• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No nevím jestli to vydržíme brácha se švagrovou mají šestiletého a ročního klučíka no a já ho samozřejmě vždy ráda nosila a teď nemůžu že tak se divili i tomu že ho nenosím Taky bych to řekla ráda hlavně našim, ale museli bychom to říct i přítelovým rodičům protože by mu to asi vadilo kdyby ne.
14. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
a my jsme se rozhodli, ze to rekneme rodine az budeme mit potvrzene srdicko, jdu za doktorkou ve stredu a kdyby to dobre dopadlo v nedeli na oslave narozenin pritele to rekneme vsem najednou
14. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky ja to rekla nakonec jen segre no nejmladsi, ale ta si to necha pro sebe a mamce nevim jestli to reknu. Ted jsem prisli z vecere a jdu spat. tak papa.
14. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdu taky spát pá.
14. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky hlky tak me rano vzbudilo morce a ja uz od 5 nemuzu zabrat. :frowning2:
15. bře 2009 v 06:09  • Odpověz
Ahoj Ada to je teda potvůrka to morče :slight_smile: A jak Ti dnes je?
15. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
adel dneska je mi docela dobre me jehodne spatne vetsinou az vecer takze ted je to ok. Proste oproti lonsku je zaludek pohoda.
15. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
ade no me vzbudi ted cokoliv a nemuzu usnout a to nocni curani je taky hruza. taky spite takhle divne??? A co nocni cesty na zachod.
15. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
Ada ano čůrání je horší, ale většinou se to dá zvládnout jen jednou za noc a pak až ráno. To máš dobrý že Ti nic extra není. Já mám teď žaludek skoro pořát jak na vodě. Navíc to asi dělá i to že mám rýmu a kašel. Zítra půjdu asi k doktorce a na nemocenskou. Pořát to nechce ustoupit. Navíc cestuju přes tu hodinu do práce tak to je t aky síla.
15. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
Adel no ja se bojim ze to prijde predtim to taky poradne uhodilo az po 8tt a to bylo husty jako. A ty si opravdu zajdi pro neschopenku. :wink:
15. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Aha no u mě to ten první měsíc celkem šlo a rozjelo se to trochu víc asi tak před třemi týdny. Ale člověk to pro miminko vydrží že? A Ty jdeš kdy na kontrolu?
15. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
adajar- taky mame morcatko, ted jsem ji menila podestylku, ale klec je v obyvaku, takze nema sance nas zbudit. jinak uz se v noci nekdy budim na zachod i dvakrat :cry:
15. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Dobré poledne těhulenky, tak jsem prohrála v kartách na celé čáře, asi těhu demence :grinning: , to není u mne zvykem ale co už.
15. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Rit a jak si to dělala s tím pitím co si řekla?
15. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Naštěstí jsem nic říkat nemusela, vzali jsme auto a já řidila, tak se to vyřešilo za nás i když se strašně divili, že řidím já, když manžel taky nepil, kvůli tomu, že šel ráno do služby a oni tam sem tam dýchají do trubiček, tak si nemůže dovolit žádný zbytkový alkohol. Hráli jsme o oběd a jelikož jsem prohrála tak příští neděli vařím pro 8 lidí asi mě klepne, mám hroznou lenoru. :grinning:
15. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
adell ja az od pondelka za tyden. Jinak jsem spala od 10 do ted a je mi pekne blbe.

marikap no on taky je v obyvaku, ale tim ze predelavame spime v byvaku taky :frowning2:

rrit no tak to je pekne varit pro 8 lidi. :grinning:
15. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Čauky

Ritu tak to ti nezávidím kor teď, já bych si při vaření spadla do hrnce :grinning:

Já s čůráním nemám sebemenší problém. Spím krásně celou noc, jak lehnu tak se ráno vzbudím, prostě pohoda, jen mi je po jídle těžko a k večeru mi je divně, ale jinak pohoda....

Adaj tobě to teda dává, snad se ti to co nejdřív sklidní. Já doufám, že mě už nic víc nepostihne co se nevolností týká......... :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
sanus no a podivaj se do alba na moje tluste bricho. Jinak uz je mi lip udelala jsem si jidlo. :grinning: No vecer je mi taky nejhur holky asik pujdu se pak projit ven. :grinning:
15. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ad teda teď jsem koukala na bříško to je teda krásné :slight_smile:
15. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
adel no nevim ale to je tim ze jsem tlusta. takze jsem zvedava jak se budu valit., :grinning:
15. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Hele Adaj to je jako tlustý? To vypadá hned na první blik jako těhu břuch :wink: :dizzy_face:

Já se pořád taky okukuju jestli je už něco malilinko znát a břicho nechci moc zatahovat, aby se zase ze mě něco nespustilo...... :sweat_smile: Ale teda tak krásný jako Adaj nemám :pensive:
15. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
sanus je to tlusty na bricho je jeste moc brzo. Loni takove bylo ve 20tt mozna driv ja mela obr brisko uz pred potratem takze ja muzu dlouho maskovat. To vis 90 kg nebo dokence ted 91 je décea dost. Vam brisko vyroste mimcem a ne spekem jako me. :grinning:
15. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
Adajar, pekne brisko :wink: ja uz se taky zakulacuji, ale asi to bude jen spek, jak ted vic papam :grinning:
15. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
marikap tohle je taky spek a peknej.
15. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
Adaj tak ale máš hezkej špek, faaaakt :wink: Já doufám, že třeba za 2 tejdny už zase trochu povyskočí.... :slight_smile:
15. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
sanuska urco ano, ale poradne deloha vykukuje az po12tt pokud nekdo ceka druhe dite vybehne rychleji. :wink:
15. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Nevadí, to já jen tak kvůli sobě :wink: Chci to rozhlašovat až po 12 tt, takže ať vyskočí až pak... :sunglasses:

Jdu se chystat na Četníka, pak juknu :slight_smile:
15. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
sanus jo jo bez.
15. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahojte holky, no já mám už teďka břicho jak ostatní až někdy v 15.tt, jak vidím podle alb, zůstalo mi to po ohss, už ho nezatahuju :grinning:
15. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
evak no se podivej na moje asik ho budes muset vyyfotit. :grinning:
15. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.