• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kvat :grinning: :grinning: :grinning: ja teda mam 2 a jedny jsou mi vetsi a ty druhe jsou uplne akorat.
3. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ženské - tripple testy vše ok. negativní . hurááááááááááááááááááááááááááááá
3. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
saze gratuluji. No ja budu znat vysledky do 14 dnu asik.
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
saze, no vyborne :wink:
kvak, za 5 měsíců už máš voňavej uzlíček :wink: A my "z ocasu" týhle diskuse budem funět s 20 kilama navrch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak já jdu na svatbu 27.6. a vůbec netuším, do čeho se vejdu :sweat_smile: Navíc nebudu mít možnost něco narychlo koupit, páč z tý dovči se vracím 26.6. a přiletíme až v 19:30, takže těžko pak budu něco řešit :grinning:
3. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
spaaget no taky dobre. Ale vis co vzdycky to nejak vyresime. Jinak mas IP jestli te muzu poprosit. :wink:
3. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Já tuším, že budu přenášet- to je u nás v rodině taková dobrá tradice- pod týden přenášení se nejde. Funět budu taky s 20 kg- překvapují mě dvě věci- jak mi jde teď hodně váha nahoru-prostě se zvětšuje pupík- a druhá věc je- je mi to úplně jedno :sunglasses:
3. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
saze - gratuluju moc! :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
já jsem dneska nějaká nešťastná holky, nevím proč, všichni mi říkají že jsem tlustá, ale já jsem přitom přibrala "jenom" 3 kila, ale je fakt že vypadám, jak kdybych přibrala 10. nevím co mám dělat.. :frowning2:
tak asi pojedu do porodnice za ségrou, abych viděla, jaká z toho bude radost.. no, i když maceška teda přibrala za celé těhu jenom 9 kg.... :rolling_eyes:
3. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
kvakul, tak jestli to bude podle rodiny, tak mamka mě rodila v 34.tejdnu a bráchu ve 30., jemuž tenkrát nikdo moc nadějí nedával a je zněj teď takovej klacek :grinning: No snad nebudu po ní a vydržím aspoň do toho 36.
3. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
jahod nebud nestastna protoze me je dneska taky smutno to ze jsi tlusta neres koukni se do meho alba a uvidis tulene. :grinning:

spaaget no moje mamka 2x rodila v 28tt segru me mela taky kousek driv ale nevim v kolikatem, ale mela jsem 2500g cca a segru prenasela. si vyber pak.
3. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Jahod- kdo ti říká, že jsi tlustá? Vědí, že jsi těhotná? A jestli jo, tak to jsou nějaký paka, ne? Já kupříkladu nemůžu s přírůstkem dělat nic, neb jím stejně jako kdy jindy, tak úplně normálně, žádný lahůdky, kopce čehokoliv, sladký vůbec- no a jde to nahoru, takže je to tak asi dobře- přece nebudu kvůli nějakým anorektikům držet dietu, ne? :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
kvat jen hezky papkej a pribirej je to jedine obdobi kdy muzes aniz by ti nekdo neco mohl rict. :grinning:

spaaget a dekuji moc jsi zlato. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Já přenošená- 4kg a ségra ještě o něco víc- a to mamka stejně v těh. kouřila, i když to omezovala- prý jsou děti kuřaček tak o půl kila lehčí- tak to bych asi měla 4,5kg :grinning:
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
kvat teda to jsi byla macek oproti me a ted je to naopak. :grinning:
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Saze, gratuluji ke skvělým výsledkům.

Jahod, mezi jakými ošklivými lidmi se to pohybuješ? Mě všichni říkají, jak mám krásný bříško (přitom těhotně moc nevypadá, spíš hodně napapaně) a ještě mě zásobují dobrotama. Když teď jím prý za 2.
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
kvak, ale to taky mohla mít těhucukrovku, páč tenkrát se to vůbec nekontrolovalo a to se zase rodí velký děti :sweat_smile: I když manža byl teda taky přes 4 kilča, tak snad se to u nás zprůměruje, páč já neměla ani 3 :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
orlik teda no to me v praci by porad krmili kdyz tam jdu a ja zas nechci. tak si vzdy neco malo vezmu domu a dam manzovi.
3. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak tu byla pošta, a tři balíčk už mám doma..no a teda jako nadšení ale taky zhrození, objednala jsem si dvoje černé kalhoty....jedny sjou super, asi vydrží až do porodu :slight_smile: a druhé jsou krásně společenské, ale ťip´top, to teda nevím, jestli to státnic nevyrostu....tak jsme je zkusila a k tomu nějaké vršky...a teda to co na mě koukalo v zrcadle...to se začíná podobat fakt velrybě..nebo jsme dneska nějaká nateklá... :frowning2:

Ale bodýčka a overálky supeeeer :slight_smile: mám všechno v albu..

saze: gratulace :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
To je možný, že možná měla těhu cukrovku- babička se narodila dokonce jako snad pětikilová- a její mamce pak zjistili těžkou cukrovku- mamka, když mě čekala, tak se pořád cpala sladkým- ale to nevím, jestli s cukrovkou nějak souvisí...
Adaj- já si násilí v jídle nedělám, prostě nemám žádný velký hlady a chutě- kdybych měla, tak si rozhodně nebudu žinýrovat :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Já jídlo taky nijak neřeším. Jím normálně jako před těhu. Jak píše Kvakulka zatím mě nepostihly žádné chutě (kromě ovoce, ale to mám každý rok na začátku léta), naopak mi přestalo chutnat sladké.
3. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
holky dík, jenom vy mi rozumíte... :wink:

koupila jsem sedací kruh a kytku a jedu do tý porodnice za prckem, jo a taky jsem na tu zítřejší svatbu koupila nevěstě podvazek :wink:
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
sedací kruh je jinej než ten plavací? :sweat_smile: Já myslela, že je to to samý? :grinning:
3. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
spaaget, je bez obrázků :sunglasses:
3. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojda

tak hlásím že tripply dopadly dobře, uff...!!!

utz mi zase nedělal, já se toho pohlaví snad nedočkám, ale objednal nás na genetický ultrazvuk už na pondělí 8.6., tak snad i ten dopadne ok...

oslavila jsem si to obědem a koupila další olejíček, a už jsem doma

saze gratuluju!!!

renat vidím že nakupuješ jak vzteklá, já si říkám, že ještě počkám do toho velkého utz, a pak to spustím, mám ještě tip na www.baby-secondhand.cz a www.detsky-svet.com, tam mi to přijde takové jednoduché a přehledné
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
evo, paráda, jen houšť dobrým zprávám :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Evi, moc gratuluji.
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj těhulky,

tak jsem dnes také volala kvůli testům a vše je OK - hurááá :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
gratulujem k dobrým testom, ja sa výsledky dozviem příští stredu.
Aj my ideme na svatbu 20.6. a vobec netuším, čo na seba :unamused:
3. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět z genetického UTZ a čekáme opravdu chlapečka :grinning: A je 100% zdravý, hrozně se hýbe, prý nějaký sportovec :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Beránku- no skvělý!!!!!!Gratulujeme
3. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.