• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod no jo no vcera jsem to zmenila a dneska taky protoze jsme nadtim sedeli z manzou dost dlouho. :grinning: Jak to bude napsane.
31. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Dobré ráno, jdu Vás pozdravit, než zase zasednu k učení :slight_smile:

Jaký byl víkend? Počaí sice nic moc, ale koukám, že si ho každý užil po svém.

Ad: tý brďo, vy jste byli už na houbách, tak to je super, v lese muselo být opravdu krásně, čistý vzduch, co víc si přát :slight_smile:
A koukám, že prcek v břichu se začal projevovat a hned takhle ostře, takže gratuluji, je to super pocit, co??

Já dnes pádím k dr. zapomněla mi napsat lístek na peníze a hlavně budou ty výsledky testů, tak jsem zvědavá, ale kupodivu němám nějak strach, poslední dobou se řídím opravdu heslem, že to nějak dopadne...
navíc dneska končíme 4.-tý měsíc, tak mám radost :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nám odjela Beatka v pátek k babičce,takže jsme byli dva dny sami, ale celou dobu pracovali. Za chvíli už přijede domů, končí svoboda :grinning: A mám skoro o kg víc, kde jsem to za pár dní vzala? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
A jinak, já vlastně nejím maso a žádné rychlovky a teď mi kupodivu voní klobásky a mám chuť na hamburger....no a je z toho chlapeček :grinning: Ty chutě mám fakt trochu jiné než u Beatky, to jsem jedla pořád zeleninový vývar a ledový salát :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

teda vůbec se mi nechtělo vstávat :slight_smile:))) ach jo... to to bude zase pomalu utíkat :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás konečně svítí sluníčko po propršeném víkendu.
1. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
rritul: jo jo tady chvílema taky,ale na slunný celý den to nevypadá :slight_smile:))) :grinning:
1. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak jsem se včera zaregistrovala v DM do baybybonusu, hned jsem dostala knížečku se slevama, něco z toho využiju už teď a něco až na prcka.
1. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
rritulka: :slight_smile: a copak je tam všechno za slevy? :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky holky

Renat super pocit. Jinak doufam ze nam napises ty vysledky. Ja jdu zitra na tripply.
1. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
rrit hele budu muset taky a je to pres net nebo rovnou v krame???
1. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
rritulka: ta registrace v DM se dělá jak? Normálně na obchodě??
Já jsem zatím v Globusu v mimiklubu :slight_smile: a dostali jsme skleničku s výživou, už není :slight_smile:

Adajar: jasně že napíšu, doufám, že to bude veselé :slight_smile: ale až asi navečer, protože jsme si konečně ještě zařídla oční, jdu k jiné, tak půjdu ještě přes celé město do nemocnice pro výpis z karty.
1. čer 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme měly s ad stejný dotaz :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
renat no globus mam daleko, ale dm za barakem.

renat hele ja si pockam neboj se. :grinning:
1. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
V DM jsem už registrovaná s Beatkou a stačilo vyplnit nějaký dotazník a dát ho přímo v prodejně, ale už mám ty slevy 2 roky, tak se to možná změnilo :sweat_smile:
Jinak slevy využívám, samozřejmě jak co, ale něco se opravdu vyplatí :wink:
1. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
ad: my ho máme taky daleko, nejblíž Pardubice a Pha Čerňák, ale jezdíme docela často a někdy ty slevy jdou, a DM mám za humny v Kolíně, tak bych to chtěla taky zkusit :slight_smile:

ad: večer jsem tu jako na koni :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
beranek no prave ze kamoska rikala ze se vyplati nektere docela dost.

renat no ja mam globus na Zlicine anejezdim. Budu se tesit na vecer.
1. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
jsou tam slevy na kosmetiku pro těhotné na strie, intimky, plenky, čaje a pod., zaregistrovala jsem přímo v obchodě jen jsem vypsala přihlášku a ukázala těhotenskou průkazku, když se hlásíš přes net tak musíš poslat kopii průkazky a to já nechtěla.
1. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
rrit no tak dekuji za info takze sestavim v DM dneska :grinning:
1. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak to já se tam hned zítra stavím :slight_smile: je škoda toho nevyužít :slight_smile: děkuji za tip.
1. čer 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
JOjo, chtěli vidět jen průkazku a až se dítě narodí, tak se nahlásí přesně den narození, myslím, že jsem to posílala mailem :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
holky vy jste teda zlate. :dizzy_face:
1. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
když nám někdo něco dává zadara tak proč toho nevyužit :grinning:
1. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
rrit no to je jasne toho clovek rad vyuzije vzdy.
1. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Holky jdete některá na 3D ultrazvuk?
1. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Jinak ještě myslím, že nějaké slevové knížečky mají i v Rossmannu, a snad bez registrace, ale nevím. DM bude asi lepší...

rrit: já jdu na 3D komerční - nahrávání a focení...
Jinak jdu na ten velký, al eten je asi normální...i když někdy ho taky prý přepínají...
1. čer 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
rrit ja nejdu byli jsme loni tak letos ne.
1. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
No já nad ním přemýšlím a furt nevím, právě, že bych šla jen na to natočení, těhotná už určitě nebudu :grinning: sice to stojí nějakou kačku ale není to tak hrozný, mám číslo napsaný před sebou a fakt nevím. V kolikátém týdnu je to nejjjjlepší? Ve 20tt jdu na genetický UZ.
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
rritulka: je to zážitek, já jsme nad tím taky přemýšlela, ale pak přišel manžel, že viděl jen fotku u kolegyně z práce a říkal, že to chce taky :slight_smile: takže u nás bylo rozhodnulo...
V podstatě je asi jedno, kdy půjdeš, někdo byl i ve 27tt, mně řekli, že je to nejlepší mezi 20-23tt, to se tam snad mimi ještě vejde dobře, někdo byl i dřív...
mě objednali na 1.7. :slight_smile: a to budu akorát 22+0 :slight_smile:tak uvidím

Na velká genetiský jdu až 26.6. - teda jestli budou dnes výsledky v pořádku, to budu 21+2, ale dr. to vzala podle UTZ, kdy jsme byli mladší...sice ho pak 6 týdnů nedělala, ale k tomu se vyjadřovat nebudu...
1. čer 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Tak jo, já teda jdu :slight_smile:
Reni mě taky nedělala už dvě kontroly UZ, jen poslechla srdíčko a hotovo :frowning2: . Ale byla jsem před dvěma týdny na pohotovosti a tam mi ten UZ udělali tak jsem ho alespoň na chvilku viděla.
1. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
rrit: já vím, že je to normální, mě ani nejde o ten UTZ, že nedělala, ale že pak do průkazky napsala stáří dle UTz, který prostě nějak odvodila od kontroly (UTZ) někdy v 9 tt...což mi přijde prostě absolutně neprůkazné, ale už jí neřeším.

Dávám na svůj instinkt, že je vše v pořádku, cítím se naprosto skvěle, jedinečně, takže snad je vše o.K. :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.