• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
A gratuluji k dobrým výsledkům :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Beránku velká gratulace - ten ult mě ještě čeká a doufám že nám tam také potvrdí toho kluka.
3. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Evi: teda díky za tip, koukala jsme tam a hned bych si vybrala, ale ted se zas chvilku budu krotit :slight_smile:

Gratuluji všem k výsledkům :slight_smile: to je super.
beranek: tobě k nádhernému zdravému chlapečkovi .-) ja chci takyyy :grinning: :grinning: :wink: :wink:
3. čer 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
Dneska se s dobrými zprávami roztrhl pytel, to je dobře :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Koukám, že všichni už čekáte na potvrzení pohlaví..to mi nemáme ani jeden tip od dr. .... tak pořád doufáme :slight_smile::slight_smile: teda aspoň já.
3. čer 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
gratuluju všem ostatním ke kontrolám!!!
3. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
evak gratuluji. No ja jsem objednana na ten velky utz az na 30.6.

noelka taky gratuluji super.

lullka neboj neco vymyslis pekneho.

beranek obrovska gratulace ke klukovi a sportocovi. A hlavne to zdravi.
3. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
renat nam to taky nikdo netipnul, ale ja to vim co to bude. :grinning:
3. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Beránek super, tak to o pár rokov bude možno ten váš kluk závodit na olympiade :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky gratuluju k triplům, tak alespoň někomu vychází, o tu marsie už mám fakt trochu obavy...
3. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
ad: a jak to víš???
3. čer 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
jahod já taky, je to divné, že by se neozvala...
3. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
snad je s Marsie všetko ok, len nemá čas na koníka...
3. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jahod no asi bychom meli udelat u nekoho seznam telefonich cisel abychom kdyztak mohli napsat nebo tak.
3. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
renat 6.smysl a loni kdyz jsem cekala kluka to bYlo jine letos je to taky uplne jine. A jsem chlupata jak opice a jeste k tomu se mi vyrojili pupinky no je to jasne. :grinning:
3. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ad- jak to víš?
3. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
kvat co ze to bude holka tusim.
3. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
teda tak to já se neodvazim ani tipnout... cejtim se teda na kluka, ale...
3. čer 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
Tak já se cejtím na holku, neb vypadám, jak v dobách ranné puberty :sweat_smile: Navíc mi každej říká, že budu mít kluka, tak by bylo dobré, aby jim všem vypálila rybník :grinning: ale za chlapečka se zlobit nebudu, to je jasný :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
S těma mobilama, to není špatnej nápad, tak komu tady důvěřujeme? :grinning:
3. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Hm, já jsem Adaj taky chlupatá, ale cítím se na kluka- možná bych o trochu radši holčičku- ale je to jedno
3. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
sppaget: tak u mě nikdo netipuje..teda manžel se na ěm jednou večer díval a řekl, to bude holka...tak nevím, kamarádka včera jen naznačila, že to vidí na kluka...
ale ono to je individuální, nevěřím ani těm babským radám, břicho do špičky - kluk, chutě na sladký - holka...apod.

Ať je to klučík nebo holčička, tak jsem ráda, že se mi zpevnily nehty :slight_smile::slight_smile::slight_smile: protože tak hezké jsme je fakt neměla..a vlasy docela taky, už se tolik nemastí...
3. čer 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
kvak, chlupatec nechlupatec, musíš si to vsugerovat jako já a budem mít tu holku :grinning: mmch, taky jsem včera objevila chmíří na pupku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
renat no jo no ja loni tvrdila kluka nikdo mi neveril a bylo to tak.

spaaget muzem si podat ruce s pubertou.

kvat uvidis.

Holky a co udelat na rajceti album s heslem a vlozit tam i nase mobili???
3. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Noel, gratulace k dobrým triple testům.

Beránku, blahopřeji k potvrzení kloučka a taky závidím. Mě všichni tipují holčičku.
3. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
renat, oni vlastně ani tak netipujou, jako počítají s klukem :angry: U manži v rodině prej chlapi nic jinýho neumí :sweat_smile: Takže u našich se chystá rybářská výbava(brácha chytal závodně a byl celkem úspěšnej, naštěstí už ho ta závodnická slina pustila a chodí jen rekreačně tak 3x do týdne :grinning: Táta teda taky, tak 2x tejdně jde), no a u tchánů zas vymejšlí z čeho postaví motokáru, páč ty kupovaný stojí za prd a jezdí pomalu. No a ňáká motorka by taky nebyla k zahození(každej chlap tam má svojí) :angry:
3. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
kvat hele ja treba sladky moc nejim, ale myslim si holku a kdyz ne tak mi to ten prcek odpusti ze mu rikam kiki. :grinning:
3. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
spaaget no u nas se rodi zasek jen holky vetsinou a kdyz je to kluk vetsinou to nezvladne takze jako cekaji holku taky.
3. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak jo, spaaget, sugeruju holku, třeba se mu to pohlaví ještě změní, tedy pokud holka není :dizzy_face:
Ani nevím, co je u nás v rodině častější- manžel má bráchu, já ségru- takže vyrovnaně- no hlavně ať prcek 15.6. roztáhne nožky
Nápad s mobilama je dobrý!
3. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
kvakulko: pohlaví určují mužský spermie :slight_smile: takže na tobě to ani tak moc nezáleží, ty máš X, ale on může mít X nebo Y, nebo tak nějak to je, vím, že prostě záleží na chlapovi.
Což je dbře, protože manžel je z dvou kluků :slight_smile: a celkově z jeho strany převládají kluci...ale ...ono ani to není směrodatné :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.