• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já jsem to myslela obecně :wink:
4. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
beranek ja vim. :wink: No proste politika.
4. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky co mate dneska k obedu?? Ja si uvarila kulajdu z houbama a mnam.
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj,
Saze ja bývam v Braniku, takže na to plavání by som to nemala až tak ďaleko, ale v prvom tehu som mala často zánety, tak nechcem zase riskovat.
4. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Adajar, kulajdu závidím.
4. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
beranek jenom nemam kopr tak je to bez, ale i tak je dobra. Ale jen pro chut.
4. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky, dotaz úplně mimo: hodláte některá z vás nosit prcka v šátku, nosítku? Mně je to moc sympatický, příjde mi, že nošená miminka tak nepláčou...
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Kvakul, ja som šátek nemala, tak neporadím.
Na obed máme zeleninovú polievku a zelen.řízky s bramborem- to bude zase manžel nadšený, že je jídlo bez masa :grinning:
4. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
My máme koupenou Manducu, ale koupili jsme ji pozdě a Beatka si na ni už nezvykla, chtěla chodit. Ale použili jsme ji na horách, kde jsme nemohli jet s kočárem. Ale chceme ji využívat právě u druhého dítěte :wink:
4. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
To je nosítko, zapomněla jsem napsat...
4. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
kvat no jako satek mozna, ale je strasne tezke ho uvazat tak aby bylo mimco v pohode.

lulka asik my budes m,uset dat recept na ty zeleninove rozky.
4. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Čauves, dneska nějak nestíhám :pensive:
kvakul, šátek plánuju určitě, jedna asistentka tady v porodce je taková alternativní a pořádá kurzy o látkovkách, šátkování a co já vím, o čem ještě. Takže úvazy natrénujem u ní :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
no i latkove pleny to beru taky aspon na doma.
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
U nás je taky plno kurzů na vázání šátků, ale já šátek určitě mít nebudu. Já ho chápu spíš na uklidnění dítěte, příp. když někam jdeš, ale na dlouhodobé nosení to asi není, aspoň si myslím. My jsme hodně jezdili ven s kočárem, klidně i 3hod v kuse jsem jezdila, protože Beatka spala v jedoucím kočáře, takže mám nachozených mnooooho kilometrů, u nás žádné obchody atd. nebyly, vlastně ani dnes s ni do velkých obchodů nechodíme, protože jí to nebaví. Jako malá se okamžitě probudila, když jsem vjela pod nějakou střechu - do vchodu domů, obchodů atd, tak jsem chodila a chodila, a se šátkem si to nějak neumím představit :wink:
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Látkovky jsou sice fajn, ale taky nevyužijeme.
4. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
šátek - elastický - budu brát rovnou do porodnice.
Adajar, ono to není zase tak těžké naučit se vázat. Je samozřejmě skvělé, když si to můžeš vyzkoušet během nějakého kurzu. Já jsem samouk, na kurz jsem se dostala, když už Nelí začala chodit a moc už jsme nešátkovali. Brala jsem to jako plus pro další mímo. Jinak je možné třeba na www.nosenideti.cz se s mimčem v šátku vyfotit a vložit do diskuze. Zkušené šátkařky pak napíší, jestli je to ok. Nebo je možné najít postupy na youtube. :wink:
4. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
ber, my takhle chodili s prckama v šátku s kamarádkou na úžasné výlety. Taková příjemná změna oproti tradičnímu a okoukanému parku.
4. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Noel, jasně na výlety je to skvělá věc, právě proto máme tu manducu :wink:
4. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
ja som sa práve u kamošky pokúšala 1x narvat :slight_smile: Nat do šátku a řvala jak ďas, tak som sa viac o to ani nezaujímala

