• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak mi to nedalo a psala jsem do práce a toto mi bylo řečeno od naší mzdové účetní: tolik hodin, co odděláš v měsíci normálně, máš zaplaceno 100% a tolik hodin, co trvala překážka na straně zaměstnavatele, dostaneš zaplaceno těma 60%
mě by to jinak pořád vrtalo kebulí...
1. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
spaaget+ evatk: mě spíš připadá,že je to stejně pěkně svinský :frowning2: firmy hledají všechno možný,jen aby ušetřili, a co lidi,to je jedno :slight_smile:

renat: gratuluju :slight_smile: to je super :slight_smile:

evatk: takže je to tak,jak jsme si myslely :slight_smile: teď jen aby to dodrželi :slight_smile:

no loučím se s Váma,jdu s kámoškou na kafíčko,tak zatím pa pa a zítra .-)
1. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
lill tak to je jiná - pracák to jistí, myslím to dodržování
1. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
ja som už tiež na Marsie myslela, snad sa večer ukáže - samozrejme s dobrými zprávami :slight_smile:
dakujem za držanie palcov na zajtra
1. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Renat, skvelá novinka :grinning:
1. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
kocky, tak vsem, co cekaji na nejaky vysledky drzim palce a jdu se s vami na 14 dni rozloucit, vecer jedeme do ty italie, tak snad bud cesta ok a dovolena se nam vydari!
mejte se a pa
1. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Marie, šťastnú cestu a užije si dovču :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
renat gratuluji kocko a ja te prospala.
1. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
ad.: děkuji, to nevadí, hlavně, že sis odpočinula :slight_smile:
Všem, co jdou na triply nebo čekají výsledky přeji hodně štěstíčka, ale nejdůležitější je být opravdu v pohodě a věřit, že to bude dobré...

Marie: také přeji šťastnou cestu a co nejvíce zážitků...
1. čer 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
marie a hodne stesti na cestach.

renat jo ja si pekne dachla jako kazdej den.
1. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

tripply mě čekají zítra,.tak si to budu muset opakovat,až budu nervózní :slight_smile:

no jdu po ránu na poradu, tak zatím všem krásný den a já pak nakouknu :slight_smile:

pa pa
2. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
koukám, že pořád řešíme kvakulky zaměstnání :grinning: evo, ale dyť to je to, co tu melu furt dokola :sweat_smile: Záleží, jak jim to písemně oznámí, jestli jim prostě pokrátí pracovní dobu na 60%(což ale můžou shrnout i tak, jak jim to bylo podáno - první 2 týdny makáme naplno, a pak jsme doma zadarmo), nebo jim nechaj oddělat ty první 2 týdny normálně a pak je nechaj na tu překážku v práci(za to by ale až tolik neušetřili, tak pochybuju, že zvolí tuhle variantu) - to by ale museli mít přímo v tom oznámení napsáno, že až od 16.7. jsou doma pro překážku na straně zaměstnavatele. Pokud jim to napíšou od 1.7., můžou je teda nechat na ten zkrácenej úvazek, kterej buď odmakaj ve zkrácený pracovní době nebo jak jsem psala prve. No by mě fakt zajímalo, jak jim to podaj. Jestli jim to teda písemně podají(což se teda taky stává :pensive: ) No kvakul, pak nám schválně dej vědět, jak to teda podali :confounded:
Jinak gratuluju renat k výsledkům a jsem zvědavá na marsie :wink: Já jdu za tejden :sweat_smile:
marii závidím, už by mohli být na místě :dizzy_face:
2. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Jinak to teda asi píšu jako tatar, jestli v pátek dorazí naše účetní, tak ji sem posadím, ať nám to teda vysvětlí :grinning:
Jo a včera jsem si chovala úplně čerstvý miminko(3 hodiny starý) a podržte se, měl to bejt kluk, potvrzenej 2 nezávislýma doktorama a je z toho nakonec Anežka :grinning: Teda rodiče jsou rádi, páč rošťáka doma mají, akorát holt bude holka nosit modrou výbavičku :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ráno,

spaaget, utvrzuješ mě v tom, že se máme raději nechat překvapit. Ale na druhou stranu: není to jedno, co budeme mít za potomka? Neustále tu řešíme vyšetření, screeningy, utz a bojíme se, aby mimi bylo zdravé. Jestli budeme vozit modrý nebo červený kočárek je pak nepodstatné.
2. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
orliku, nejlepší je, že její mudrák si za určení pohlaví účtuje 300,- Kč :astonished: Sprosťák :angry: Takže to půjde k němu reklamovat :grinning: Měla to v průkajdě, tu jí teda v porodnici sebrali, ale prej jí napíšou potvrzení, že to tam od něj měla fakt napsaný :slight_smile: Jméno byla improvizace, páč pro holku vůbec neměli vybraný, ale prej se po hodině shodli, že ji pojmenujou po porodní asistentce :grinning:
2. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
spaaget: ahojky :slight_smile: no tak to je fakt dobrý :slight_smile: se chystáš celou dobu na klučíka a juk, je to holka :slight_smile:)))

jak je u Vás? tady krásně modrá obloha,tak doufám,že to vydrží :slight_smile:

taky bych si teď někde ráda lehla na pláž v Itálii :slight_smile: a místo toho budu makat,jako černá :slight_smile:

orilík: ahoj :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
lillisku ahoj,

já vás tu teď trošku zanedbávám, ale vůbec nestíhám. V práci blázinec, do toho ta šílená rekonstrukce. Dovolená by se mi taky hodila.

