• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
markytankakajky, nemusíš se u nás(v Domažlicích) a na Locháči taky ne, ptala jsem se na to, páč se rozhoduju taky mezi těmahle dvěma. Pokud vydržím přes 30.týden, budou to Domažlice, pokud ne, jedu na Locháč, páč je tam neonatologie :wink:
5. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
markyt, vypadlo mi slovo, ale snad jsi pochopila, že se registrovat nemusíš :wink:
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
jinak já bych řekla, že registrace je jen v Praze a možná v pár porodnicích, páč v celém plzeňském kraji se neregistruje :wink:
5. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Spaget já jsem se byla podívat na Locháči.Zařízení super ale jde to tam jak na běžícím pásu.Co tady u nás v Mariánkách chodím na cvičení pro těhulky tak jsme si povídaly a spousta těch maminek chce rodit v Domažlicích.Že se tam těm maminkám víc věnujou a je tam prej i větší klid.Co jsem pak koukala na ceny tak je to o polovinu levnější než na Lochotíně.
5. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
jo jo, moje řeč, epidurál zadara, otec u porodu 300,- věci na miminko nepotřebuješ až do odjezdu, vložky taky zadara. Takže pokud jde o cenu, jasně vedou Domažlice. Každej pokoj má svou sprchu i WC a jsou to dvojlůžáky. Telefon a wifi na pokoji, TV taky, ale počítám, že z toho nic nevyužiju :grinning: Přístup to je jasný, že lepší, páč u okresní nemocnice to ani jinak nejde, páč by o pacoše přišla a není tak dotovaná jako fakultní :angry: Od července tam chodím na kurz, tak poreferuju o personálu, ale zatím jsem tam byla se na ten kurz zaregistrovat a byli fakt moc milí :wink: Jinak sem opravdu jezdí maminky i z karlovarského kraje, každý týden čtu v novinách, kdo se narodil a je to tak půl na půl plzeňský ku karlovarskému :wink: Jinak už jen čekají na počet porodů, aby získali titul babyfriendly.
5. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Spaget na ten předorodní kurz nebo kurz pro těhotný?
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
spaaget ja taky nemluvila dokud jsem necitila pohyby, ale ja se snazim na prcka mluvit hodne aby se mu u me libilo a nechtel odejit. Jsem asik poverciva a jedine 2 veci jsem si koupila na prcka, ale byl to risk. A casu mas dost.
5. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
evak s pohybama mas cas az do 23tt. U zen co uz byli tehotne je to jine. :wink:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Adajar, jsem asi pověrčivá, ale taky ještě nechci nakupovat. Okukovala jsem včera nádherný bodíčka, ale nekoupila jsem je.
Četla jsem, že prcek už od 18.tt slyší a rozezná matčin hlas od těch ostatních. Já ne něho taky zatím nemluvím, jen když mě bolí bříško, tak mu domlouvám. Ale včera přítel řešil, co prý budeme dělat, když se nám narodí holka (myslel to z legrace), a prďousek se začal hned hýbat. Tak nevím, že by nás slyšel a protestoval?
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak jsem se napapala .. tortelinky se syrovou omackou .. manzovi vecer k tomu prihodim flakotu .. ja vubec maso nemusim a on jak ho aspon obden nema tak je hyn!

baby - jdu neco delat ... musim do prizemi to tam poklidit bo je tam bordel po tech zednikach, ktery se mi celkem dlouhou darilo ignorovat ... ale ve stredu prijde podlahar .. tak jsou najednou fofry :wink:
se mi teda chce!!!

