohode :slight_smile: len je blbé, že je piatok a až do pondelka musíš čakat a nervačit sa:unamused:
29. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
marsie tak to mě mrzí, vím co se mnou dělá, jenom když to tady čtu, mě kontrola čeká ve středu a v čekárně asi zkolabuju... u mě taky rizikové ivf, věk,...
tak se drž a držím palce

no mě třeba dr. posílá na gen. utz, jelikož tam chodí všechny po ivf... tak se ho chci zeptat, jak je to myšleno, ale někde jsem narazila na názor, že při ivf se s embryi uměle manipuluje, tak se tam asi s něčím počítá, tož já nevím, hlavně že ti zas jinde tlučou do hlavy, že těhotenství po ivf je stejné jako normálně... možná je to čistě jen kvůli statistice
29. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
no je to na h.... že je pátek, to čekání...
29. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme po plavání a zkusím vás dočíst :grinning:
Adajar, vy jste úplně změnili jména :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Mě taky žáha nepálí a nepálila ani u Beatky a měli jsme vlasaté dítě od narození...no pak to teda vypadne, ale vlasy nějaké má :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
ani mna nepálila žáha a Nat bola vlasatica :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
no, kez bys mela pravdu .. snad to bude dobry ... je mi ale hrozne..
29. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
ako dlho sa čaká na výsledky triplov, týžden alebo aj dva? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
S těmi testy se netrapte, bude to v pořádku :dizzy_face:
Já jsem paradoxně očekávala špatné výsledky a byly v pořádku, takže klid. Příští týden ve středu jdu na ten genetický UTZ, chlapeček bude pěkně prolustrovaný :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Já jsem měla výsledky za 2 dny :wink:
29. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
lullka já čekám 2 týdny, do kontroly, o volání mi nic neřekli
29. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ale normální jsou většinou 2 týdny, mně volali z té genetiky asi kvůli tomu věku a případnému odběru plodové vody...
29. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.