• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky těhulenky, přišla jsem se podívat co je nového :slight_smile:
Už se bojím a hrozím uterní kontroly, ale snad bude vše ok :slight_smile:
Jinak já chodím čůrat asi tak 3x za noc, ráno je mi divně ale najím se a jsem ok, no a od tři mám žaludek jak na vodě, a je mi blbě :frowning2: A navíc to nafouklé břicho, jsem se musela smát když jsem se podívala na adajar bříško, protože já ho mám taky nějak velký, asi tam mám po stimulce ještě tekutinu, ale je to děs, připadám si jak v pátém měsíci a to jsem na začátku nevím jak bude vypadat až budu dál :confused:
15. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
lucy je aspon nejsem sama hezky ho vyfot holky asi bychom mohli pak udelat tabulku a davat fotecky do jednoho alba co vy nato??? treba po mesici briska. :grinning: Jinak me je obcas spatne, ale neni to tak hrozny.
15. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
Adajar vyfotím, nabiju fotak a večer vám to sem pošlu, nechápu proč je jako tak nafouklý :rolling_eyes: Rifle nedopnu a když jo tak vyleze ještě víc, ještě že nechodím do práce, to bych si neměla co obléct :grinning: Musím změnit šatník :confused:
Tabulku by jsme udělat mohly aby jsme věděly jak kdo je na tom :slight_smile:
15. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
lucy no ja bych klidne, ale nemam na notasku excel A asik si to stejnak budem muset posilat do Ip nebo mejla a zalezi co tam budem chtit. :grinning:

Jinak po stimulaci bricho je jasne. Jinak ja loni nosila tehu kalhoty od 11tt tak letos to vipada na driv. :wink:
15. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
lucy to samé, taky bych do práce neměla v čem jít, jsem ráda, že zvládnu 1x týdně kontrolu v pohodlných kalhotách, rifle vůbec nezkouším.
15. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
evak ja mam rifle, ale obcas me v sede tlaci no v praci je to drsny protoze me to tlaci.
15. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
cau kocky, vy jste toho nakecaly, nedocitam, tak doufam, ze jste vsechny ok a mate se dobre
my se pred chvili vratili z vikendu u tchanu a bylo to presne takovy, jaky sem cekala, nic moc :unamused: :sunglasses:
15. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak my jsme se vrátily z divadla bylo to super tak už jsem se dlouho nezasmála.
15. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
ahoj, tak jsem se vyfotila, ale je to katastrofa, ani jsem nevedela, ze vypadam tak hrozne, proto jsem se trosinku rozmazala :sunglasses: holky, ja uz ale fakt nedokazu to brisko zatahnout vic :confused:
15. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
kocky, je mi pekelne blbe, zkousela sem colu, vyvar, ale nic nepomaha, poradte pls
15. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
marikap super brisko no malej si dela na 9 mesicu pokojicek. :grinning:

marie jez hodne male porce a hlavne hodne pij po malejch davkach a zkus doktora on ti nato neco da. Jinak ja prijela z ikei. :grinning: A meli tam ty svedske kulicky 15 kulicek za 15 kc super cena.
15. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
Adajar, diky, ale mam nabeh na hoooodne velky pokojicek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mari, rada bych ti poradila, ale zatim mi ani jednou nebylo moc zle... takze vubec nevim :confounded: nekde jsem cetla, ze pomaha banan nebo piskoty, ale asi je to blbost
15. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
marikap no videla jsi muj pokojicek :grinning: Jinak rano jedu do Prahy na krev.
15. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
tak drzim pesti :wink:
15. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz
marikap to je kvuli stitne zlaze chteji mi nasadit leky v tehotenstvi. :wink:
15. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ránko, niekde na začiatku som písala, že k vám asi budem patriť :wink: , ale po kontrole u dr. to bolo hodne neisté a ešte vlastne čakám ako to dopadne. Pekne ste sa zatial rozjeli :grinning: . S úsmevom vspomíam na to ako som minulý rok sledovala každý tehu príznak a bála sa každej kontroly, rovnako ako to popisujete. Tentokrát to nejak nestíham registrovať popri mojom temperamentnon zlatíčku čo mám doma :slight_smile:.
16. bře 2009 v 05:57  • Odpověz
dobre ranko, tak nakonec mi vcera pomohl trosku matovy caj, pak sem v klidu usnula, ale teda byl to hnus, tohole vubec z prvniho tehu neznam :frowning2:

