• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak já mám trochu jiné chutě na jídlo než u Beatky, ale jinak si myslím, že vypadám úplně stéjně, vlasy se mi taky přestaly stejně mastit, takže nic zvláštního a jiného nepozoruji, kromě chuti na nezdravá jídla a maso, které normálně nejím :grinning:
U nás v rodině žádné jiné děti nejsou, takže děda si přál pokračovatele rodu, tak ho má. Má větší radost než my, protože my tyto touhy nemáme :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky, vy jste hrozně nedočkavé.

Není Marsie taky někde na dovolené?

Ten nápad s mobilem je fajn.
3. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jinak děkuji za odkaz na internetový second hand, už jsem tam stačila utratit peníze :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Renat, to že pohlaví určují spermie, je pravda. Ale ne vždy. Mám známou, která má 3 holky a po rozboru krve ji doktor řekl, že její vajíčko k sobě nepustí spermie, ze kterých by vznikl kluk. Není mi jasné, jak je to možné. ale je to tak.
3. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Asi je všechno možné, to by tady na koníkovi nebyly mamky, které mají 4 kluky nebo ty, které mají 4 holky a čekají pátou a marně čekají na druhé pohlaví :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Beránku, někdo to má prostě dané, že bude mít vždy potomka stejného pohlaví. Moje kamarádka má 3 kluky. 2x potratila a pokaždé to byla holčička. Prostě asi není schopná holčičku donosit.
3. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Orliku, přesně tak, tělo možná odmítá z nějakého důvodu jiné pohlaví, z genetických nebo kdovíjakých důvodů :unamused:
3. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
beranek ne že mi to všecko vykoupíš!!! :grinning:
3. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
No jasně, to chápu, a jsem si vědoma, že to tak je, ale stejně si myslím, že to je malý vzorek obyvatelstva a že to prostě záleží z většiny ny chlapovi (pokud to není teda případ, jak píšete...)

beranek: teda ne že nám to všechno vykoupíš :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , tak jsme doma, konečně :slight_smile:
A musím Vám říct, že na výběr kočárků si příště preventivně beru neurol a nebo jdu sama :grinning:
3. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Jinak gratuluji všem k dobrým výsledkům a klučinu beránkovi závidím a doufám, že se u mne s holkou sekli :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
rrit s těmi kočáry tě chápu, minule jsem z toho měla migrénu, naštěstí už jsme to vyřešili, to hlavní, takže už se mi ulevilo
3. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
ja som rada, že máme kočár po Natalke a odpadajú mi nervy s nákupom :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
rrit: takže jste nevybrali? alespoň předběžně? Ono toho je na trhu opravdu hodně...člověk pak nemůže vybrat a kor když jdou dva...to se pak liší i ty názory..

My byli s manželem jednou a stačilo mi to taky..naštěstí s firkonem souhlasí :slight_smile: zatím, ještě uvidíme až si ho ohmatíme :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz
holky no kocarek bude horor u nas je horor cokoliv za nakup natoz neco takoveho. :grinning:
3. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Vybírat cokoli s chlapem je vážně zážitek. Raději chodím nakupovat sama.
3. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
my jsme u kočárů měli nějaký cenový limit a toho jsem se držela při výberu s kamarádkou a ségrou a jak jsme jeli s manželem, tak to padlo a manžel rozhodl o navýšení limitu - byla jsem paf, ale ráda, že se zúčastnil apod. a že to přislo z jeho strany, bo navrhnout já, že koupíme dražší kočár, byla bych vykázána do patřičných míst, spíš to bylo o nervy doma u netu, sám se toho nechopil, ale do mých nápadů pořád kafral
3. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
ho tak koukám, že všude je to stejné!!

Jo to byly doby, kdy byla Liberta a stačilo vybrat barvu, nebo jak se jmenovaly, co?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz
evak no jako tohodle nakupu se fakt bojim.

renat jo a byli velke a tak vid. :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
ad.: jo jo, myslím, že jsme ho měli všichni, teda naši rodiče :slight_smile: a my v nich drandili :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz
renat vlastne az do 2 let. No ja je videla jako retro, ale jsou dost drahe.
3. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Čagos děučata,

Gratuluju všem k dobrým výsledkům a Berankovi ke 100% zdravému chlapečkovi :dizzy_face:

Evi já jdu taky na UTZ 8.6., ale až v 17:30 :unamused: Tak doufám, že se nám tam řádně špunt předvede... teda jako pohlaví....

Kvaki jsem ti to včera psala, ale asi jsi nedočítala, že za 5 měsíců budem třeba hekat na sále :grinning: :confounded:
S jídlem to taky nechápu, sladké naprosto ojediněle to je třeba 1 za 14 dní a to ještě tak, že do toho jednou kousnu a chuť je uspokojena.... spíš ovoce, zelenina to jooo tomůžu... no a normoš jídla jím stejně jako opřed těhu, ale na váze už mi dneska skočila 71čka to znamená 8 kg hore :pensive: a mě to teda lehce žere, no jo ale prd s tím nadělám.....
3. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
tak jo něco se nám líbilo http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7822&kategorie1=1&kategorie2=29 ten byl fajn na skládání, a dobře se sním jezdilo, jen vybrat barvu, mě se více líbí http://www.detskyraj.cz/zbozi/6997-x-lander-xa-blue-2008-+-hluboka-korba- ten je lehoučkej a ovladatelný jednou rukou a cena není tak hrozná :slight_smile: takže jsme ještě neskončili až budu vědět co čekáme tak půjdem znovu alespoň už víme jakou máme představu :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
A jinak kdyby někdo chtěl LIBERTU tak ji mám doma fialovou!!!!! :grinning: Klidně ji věnuji je faaakt krásná a jen 16 let stará :sweat_smile:
3. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Gratuluju ke klukovi:slight_smile: Já začínám být napnutá, taky už je mi to dlouhý. A ještě bude :grinning:

Ad holčičky a chlapečkové - ono to není tak jednoduché. O pohlaví sice rozhoduje spermie, jenže tělo ženy zase rozhoduje o tom, které spermie upřednostní. Jednak (mnohokrát jsem četla, ale z žádného odborného zdroje, pravda) mužské jsou rychlejší, ale míň vydrží, holčičí zase pomalejší, ale trvanlivé - takže rozhoduje den soulože, jak dlouho je to před ovulací.

Navíc ženské tělo umí přizpůsobit vnitřní prostředí tomu, jakou spermii "chce". Proto se třeba po válkách rodí významně víc dětí jednoho pohlaví, pokud si dobře vzpomínám, tak kluků - je třeba doplnit počty. Existuje o tom supr knížka, Sobecký gen (nikdy bych nevěřila, jak zajímavé je rozmnožování mravenců :grinning:)

Jo, stroječek na přežití druhu není žádná sranda...:grinning:
3. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
rivka jojo to je pravda.
3. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Riv a jak to je když ti daj už hotového embrouše??? :grinning: Asi nijak viď, no to uvidíme v pondělí :wink:

Tak pa
3. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sanusko - to fakt asi nijak. Počítám, že to bude mít svá vlastní pravidla :grinning:
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tý jo fialová liberta, jo? tak to je luxus :slight_smile: ta by byla v týhle době parádní.
3. čer 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, tady dneska ještě nikdo není. :confused: :confused:
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.