ted mi volal manzel... jeste jsem to tak rychle shrnuli - ja rikala, ze HOLKY RIKALY, se na tu Amino vyprdnout a on ze si to taky mysli .. a co prej pak? stejne bychom na potrat nesli ... takze asi je vyreseno .. jeste si to nechame prosjit hlavou mame na to vikend ... v pondeli zavolam mudre, stejne chtela vedet jak tam dopadnu a jeste se s ni poradim ... je to rozumny ne???
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
markyt, obojí, mám tu ten papír, co mi k němu dali a témata jsou:
těhotenství - změny, životospráva
problémy v těhotenství a jejich řešení
vývoj plodu, komunikace s miminkem
porod
porod - nácvik úlevových poloh
kojení
péče o dítě
jsou to dvojhodinovky, pak mají 2x týdně cvíčo pro těhule(1 hodina stojí 20,- :grinning:). Měli i plavání pro těhule, ale vzhledem ke kvalitě vody v domažlickém bazénu od toho upustili a prej budou pokračovat příští rok, až dostaví bazén ve vedlejším městě. Jo, jinak jsem se bavila, že součástí těch lekcí je i malování partnera na tělo těhulky, odlitek pupíku :grinning: Tak jsem zvědavá, jak mě manža zmaluje a odlije :grinning:
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
marsie, rozumnej přístup :wink: Já nevařím až do neděle, páč jedu dneska k mamince(měla na mezinárodní den dětí narozeniny, tak budeme oslavovat :grinning: ), tak se nechám rozmazlovat :zipper_mouth: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
dik spaget :slight_smile: - to jen na dnesek .. zitra jedeme taky k mamince a tam budou zase zraci galeje :slight_smile:))
je to takova margaretta dobromila ... a ted se strasne divi, ze ma vysokej cholesterol :frowning2: - ja snist to co ona, tak jsem tuha :zipper_mouth:
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj,
tak náhodou som sa už dnes dozvedela výsledky triplov - sú v poriadku, tak som moc rada.
Mená vobec netuším, lebo som čakala, že to bude holčička, tak nad klučičími sme vobec nepremýšlali, ale ved rodíme až v listopadu,času dost :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Špaget a nemáš na ně číslo?Já bych si tam zavolala a zeptala se jenom na ten předporodní kurz protože cvičení mam tady.Taky bych se zeptala na možnou prohlídku porodnice.Kolik tě to bude prosím tě stát?
5. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Lulko, gratuluji ke skvělým výsledkům. To je úleva co?
5. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
orlik no ja si to slibila pred tehu ze koupim prckovi neco maleho a nedodrzela jsem to tak ted jsem teda rekla ze jo. A jinak urco slysel.

marsie no ja delam kynute knedliky s jahodama. A jinak souhlasim s tebou jeste si to promyslete a promluvte si spolu.
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
marky, máš v IP odkaz na stránky porodnice, ale nevím, jestli tě ještě vezmou, protože se mělo ke kurzu přihlašovat do 16.týdne :sweat_smile: Stojí 500,- :wink:
5. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Orlik, ja som sa mala výsledky dozvediet až příští uterý, ale som si zabudla pri kontrole zobrat recept od gynekologičky a tak som tam išla dnes a sestrička nemohla nájst kartu a potom hovorí,že ju má doktorka,lebo že prišli výsledky krve- asi 5.min som čakala dokým vyleze z ordinace a samozrejme som sa klepala, lebo hned ma napadlo, že ked to má mudra u seba, tak je niečo zle
ale vyšla s tým, že je to ok- ale aspon som se nenervačila až do utorka, iba tých 5.min :slight_smile:
obelčky budem kupovat asi až po prázdninách
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vy jste nějaké aktivní, snad to dočtu :grinning:
Já jsem po plavání, vlastně my jsme a Beatka spí :wink:
K těm oblečkům, já nejsem pověrčivá a vesele už nakupuji :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Lullko, gratuluji k dobrým výsledkům.
Jinak k té včerejší debatě jít či nejít na odběr plodové vody, je fakt, že mně se to dobře říká, že bych nešla, když mi ty testy vyšly 1:50000...ale dnes jsem po genetickém UTZ a vím, že ten odběr by byl opravdu zcela zbytečný.
5. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Teda Spaaget, vy jste v těch Domažlicích nějaký levný. V Táboře stojí předporodní kurz 1000,- (je to 8 lekcí po 3 hodinách). Asi je to dražší, že kurz pořádá soukromá porodní asistentka, v porodnici nic takového nedělají.
5. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Spaget tak jsem si tam volala a napsala si mě že až budou vědět přesnej začátek kurzu v mim datumu nebo termínu,že mi zavolá a dá vědět kdy se začne.Jinak prej 18.6. je prohlídka porodnice a pohovor z primářem.Je to od 13,30hod.Tož to tam pojedu.
5. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
U nás byl předporodní kurz za 3 tisíce, ale bylo v tom plavání, cvičení a přednášky, prohlídka porodnice.
5. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
A jinak v porodnicích v našem městě nic zadarmo nedávají, všechno musíte mít své, i toaletní papír na záchodě :unamused:
5. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
orlíku, to víš, my tady na západě máme všecko levný :grinning:
markyt, tak to pak podáš info, jakej byl primář, páč já se vrátím z dovči až 26.6.
No nic dámy, já to dnes balím :dizzy_face: Krásnej víkend :wink:
5. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Beránku, do táborské nemocnice si taky musíš přinést všechno svoje, i ten toaleťák. Mě ten kurz proplatila pojišťovna, a cvičení stojí 50,-/hodinu a plavání 100,-/hodinu. To není tak strašný - před těhu jsem chodila na spinning za 100,-/hodinu.
5. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky co mate dneska dobreho??
5. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj prdelky, jdu vás rychle zkontrolovat. Dala jsem nové fotky pupku z dnešního rána do alba, tak můžete mrknout. Já vás jdu zkusit rychle dočíst, resp. spíš prolítnout... :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Jahod, máš krásný bříško.

Taky vám toho svýho tlusťocha o víkendu vyfotím.
5. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.