• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adaj: mě dr. říkala,že mi ho udělá 3 x za těhu ,ale když budu chtít,tak si ho zaplatím a asi mi ho udělá i jindy než má :slight_smile: uvidíme zítra,pořád jsem v pokušení si ho zítra nechat udělat,ať prcka vidím a mám klid, a možná,že už třeba něco uvidí :slight_smile:

eva: tak to jsme na tom stejně :slight_smile:

kvak: to já taky, holčičku bych si přála :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
lill a jahod, k tomu příjmení. Hlavně pak pojmenujte další děti stejně jako to první, páč ze zkušeností pedagoga můžu říct, že děti jsou mezi sebou hrozný mrchy :pensive: Posmívaj se nadávaj, hlášky typu: "Tvoje ségra není tvoje pravá ségra, páč se jmenuje po sousedovi!" "Bůhví, kde tě rodiče vyhrabali, když se jmenuješ jinak než máma a brácha" No a tak bych mohla pokračovat :pensive: Hodněkrát jsme takovouhle "šikanu" řešili na poradách, ale s tím nic nenaděláme. Je teda fakt, že se párkrát stalo, že se rodiče přes prázdniny vzali a od září měli všichni 1 příjmení :wink:
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Jahod, u nás je to tak, že svatbu plánuji spíš já. Partner je velice nerozhodný a potřebuje na všechno trošku víc času. Je narozený ve Vahách a váhá neustále. O miminku se taky rozhodoval - a trvalo mu do dokonce celý rok než řekl, že je připravený. Tak jsem mu to s tou svatbou oznámila už teď, aby měl do příštího podzimu dostatek času.
2. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
ad:: asi nemáš tak profláklou pusu jako murynka...prostě co je zcela běžné, tak se dělají 3 UTZ za těhotenství, pokud je všechno v pořádku, takže je to fakt normální :slight_smile: Samozřejmě pokud se kontroluje nějaký hematom, cysty, apod. je to častější, ale....
Já teda zastávám názor, že i když není UTZ snad nijak pro prcka nebezpěční, není to asi nic příjemného, takže .....

Užívej si, dej na instinkt :slight_smile: :slight_smile: a až příště budeš na UTZ už si o fotku řekni :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
Růžovou stejně nerada- docela beru červenou, ale nejradši mám "barvy podzimu"- proužky hnědo-zelené, khaki, béžové, mám ráda modrou- tak v tom by nemělo mít újmu vůbec žádný pohlaví:slight_smile:
Riv- mně se začalo těhotensky tvářit břicho až teď- nahoře mám taky 5 kg- no co, hlavně že jsme zdravý, spokojený a šikovný :grinning:
2. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
spaaget: tak to by mě ani nenapadlo,dát např. druhému mimču jiný příjmení než prvnímu :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak si tu hezky lebedím a odpočívám po obědě a cítím, jak do mě ten náš prďousek kope. Sice to není to kopání v tom pravém slova smyslu, ale je nádherné ho cítít.

