• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak to je slušný...a pořád nic?? To teda tady to přišlo pozdě, ale ťuk ťuk výdycky na ten měsíc...
4. čer 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
evak ale stat nezajima ze nemas co jist stat ajima ze neplatis nasim politikum dost penez. :angry:

renat no prisli mi jen 2 dny zbytek cekam ze by treba se nekdo neco uracilposlat.
4. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Přesně tak, jen kdyby zaměstnavatel nebo osvč poslala peníze na poj. apod. po splatnosti, to by bylo...ale že teď tady na to lidi čekají 2měsíce (A to možná někde víc...to je nezajímá....už mě unavují ty hesla "s občanem ruku v ruce..." apod. stejně všechno dělají jen pro svoje dobro... oni jsou v pohodě...
nejhorší je, že bych i teď chtěla jít volit, do E. parlamentu...ale koho proboha...to, co je na kandidátkách, to je děs, to je opravdu vzorek na reprezentaci...fuj.
4. čer 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
Jsem se zas rozohnila...brr
4. čer 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
renat uplne s tebou soughlasim jsem rikala ze asik dam tu nejmensi stranu a bude to. Ale co potom na podzim pri volbach mensiny co jsou na davkach budou volit tlusteho Paroubka a ti druzi Topolank jenze ja nesouhlasim ani z jednou stranou tech lzi co navykladali je tolik ze jim neverim uz ani nos mezi ocima.
4. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky je to fakt děs.
Tak já frčím na plavání tady u nás je bazén se slanou vodou 32 stupnů a chceme se sestřenkou chodit. Koupili jsme si permici a dneska v 13 hod začínáme. Dělají i cvičení pro těhule, ale zatím jsem prý sama tak nemůžou otevřít kurs , škoda že nejste některá tady z Libuše nebo Modřan prý by jim 2 těhule stačili.
4. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Dobré poledne,
nějak dnes nestíhám reagovat. Sociální politika našeho státu je podle mě postavená na tom, že musíš platit ty, a to okamžitě. Ale když něco potřebuješ, má to čas. Můj brácha studuje VŠ a bylo mu 26 let. Okamžitě po jeho narozeninách přišla složenka od pojišťovny - od teď si musí hradit zdravotní pojištění - a dopis, kde byly vypsané sankce, pokud nezaplatí. Zírala jsem, jak jsou rychlí. Když to srovnám s vámi, co marně čekáte na nemocenskou, je mi z toho špatně.
Co se týká těch neomezených vycházek, je to pouze záležitost doktora, jestli to chce udělat nebo ne. Je možné si to zkusit domluvit i s praktickým lékařem.
4. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Saze dneska jedu odpoledne do Modran mam tam rodice. A kde ze maji ten bazen??
4. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Adajar v Libuši u zastávky Jalodvorská. Je to malej bazének voda pod prsa slaná 32 stupnů. nevim teď stránky. Hele jdu to tam omrknout a dám ti vědět jo?
4. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Adajar písla jsem ti do IP.
4. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
saze jojo no to vim kde to je, ale bohuzel pro me je to docela daleko ted no. Skoda.
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak to je škoda. No nic já pádím
4. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
saze tak ppapa
4. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Saze: užij si to...

Jinak s tou politikou je to na dlouhé diskuse a debaty, které stejně nikam nevedou a já se vžyycky divila, že u toho děda vydržel půl dne.
Já to beru čistě jen ze zkušeností....a hlavně z toho, co člověk vidí. Nechápuk, jak někteří spoluobčané mohou ZADARMO dostávat byty, domy, které stejně vybydlí, bůh ví, co tam zatáhnou za plísně, nemoce apod. že nemusí chodit do práce, neodvídějí žádné daně...a dostávají prachy od nás "blbců" co vydělávají, starají se o rodiny, musí si zařídit bydlení, paltí hypotéky apod.

A nejhorší je, když vám děti na ZŠ už řeknou ... když se ptáte, co chtějí dělat...že budou na socce, protože se jim to vyplatí a budou se moc doma válet..kde to jsem, kde josu ty hodnoty....

