• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak snad to nějak zvládneme a děti nám budou v říjnu nebo listopadu už spát samy v posteli :wink:
2. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
lullka: gratuluju k dobrým zprávičkám :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsem se vrátila taky z kontroly - vlastně jsem toho moc nenakontrolovala, bo moč jsem zapomněla a utz nebyl, takže vím zase kulové. (Musejí ze mě mít radost, protože jak jsem byla na tom EKG, tak jsem si to zapomněla nechat potvrdit do průkazky - já nejsem moc praktický člověk, ehm..., takže jsem říkala, že sice nemůžu dejchat a buším jak šílená, ale pane doktore, dovopravdy je to všecko v pořádku, voni to řikali! Napsal mi to na čestný slovo :grinning: )

Akorát mě překvapilo, že mi nabídl nemocenskou, pokud budu mít pořád problémy s tou únavou, přišlo mi, že s ní šetří víc. Stejně na nemocenskou nechci (teda - já bych i šla, ale jednak bych si připadala shnilá, protože kdo není unavený...; jednak ta žebračenka, kterou stát dává - a to už vůbec nemluvím o tom, že bych se pravděpodobně mohla jít díky krásnému novému systému jít na několik měsíců pást), ale je fajn vědět, že až bude nejhůř, ta možnost tu je.
2. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Rivka past ne stat se prece postara kdyz platis dane. :angry: Hm jo pst se muzem teda aspon ja, ale treba jim krivdim a prijde ted.
2. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
beranek s tím tvým pidi bříškem si snad děláš prču...!
2. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Adajar - jo, na tebe jsem si teskně vzpomněla, když mi tu nemocenskou navrhoval... Mně se strašně líbí, jak když zapomeneš maličkost ty, okamžitě tě popotahují. Ale že třeba někdo nemá z čeho platit nájem, jídlo, splátky... No nic.

A další potěšující zpráva: Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) odhalila v jedné šarži uzených filet z makrel od polského výrobce Contimax prodávaných v Penny Marketu nadlimitní obsah nebezpečné bakterie listeria.
- ještě že jsem si tuhle odřekla toho uzeného lososa, teď bych byla jak na trní (předpokládám, že kontrolujou namátkově).
2. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
rivka no jo je to bordel ten novy system co.
riv no ja do penny nechodim a snazim se vsechno jist varene. :wink:
2. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
holky tak aby jste se nehadali kdo je vetsi vorvan http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2843546&vReferer=
2. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoooj,

Tyjo tak teď mi vyschlo v krku, min tejden jsem defacto spolkla makrelu, ale z Alberta.... :sweat_smile: A další mám už v lednici.... :pensive:

Jak se jinak máte???

Už víte co to bude????? Já jdu v pondělí na podrobnej UTZ, tak jsem napnutá, ale stejně jsem tam viděla holčičku :grinning:
A rodí se jich teda moc strašně moc :confused:
2. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
sanus fakt? já jsem četla opak...

jak jste na tom s náladama - na mě došla nějaká plačtivá fáze, v sobotu večer jsem se vytočila a od té doby se to táhne... nevím, možná to souvisí s tou zítřejš kontrolou, ale je to chuťovka, snažím se tomu odolávat a nedávat tomu průchod, i když opak by byl možná lepší. tak jak jste na tom vy???
2. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
nevíte náhodou některá, kde se dají sehnat za dobrou cenu lezecké chyty? Manžel dělá synovy lezeckou stěnu a ještě je nemáme.
2. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Evi fakt, no co jsme na Sanusu tak jsu většinou holky a v mém okolí to je holka za holkou :sweat_smile: Vlastně ne jeden kluk se narodil min tejden :grinning:

Nálady jdou, přepadlo mě to asi jen tak dvakrát za poslední měsíc, ale to jsem uronila slzu (že to nikdo neviděl :grinning: ) a zase jsem byla v poho :wink:
Šak hormony dělaj své, jen si poplač :wink:
2. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
eva, tak to mi povídej o tom plačtivém období. Mě dojímá úplně všechno. Tak napr. včera jel malý na poníkovi a já jsem se z toho málem rozbrečela. No prostě jak debil. :grinning:
2. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
sanusko jako po umělém? já jsem právě četla, že po prodloužené kultivaci je trošku tendence k tomu, že se rodí kluci, protože prý embrya mužského pohlaví se vyvíjejí rychleji... uváděli to jako jednu z nevýhod, hned jak mi v laborce řekli, že se to nechá dýl, jsem o tom všechno pročetla
2. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Evi no neke, tak my určitě porušíme pravidla..... :angry: :grinning: U nás na Sanusu se dneska narodil muž :grinning:
2. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
sanus no doufám, že porušíme
2. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Evi no já se nechci vůůůůbec rouhat, chraň bůh, to neee, ale kdyby to byl chlapeček..... :sweat_smile: :sweat_smile: Ale nechci aby to znělo, že když to bude holčička, tak že by jsme byli zklamaní to neeeeeeeee kor když nám to dalo takové práce... :sweat_smile: :wink:
No doufám, že uvidíme v pondělí....... :sunglasses:

Ví tady už někdo pohlaví na 100%?
2. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
sanus já samozřejmě taky nechci nic pokoušet, hlavně ať je zítra vše ok i tripply, jen vždycky, když jsem si představovala co a jak s mimčem, tak jsem vždycky viděla holčičku, i manžel... nevím, co si počnu s pindíkem, budou mi muset dát návod k použití... :grinning:, aby při neodborné manipulaci nedošlo k problému
2. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Já jsem viděla na 3D na 100% kluka, ale taky budu potřebovat návod, protože nevím co s ním, nějak jsem zase počítala s holčičkou :grinning: Zítra si ho necháme na tom genetickém UTZ potvrdit :grinning:
2. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tyjo holky ať je už pondělí a nejhorší, že jdem až někdy navečer, to se načekám tyjo :unamused: Tak snad to bude stát aspoň za to a vše bude ok......
2. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jo, a tu filetu z Penny jsem si opravdu dala minulý týden :confounded:
Já, která to normálně nejím, tak jsem na to dostala chuť...no výborně, chuť mě už přešla...
2. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ber to snad bude ok, já se tím poslední dobou taky cpu, ale neměla jsem teda z Penny, ale víš jak to je... :sweat_smile: :confounded: A za jak dlouho se to pozná bo jak.....??? Nebo to jsou nějaký příznaky hned..? Já vůbec nevím, ale snad to bude ok... :wink:
2. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
No já na to raději ani nemyslím :frowning2: A nic si nepřipouštím...
2. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ber to bude ok, přece takovýho peška nemůžem mít :wink: :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tyjo ona se rozjíždí už únorová diskuse na 2010 :astonished: To to letí to to letí :sweat_smile:

Šak ode dneška mám přesně za 5 měsíců TP :sweat_smile: Kvaky to je cooo :grinning: :confounded: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak se mějte krásně, zase nějak nakouknu, jaká tady je teda převaha žen či mužů :grinning:

Paaaaaaaaaaaaaaaaaa
2. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Dnes jedu za holkama do práce tak tu budu až odpoledne, a jdeme se s manžou podívat na kočáry, to jsem zvědavá jak uspějeme :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
rrit tak u kočárků pevné nervy!!!

já za chvilku valím na kontrolu, uff.... :cry:
3. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holčiny:slight_smile: Taky jen nakukuju, mám v práci děsnej frc, protože od pondělí budu chodit už jen svátečně, když mě požádají :wink: Bože, já se na tu DPN těším jako na dovolenou! A hlavně už aby bylo 22.6., snad se konečně dozvím, co čekáme :dizzy_face:
Rittul, jak to, že u dvojčat jsou pohyby cítit později? Jsou tam dvě, tak by to mělo být cítit naopak dřív, ne? Jsem jak na trní, u jednoho už jsem to v 18TT stoprocentně cítila, ale teď pořád nic :frowning2:
3. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Jé už mi naskočil 19.TT, a to jsem dneska přesně 17+7 :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.