Spaaget, to dej pak vědět, jak s tou reklamací uspěla. Jestli taky bude muset čekat 30 dní na opravu.
2. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Krasne rano holky ta tripply opet u me odlozeny ted na zitra jsem proste nevstala no ono kdyz mi bylo zle a usnula jsem az ve 3 rano neni se cemu divit ze
2. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
orlik: rekonstrukci Ti fakt nezávidím, jsem ráda,že to máme za sebou :grinning: dovolenou jsem měla min. týden, a už vůbec nevím,že byla.... i když ona to byla pracovní dovolená,jen jsem svojí oficiální práci vyměnila za práci v kanceláři u drahé polovičky :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Orlik rekonstrukce u nas opet vsechno stoji ne vlastne vcera manza zapojil svetlo na chodbe.
2. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
adaj: ahojky :slight_smile:))))) no tak to půjdem spolu :grinning: tak si budem držet palce...... ty jo ve tři ,já usla cca v půl dvanáctý, a ráno v 6:00 budíček...brrrrrrrr
2. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
lilisek no manza jeste spi usnul driv nez ja a ja jsem vzhuru a pekne nkvasena na socialku a meho doktora a tak.
2. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
jak to,zas nedorazily prachy???? a na doktora proč? :frowning2:
2. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, taky Vám socka chodí pozdě? Koukám každý měsíc do výpisu a ještě se mi nestalo, že bych tam měla prachy dřív než 22. Pokud jde o ty 100% potvrzený děti, co se pak narodí úplně naopak to se jako dá nějak reklamovat? Nebo jak je to tady myšleno? Je fakt, že znám pár lidí, kterým se to stalo...
2. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
m.masenko, sociálka vyplácí 2x měsíčně, podle toho, od kdy marodíš :wink: Taky jsem si myslela, že jenom kolem toho 20. ale tuhle jsem tam nesla neschopenku jednoho zaměstnance a úřednice povídala, že marodí až od druhé poloviny měsíce, tak má dávky očekávat na začátku :sweat_smile: S tou reklamací, reklamovat můžeš akorát ty prachy, co si za to vzal, dítě opravdu ne :grinning: Pokud to určí zdarma, máš smůlu. I když správně by měl vypsat i doklad na přijatou platbu. Já třeba platím fotky z utz. 30,- kč a pokaždý mi chce vystavit doklad.
No nic, dorazil mi pracovní vykořisťovatel, tak asi musím pracovat :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj maminky,
domluvila jsem se minulý týden v práci, že přestanu docházet do práce denně a budu tam třeba jenom dva dny v týdnu a zbytek budu dělat z domova, hlavně proto, abych je tam na to zvykala (myslím na to, že tam nebudu každý den, protože mě teď otravují s každým prdem). No a co si myslíte, dneska jsem první den doma - od osmi drnčí telefon a všichni něco chtějí, před chvílí dokonce že musím přijet, ach jo, to to teda pěkně začíná, ale měla bych být asi tvrdá a nechat je v tom, jinak budu fakt otrok... :frowning2:
Jo a navíc jsem si v práci zapomněla nabíječku na NB... :confounded:
2. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
lilisek jojo nedorazili ale to je jedno ja bez penez vydrzim. A na doktora no murynka ma stjeneho me delal za cele tehu jen 2 utz a ten posledni byl v 8tt. mam rizikove tehu a zve me po 3 tydnech. Murynce dela utz pokazde chodi tam kazdych 14 dni a jeste me vzdycky neco rekne a za 3 tydny je to jinak. A to jsem si zaplatila 300 abych mela fotecky zadara a tak no nedostala jsem jeste ani jednu. Jo a na ty 300 stovky ani nevypsal doklad takze mu sli krane do kapsy.

masenka me prisli zatim zaplacene 2 dny a to az nejak kolem 25.5. Takze jako at se jdou bodnout fakt hlavne ze se nemam stresovat.
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Jo tak tak to se vůbec netýká spaagetko, já jsem momentálně na rodičovské dovolené, na neschopence nejsem tak to bude asi něco jíného.....
Jo takhle, takže jako požadovat vrácení peněz za fotky z UZ kde určil chybně pohlaví dítěte...Hmmmm, tak to je dobrý, to by mě v životě nenapadlo, že tohle jde taky.....S tím bych u nás nepochodila už proto, že mám fotky zadara, díky Bohu! Platila jsem jen foto na genetice, za to chtěli 50 kč.
Máte tady ještě někdo zkušenost s učením spánku dítěte? Potřebovala bych to s někým probrat. Učíme ho spát v noci i přes den a ve dne je to teda hodně těžký, včera řval přes hodinu a dneska už taky vyvádí víc než 20 minut, přitom už je to 4.den a je určitě unavenej, chvilkama mi to přijde jako by řval jak když ho na nože berou...ale brečí s pauzama ne v kuse.....Je možný, že by byl jen naštvanej, že mu to nejde nebo má trauma z toho, že jsem ho tam nechala? Byla jsem ho zkontrolovat, jenže pak řval ještě víc....V knížce píšou, že trauma určitě nehrozí, ale nemám ten pocit, že by byl až tak v pohodě.... :unamused: poraďte
2. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
jsem nervózní z tý marsie, nevíte některá něco? a co saronka? neměla by jít dneska na ten utz?
ach jo, to je pořád starostí...
jinak vám musím říct, přesně jako orlík, že my se pořád strachujeme a pak bychom si ještě vybíraly pohlaví, jsme fakt prdluchy. kdyby mi posledně na tom screeningu řekli, že to bude kluk, byla bych asi vážně zklamaná, a teď jsem se s tím už tak hezky srovnala, že si začínám myslet, že to fakt kluk bude a je mi to vážně ale úplně fuk :grinning:
2. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Jahod o marsie nevim a saronka asik jela natu dovcu ne??
2. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.