pekny den
16. bře 2009 v 06:40  • Odpověz
Dobré ráno, tak mě dnes čeká kontrola u dr. tak jsem zvědavá a už se mi klepou nožičky :grinning:
16. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
Krásné pondělí všem! :slight_smile:
Rritulka, držím palce, ty se máš! :slight_smile:
Marikap, ty máš krásnou fotku bříška....jak jsi to udělala? Ta je jak od profíka! :slight_smile:
Holky, já jsem o víkendu normálně panikařila a vsugerovala si, že mám určitě mimoděložní těhotenství :confused: A to jenom proto, že mě vůbec nebolí podbřišek. Všechny těhulky píšou, jak je pobolívá bříško a mně nic....tak jsem si vsugerovala, že je to tím, že mám mimčo usazené někde jinde :angry: Hodinu jsem pak lovila na Koníkovi, jaké jsou příznaky mimoděložního těhu....no magor, fakt!
Už aby byl zítřek a doktor mě uklidnil, že je všechno v pořádku! :pensive:
Jinak já dneska musela vstát v pět hodin, jak mi bylo zle. Ale když jsem vstala a snědla kousek chleba, tak se to uklidnilo. Teď už je mi fajn. Koupila jsem si čaj pro těhotný, chutná mi mnohem víc než kafe teď po ránu...
16. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Adajar, vůbec bych neřekla, že máš 90kg. Nevím proč, ale pořád si tě představuju jako houžvičku :slight_smile: Ale bříško máš těhulkovsky krásný, vůbec ne jako špek. To já při svých 58 kg mám břicho mnohem špekatější, fakt!
16. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
rritul, tak at ti do dopadne dobre!

holky, mate krasny briska, adaj, jen me prekvapilo, jak uz ho mas velky, ale vubec mi to neprijde jako spicek,ale jako tehubrisko :slight_smile:

ja mam po prvnim porodu porusenou brisni stenu, takze moje bricho vypada naprosto silene:frowning2:
16. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky..
ada souhlasím, taky se chystám se vyfotit a určo splečné ablum bude fajné :slight_smile:) jinak jsem se měřila a zatím mám stále to co jsem měla původně ale podbříšek už zatáhnout nejde :slight_smile:)
jinak já zatím v noci nechodím čůrat což jsem ráda a hezky klepu na dřevo .)) at to nezakřiknu..
16. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
holky máte krásná bříška... :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,
rit držím pěsti na kontrole.
Já jsem byla u své obvodní doktorky a rozhodla jsem se jít na nemocenskou pořát kašlu a mám rýmu a občas vyskočí i teplota takže to nechci pokoušet.
16. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Teda vy už fotíte pupíky? Tak to já tem nic nemám jenom špek. Adell s tou neschopenkou jsi udělěla dobře, taky si pro ni jdu i když nevím, co budu doma dělat. Máš vycházky?
16. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Rit tak to já vím co budu doma dělat psát diplomku a učit se na blížící se zkoušky. Zatím vycházky nemím, ale jdu k doktorce pro výsledky ve čtvrtek takže bych jí když tak řekla.
16. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, asi před týdnem jsem sem psala, že začínám pěkně těhotnět, a koukám, že jste se tu pěkně rozpovídaly, no to je moc dobře!!!! Je tu, zdá se, dobrá společnost, tak tu mezi váma ráda občas pobudu. Jsem v polovině 7 tt., je mi skoro pořád nevolno, ale nezvracím, ale hlavně proto, že strašně nechci zvracet, takže když vím, že mi to stejně nepomůže, tak se snažím v sobě všechno držet. Víkend jsem proležela, bylo mi blbě prostě tak 20 hodin denně- mám třeba hlad, musím se najíst, aby mi nebylo ještě hůř, ale z jídla je mi blbě už jak ho jím, příjde mi, že hnusně smrdí. A zlý je, že se budím nevolností každou noc, tak po dvou hodinách se probudím a je mi na zvracení- pomáhá mi mít u postele studenou vodu s citrónem a třtinovým cukrem- díky tomu jsem aspoň dneska ráno zvládla bez větší nevolnosti se odtransportovat do práce.
Jo a taky mi smrdí aviváž, sprchový gely, mýdla, jar, vařený jídlo, kafe, cigaretový kouř (no a taky mi smrdí práce:slight_smile:.
Manžel se ale o mě krásně stará, vůbec bych do něj neřekla, že bude takhle pečovatelský typ- úplně kvete! Takže si to vlastně docela užívám....:slight_smile:
Bříško mi zatím neroste, jenom prsa-ale ty teda neuvěřitelně- tak o číslo (manžel jásá!)
16. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Kvakul to je nepříjemné ty nevolnosti já taky zvracení od jakživa nesnáším takže taky doufám, že zvracet nebudu. Jinak mě je taky po celý den tak nějak všelijak, ale v noci je to naštěstí dobré.
16. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
To si to těhotenství kvakulko vyloženě užíváš :slight_smile: Mně je taky tak všelijak, na jídlo většinou vůbec nemám chuť (i když třeba v sobotu jsem na posezení snědla skleničku červené řepy, na kterou jsem si kolik let už ani nevzpomněla :slight_smile: ). Do zvracení mám ale naštěstí daleko.
16. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
dobre rano tehulky :wink:

Maui: ja mam doma atelier, jsem fotografka-amaterka, ale u autoportretu stejne spoustu veci nedokazes pohlidat, hlavne je problem se svetlem a pozou, takze vysledek nic moc.. vidis, ty se bojis mimidelozniho, ja treba uz mam potvrzeny od doktorky, ze je to na miste, ale ted se desne bojim zamlkleho.. protoze skoro zadne priznaky nemam, je mi skoro porad dobre a uz skoro nic me neboli, prsa nerostou, pry jen trochu bradavky. ve stredu jdu na kontrolu a trepu se jak pred zkouskami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.