• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Přeji krásné ráno a všem co jdou na kontrolu jen samé pozoitivní zprávy (ale s jinými nepočítáme, co :slight_smile:

rrit: Tak jsem zvědavá, jak dopadnete u kočárků, hoď pak hned info. my byli s manželem tady u nás a nic..ale je to tím, že á svého favorita mám vybraného :slight_smile:

Maui: se nedivím, že se těšís, bude pohoda klídek :slight_smile:

Pohyby jsou opravdu strašně individuální, zíleží na mnoha okolnostech, položení placenty (když je vpředu, jsou cítit déle), tělesná stavba ..apod. určitě přijdou brzo všem :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
maui: to jsi správně :slight_smile: protože 17+7 už není, ale je to 18+0 :slight_smile: takže zač. 19tt :slight_smile:
Tak to máme stejně :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
maui tak to už jsi 18+0, ne? mě to tak taky naskakuje... ale nechápu, jaktože máš tp 9.11., když jsi o den popředu přede mnou a já mám tp 5.11. :fearful:
3. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Evi: já jsme taky stejně s miau a mám taky termín dřív...ale když to tam zadáváš je tam na vyplnění délka cyklu a kdo má delší (kratší), tak jsou v tom pak rozdíly...:slight_smile: protože to automaticky počítá, že k oplodnění došlo v polovině
3. čer 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko, tak jsem zjistila, že už nemůžu spát na břiše, páč je to značně nepohodlné :cry:
maui, jakých 17+7, to jseš 18+0 ne? Tejden má jenom 7 dnů, přeci :wink: S těma pohybama si hlavu nelam, dyť Kubovi je 8, to jseš vlastně prvotěhule :wink: :grinning:
rrit, přeju pevné nervy :wink:
evo, kontrola bude Ok :wink:
Všem ostatním držím na kontroly taky palce.
Marsie, se ještě neukázala, tak snad jsou oba vpořádku a jen se rekreují :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno,

Evi, držíme s prckem všechny palečky, ať kontrola dobře dopadne.

Rritulko, vyberte nějaký pěkný kočárek a dej vědět, co jste máte. Ať máme nějakou inspiraci.

Maui, závidím, že si odpočineš. Taky mám teď v práci blázinec a ještě za sebe hledám náhradu, kdybych musela odejít dřív na nemocenskou.
3. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno, ještě jsem vás nestihla přečíst, ale musím se pochlubit, včera se mi narodila 49 cm veliká, 3,46 kg vážící, o 28 let mladší ségra Káča! :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

tak za chvíli mě čeká kontrola,tak jsem fakt zvědavá :slight_smile: není v plánu utz,ale asi si ho zaplatím ,jsem hrozně zvědavá ženská :slight_smile: třeba už by mohlo být něco vidět :slight_smile:

jahodarka: tak to gratuluju :slight_smile:

ritt: tak hodně štěstí u kočárků - já už mám vybráno :slight_smile:)))

evi: tak na Tebe budu na kontrole myslet, a Adaj šla tuším dneska taky na tripply :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Jahod, gratuluji. Máte to skvěle zařízený. Teta sice nebude svého synovce nebo neteř hlídat, ale budou si spolu hrát.
3. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
renat jo vidíš, to mě nenapadlo, že tam hraje roli délka cyklu... pardón :wink:
3. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
evi: to je v pohodě :slight_smile: já už jsme to taky jednou zkoumala, proto to vím :grinning: :grinning:

jahod: gratulace a ať se má sestřička čile k světu ... to bude nejmladší teta, co?? snad jsem to nepomotala :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
jahod, paráda, aspoň máš na kom trénovat :grinning: :zipper_mouth:
jo adaj šla dneska taky, teda za předpokladu, že včas vstala :grinning:
renat, manža má tetu mladší než je on :grinning:
3. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak dočítat vás nebudu , moc jste toho nakecali.
Já dneska čekám na výsledky tripple testů a 2. července jdeme na velký ultrazvuk. tak jsem zvědavá zda se potvrdí ten kluk.
3. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Jo holky a dneska se snad po 33 letech dozvím u doktora jakou mám krevní skupinu. fak to nevim a ani rodiče neví.
3. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky holky uz me vysali upiri dneska. :wink:
3. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Saze, já to taky nevěděla.. :grinning: , tak snad to nebude tak velké překvapení jako u mě... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
saze ja to vedela z lonska a bylo to u me prekvapko mamka si myslela ze mam B :grinning:
3. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak to je dobrý :slight_smile: to já jsem to teda věděla, ve 13 jsme byla nechtěně na transfuzi, takže pro mě to nebylo překvápko ...

Tak já valím asi zas učit...než přijde pošta...čekám balíčky z mmb, jak pro maminku, tak pro miminko, tak pak budu probírat věci :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
renat uz jsi objednala jo?? :grinning:
3. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
ada: jojo, něco pro prtě a pro mě kalhoty (nemohla jsme žádné sehnat - na státnice, od kostýmku jsou mi malé a když je dám pdo pupek, tak to udělá tu bouli a je to strašný).
3. čer 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
co je to mmb?
3. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
mimibazar :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
jahodarko mají tam docela dobré věci www.mimibazar.cz
3. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
renat no ja jdu na svatbu v sobotu a vyresila jsem to kalhotama a tilkem no.
3. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
adajar - já jdu za 14 dní a také jsem to vyřešila kalhotama a tílkem na širší ramínka
3. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
saze no ja mam takove z velkym vystrihem fialove a aplikacema, ale proste nic jineho nemam. A kdyby bylo fakt moc hezky vezmu si sukni a tilko.
3. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
sakra, co jste mi to zase poslali, teď mám další zásek... :grinning:
holky já byla na svatbě v sobotu, bylo hnusně, pršelo a bylo to venku, tak jsem šla v manžestrákách a neřešila to, ale zítra jdu svědčit na další svatbu a nemám teda ani ahnung, co si vezmu... :unamused:
3. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
jahod no kdybych mela svedcit tak to beru v sukni, ale takhle to taky moc neresim. :wink:
3. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jé, holky, vy jste dneska nějaký veselý, to je dobře! Musela jsem si taky už z MMB objednat těhotenský 3/4 na dovolenou, neb po horách v sukni chodit nemůžu- já už teď totiž chodím jen v sukních, protože mě kalhoty iritujou, ať jsou jakkoli velký, všechno je mi nepohodlný
3. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Jinak za 5 měsíců cca možná budu rodit- to je mazec :sweat_smile:
3. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.