Co se týče nabraných kil, po víkendové žranici se mi na váhu vůbec nechce. Nechám to až na kontrolu, abych věděla měsíční přírůstky. Bříško vypadá těhotensky ráno, když stojím. Vsedě vypadám, jako že se nechutně přežírám.
2. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj :wink:
Byla jsem řešit účetnictví, tak jsme dorazily domů teprve před chvílí :wink:
Normálně se mi v noci zdálo, že se nám narodila holčička :sweat_smile: Tak třeba nás ještě chlapeček překvapí a změní se v holčičku :grinning:
Jinak my chodíme na různá cvičení, plavání, atd. a všude je obrovská převaha holčiček, chlapečků je všude nedostatek :sweat_smile:
Koupila jsem si na MMB dvoje těhu rifle č. 38 a jsou mi oboje velké :unamused: Už nic kupovat nebudu, pořád mám svoje kalhoty netěhotenské, ikdyž už jsou mi tak tak, ale pořád v nich můžu chodit :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Naše děti budou mít taky příjmení po tatínkovi, jedno už má a to druhé budu mít určitě taky :grinning:
2. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ty jo, beránku, ty jsi drsná- pořád se vejdeš do předtěhot. kalhot! To musíš mít mikro bříško :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Pupek jsem vložila do alba :grinning:
2. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
beranek: teda koukala jsem na pupík je malinkej, teda beru to podle sebe...ale myslím, že za chvíli vyroste :slight_smile: :grinning: a ty těh. kalhoty se budou hodit.
2. čer 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
Tak musím říct, že mám břicho už větší než v prvním těhotenství, to jsem v tuto dobu měla i nějaký pas :grinning: Těhotenské kalhoty si určitě nechám, jen do nich musím dorůst :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj, som doma z kontroly- všetko vyzerá v poriadku, podla ms som 15+5 a podla utz 17+0...doktorka skúmala pohlavie a stále sa tam cpal pupečník, ale že vraj to vyzerá na kluka :slight_smile: ale zatial to beriem z rezervou
2. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Lullko :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ty jo beran, mazej se najíst :grinning:
2. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
No já mám pocit, že jím pořád :grinning:
2. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak tak, beran, mazej se najíst, nebo tě vyobcujeme z klubu oblých dam!!!!
Lull- tak možná chlapeček a ještě pěkně rostoucí a velkej- to je krásné nadělení, že?
2. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
ja tomu aj tak ešte neverím, na dalši ten velký utz idem 24.6.takže možno to bude vidiet lepšie
bola som na triploch a zabudla som sa opýtat, že kdy budú vysledky...
2. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Lullko, tak se necháme taky překvapit :wink:
Já jdu zítra na ten genetický UTZ, tak si ještě ověříme toho chlapečka :grinning:
2. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jo a mimochodem, já mám taky TP podle UTZ, protože mimčo bylo pořád větší, taky je asi dobře rostlý...
2. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Baránku, v tom případě je možný, že přibírám za tebe- já jím stejně jako před těhot.- nijak moc, a nabírám dost slušně- ale nemyslím, že sádlo- prostě "pomocný těhotenský aparát"
2. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Masenka, o spaní detí mi ani nehovor, včera večer som sa naštvala....malú chcem konečne naučit spat celú noc vo svojej postielke a tak hned ako začne plakat, tak k nej nejdem. Takže plakala o 22.hod asi 5.min a potom sa zobudila o 23.hod a to plakala asi 3.min a už nám búchali nejakí susedia, že ich to ruší..to je zaujímavé, že ich to zrazu ruší, ked sem tam zaplače. Prvé dva mesiace po narodení plakala vždy hodinu každý večer a bolo to v pohode
takže asi až do 18.r bude Nat spávat somnou v posteli :angry:
2. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já se právě bojím toho, že když nechám dítě křičet a plakat, že budeme všechny rušit. Teď jsme přestěhovaní v novém bytě a už je tady něco slyšet, předtím jsme bydleli v bytě, kde nás nikdy nikdo neslyšel, ani my jsme nikoho neslyšeli, prostě opravdu tlusté zdi cihlového domu :wink: Teď bydlíme taky v cihlovém, ale už to není ono....takže naše dítě zatím spí i s námi :unamused:
2. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Beránku, ty máš tak malinkatý bříško.

Lulko, gratulace k možnému chlapečkovi.
2. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mně tak malé to břicho nepříjde, ta fotka taky možná trochu zkresluje :wink:
2. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mne nevadí, že NAta spí u mňa, ale bola by som rada, aby sa naučila konečne vo svojej posteli. A ked sa nám narodí mimi, tak nebudem vstávat k nemu a ešte aj malej- to by bola zo mna troska.
2. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Lullko, to mi povídej :unamused: My chceme koupit co nejdřív Beatce velkou postel, aby si na ní začala zvykat, protože postýlku na spaní absolutně nebere. A co si budeme povídat, spát s dítětem je krásné, ale raději dáváme přednost volné posteli, kde si člověk může lehnout jak chce :sweat_smile: Takže ji tam taky nechceme, ale ona chce k nám....
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
ešte k tomu spaní- podla mna je to o zvyku, že Nat by sa naučila spávat sama...ja som sa už konečne rozhodla, že to vydržím s tým plačom, ale zase nemožem kvoli susedom :unamused:
Beránek, ty máš ale máš mini pupik :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
my sme už velkú postel kúpili cez víkend, ale ešte nie je zložená
2. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.