Ale to je fakt na dlouho.
4. čer 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
no s tou vysokou politikou je to marnost nad marnost, škoda se rozčilovat, radši si všímat té na komunální úrovni, tam se snad nějaká pozitiva najdou... tento týden mi mažel poslal na mail dopis kocábovi, nevím, jestli k němu opravdu směřoval nebo to bylo napsáno jen pro tyto účely pobavení, ovšem moc mě to nepobavilo, spíš mi to mluvilo z duše a rozčílilo...
4. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
holky to co jste napsali s tim uplne souhlasim. A pak kdyz ty platis hypoteku jak blazen a svechno a zjistis nakonec ze sev ktery ma setrit nase prachy toho uradu kterej je teda na nic nam bere mesicne za svoje bydleni 70500 mesicne a plus 3 auta. No nic naco teda platime dane kdyz stat nam uz nedava zadne vyhody.
4. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Renat, naprosto s tebou souhlasím. V naší republice jsou občané a občané. Mluvím z vlastní zkušenosti. Snažili jsme se vystěhovat neplatící nájemníky. To že ti nezaplatí, je tvůj problém. Vyhodit je na ulice je protizákonné. Odstřihnout vodu nebo plyn jim taky nemůžeš, to by tě mohli zažalovat. Nakonec to trvalo celý rok, než byli soudně vystěhováni. A to už nebudu popisovat, jak ten byt vypadal.

Tohle nemá smysl řešit, stejně s tím nic nesvedeme.
4. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
evi: u nás je ta komunální úplně stejná....jako nahoře...začíná to starostou, celým zastupitelstvem a korunku tomu davá hejtman Rath, de... - nechápu.. ale to je asi fakt bezpředmětné, nebudeme si kazit den a radosti z miminek. :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
leda bysme emigrovaly do kanady, že je tu rasismus... :grinning:
4. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
orlik no u mamky se tahlo 3 roky soud s zenskou co neplatila taky husty nakonec ji zbil vlastni manzel.
4. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj :wink:
Co řešíte? :sweat_smile: My jsme byly cvičit, tak teď u PC obědvám :grinning:
Já teda vůbec neřeším, kdy mi berou krev na co a ani to vůbec nevím, prostě, když mi řeknou vezmeme vám krev, tak ji odevzdám :grinning: A to podotýkám, že zrovna máme doma situaci, kdy já mám Rh- a přítel Rh+, dcera má po něm taky +, takže ta nejhorší varianta, ale žádné problémy nebyly, po porodu jsem dostala očkování, protože problémy s krví mívají až druhé děti :wink:
4. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
S tou Kanadou mě vždycky pobaví..ony tam na ně tak čekají...
4. čer 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
evak myslis a snizit se na neci uroven tech radoby vykoristovanejch co dostavaji z nasich dani prispevky a neplati?? Ne to ne.

beranek tak pokud mas ockovani tak je to dobre.
4. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
renat no právě...
4. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jo, a k té neschopence, jak jsem už psala, jsem ráda, že jsem ji u Beatky neměla, protože pro mě je to nesvoboda a trpěla bych, teď jsem na "dovolené", tak to neřeším....hlavně nevím proč bych jí vlastně měla, když mi nic nebylo ani v prvním ani teď v druhém těhotenství :wink:
4. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: je strašně moc hezké, jak hned všichni vědí, o jakých občanech je řeč... :grinning: :grinning: :grinning:

Končím etudu se slovy, že v tomhle státě se cítím být diskriminovaná já ....
4. čer 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
renat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Já teda rasismus nesnáším vůči jakékoliv rase, tak se raději do diskuze nezapojím :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Rasismus taky nemusím (ale po zkušenosti, co mi tito spoluobčané z ničeho nic napadli a zmlátili kamaráda, kterej kvůli tomu ležel 3 týdny v nemocnici je prostě nemůžu obhajovat) , ale tohle - co jsme rozebírali - je spíš o nespravedlnosti.... :slight_smile:

Ale jasný, konec diskuse na toto téma... :slight_smile: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
beranek, ale to neni rasizmus ja nemluvim jen o nich, ale znam spousty lidi co zijou z davek jako kralove.
4. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.