Adajar-do uvarenej zeleniny (mrkev, brokolici, kveták, hrach, kukurici a pod) pridám hladku muku a vajíčka a celé to zmiešam a osmažím na oleji
ja som všetko dávam od oka, aby to držalo pokope- može sa tam pridat aj nakrájaný rohlík
4. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
písal mi manža, či by predsa len nenašla nejaká klobása k tým zelen.řízkom- ani 1.den to nevydrží bez masa!
4. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jinak já jsem měla před narozením Beatky koupený baby vak a klokanku, od klokanky mě odradili na těhotenském kurzu, tu jsem prodala hned bez použití a babyvak jsem zkusila, ale protože bylo hrozné vedro v červenci 2007, nemohla jsem jí tam mít a hrozně plakala, nelíbilo se jí to, takže i ten jsem prodala...
4. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
noelka no vis moje mamka dela plavani z detma a fyzioterapii deti a tak rehabilitace jejich a ja v tom vyrustam proto mam trosku jine veci vidim nez ostatni takze moje keci na tohle moc neberte ja jsem postizena mamcinou praci. Jinak mamka rikala ze za posledni roky videla u nich v praci jen jednu pani co mela spravne uvazany satek.

lullka no idealni recept pro me a pro mimco my moc nejime maso. :grinning: Dekuji vyzkousim.
4. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahojky,tak jsem zas tady :slight_smile: zastavila jsem se v práci a kolegyně mě moc potěšila.. volala kvůli těm vycházkám svému dr. a ten jí na rovinu řekl,že pokud těhuli po zdrav. stránce nic není, tak jim neomezený dává úplně bez problémů :slight_smile: že nevidí důvod proč by seděly doma :slight_smile: a že jestli se se svojí dr. nedohodnu,tak prý můžu přejít k němu,že mě na přímluvu té kolegyně vezme a on mi to poupraví :slight_smile:))))

takže jsem spoky :slight_smile:

renat2: jo jo je to tak,záleží na na každým dr. co Ti napíše. já to chci kvůli stresům v práci, nechci mít mimčo neurotika a taky už se mi nechce s pupíkem lézt po stavbách a kontrolovat je :slight_smile: a to dr. sama uznala :slight_smile:tak mi pak příjde ale blbý dávat omezený vycházky tímto způsobem, je jasný,že je příjemný nemuset do práce a mít volný režim, ale kvůli tomu to není, v práci jsem se chtěla dohodnout,aby mě přeložili jinam,ale bohužel,jinak bych klído taky zůstala v práci :_D
4. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Adaj- možná že je pak jistější mít nosítko- tam bude mimi asi vždy dobře usazený, ne? Manduca anebo Ergo
Jinak dotaz- vadí si dát tak asi necelou deci vína? Právě jsme kolegovi připíjeli na novorozeného potomka:slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
lilisek tak to je super.

kvat no nositka pro me nepripadaji v uvahu protoze tam dite mas jako kdyz stoji teda pokud je malinke da se to nosit podle toho co rikaji az kdyz samo sedi pak dokaze udrzet zada sama. Ale jinak je to na kazdem tohle je jen muj nazor.
A vino nevadi.
4. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Kvakul, můj doktor říkal, že nevadí decka vína nebo malé pivo denně.
4. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahoj holky,
vůbec nemám tušení kde jsem vás dočetla, takže jdu na to.
A konečně už asi začínám cítět pohyby. Občas mám takové mravenčení v bříšku.
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
adaj: :slight_smile:))) no ještě zítra ošéfuju tu druhou možnost u jiný kámošky a příští týden to ošetřím :slight_smile: zavolám mu a jestli bude v pohodě,tak se s ním zkusím domluvit,že by mě vzal co nejdřív :slight_smile: a radovat se budu až potom,raději :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Bezva- je mi po té decce skvěle, tlak jde krásně nahoru...
Adaj- do manducy se dá dítě položit jako do úvazu "kolíbka"- teda na ležato
4. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
kvakul: já mám dojem,že 1 dc fakt neublíží :slight_smile:))))
4. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.