• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat: :slight_smile:))) pěkný

marsie: koukala jsme do albíčka, máš tam můj vybraný kočárek :grinning:
6. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jééé, holky, vy jste hezký! :slight_smile:

Hlásím, že thaimasage byla úžo, s miminkem se nám to moc líbilo, teda spíš mně, protože bříško se na ní nemasíruje. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
lili: tak jsem taky jukla, koukám, že Firkony jsou favorité :slight_smile: my máme zatím vybraný verano, sice pořád dumám, ale asi to vyhraje.. :slight_smile:

Všechny těhule jsou hezký :slight_smile:

jahod.: tý jo, tak to muselo být super, já bych taky potřebovala masáž, skřípla jsme si asi nerv...úplně dole nad zadkem... :frowning2: a krční masáž bych mohla mít obden...
6. čer 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
renat, ten nerv nad zadkem si skřípám od začátku těhu, je to hnus, viď? mně to potom vystřeluje až dolů do nohou a úplně mi je to podráží, ale dneska jsem se byla jen rozmazlovat, nic mě nebolelo.
6. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
jahod.: fakt? to je trochu uklidňující (ne že bych ti to přála, to ani v nejmenšímú, ale když člověk ví, že to je asi častější, je to opravdu uklidňující...mě to taky vystřeluje, do nohy, někdy se seknu i v chůzi... mi to bude manžel muset prohmátnout. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
renat, mám známého maséra a ten říká, že tohle ani rozmasírovávat nemůže, že na tohle je chiropraktik. mně to teda naštěstí teď přešlo, tak to musím zaťukat..
6. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak to budu doufat že to taky přejde.. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
Krasne rano holky uz jsem doma po svatbe. Bylo to fajne.
7. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holčiny, přeju krásnou neděli:slight_smile:
Renat, Jahod, já mám to samý. Už před těhu jsem měla problémy s pravým SI kloubem a teď v posledních dnech mi vystřeluje taková bolest do pravé půlky zadku, že někdy nemůžu ani chodit nebo pajdám, jako by mě postřelili :frowning2:
7. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

renat: jo jo Firkon Verano jsem si vybrala na netu, min. víkend jsem si ho jela ošahat, a nic jiného už nehledám, je super a ve všem mi vyhovuje :slight_smile:

jahod: jééé tak to závist, masáž bych si dala taky, musím se kouknout,jestli tady nějaký masáže pro těhule vůbec jsou :slight_smile: že bych se vyjímečně nechala taky rozmazlovat,mě teda čeká asi kadeřník,tenhle nebo příští víkend,tak se moc těším :slight_smile:

adaj: achojky :slight_smile: no tak to je super,že bylo fajne :_)

maui: ahojky :slight_smile:
7. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky, kdy asi tak chcete začít nakupovat věci pro mimoušky? hlavně mi jde o takové ty věci jako postýlka nějaké úložné prostory a tak. já zatím nemám ani jedny dupačky, nic, přijde mi, že je na to zatím brzo, ale už bych možná něco chtěla.. :sweat_smile:
7. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
jahod: tak postýlku mám po synovci :slight_smile: použil jí asi tak 3 x :slight_smile: takže tohle neřeším,kočár mám vybranej,tak jen pak někdy dořešit a zbytek fakt nevím, taky mi to příjde moc brzo...asi to začnu řešit až někdy po 20 tt :slight_smile: a pomalounku a postupně :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
no tak za chvilku mizím na obídek,takže se tu mějte všichni fajn,užijte zbytek neděle, pa pa
7. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak tady od rána prolejzám celý internet a hledám jména, to je peklo! :rolling_eyes:
7. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
maui: takže další do "party"...mě už to trochu přešlo, ale stále to při jistém pohybu cítím :frowning2: ale už to není tak hrozné, jako včera

lili: já jsem na něm ještě nebyla, teda podívat se, ale už jsem taky tak nějak víceméně rozhodnutá...

jahod. Takové ty velké věci budeme vybavovat až tak nějak v srpnu...to bude snad větší klid apod. postýlku máme v Ikee, a jednu na chatu vezmeme od našich, je po nás zachovalá.... takže bude stačit. :slight_smile: kočárek, komodu atd. to taky.

Jinak oblečení už něco mám :slight_smile: začala jsem teď víc, ale pořád je to spíš body, overálky apod. neutrální barvy, více nakupovat začnu až po genet. UTz a 3D, prostě až budeme vědět pohlaví :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, u nás svítí sluníčko :wink:
Jinak jak jsem psala už z vesela nakupuji, prostě na internetu neodolám, ale zase prodávám věci po Beatce, takže mi skoro nic nezbylo.
A k těm zádům, je zvláštní, že normálně mě taky bolí záda, hlavně krční páteř, klasický problém sedícího pracujícího, ale v prvním i druhém těhotenství mě zády nebolí vůbec, takže si nemůžu stěžovat.
Už dost pociťuji rozdíl mezi prvním a druhým těhotenstvím, Beatka se skoro vůbec nehýbala, nějaké pohyby jsem začala možná citit kolem 20tt nebo později a teď asi fakt čekáme nějakého sportovce, protože ty pohyby jsem velmi citelné od 15tt a kdykoliv během dne :confused: :grinning:

Jinak kočár my máme, ale už jsme se byli podívat na kočár, který je možné použít pro dvě děti nebo jedno, protože máme lenocha, který se rád vozí :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
ado jaká byla svatba?? nebyla na Slapech? :slight_smile:)
7. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
jahod já uvidím, jak dopadneme zítra na genetice a pak pomalu začnu s nákupy - už jsem si začla z netu vypisovat ceny, web. stránky atd.
pokojík asi v červenci či v srpnu - zas nechci moc pozdě, ať se mi pak s velkým bubniskem nechodí blbě po obchodech - i když nábytek už mám do puntíku vybraný, aspoň něco

někdy mě přepadne hrozná úzkost, jestli to všecko zvládnu a tak, abych na nic nezapomněla... jsem hrozný puntičkář, to mám z toho asik

a neodolala jsem a rezervovala si pár kousků na web. bazárku... pak budu pokračovat, při ceně nad 1400 se neplatí poštovné
7. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Beranku u druhého miminka jsou prý pohyby cítit dřív nevím proč, ale kamarádka mi to tak říkala.
7. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Jahod, o menách mi ani nehovor, hlavne tých klučičích- prešla som kalendár, ale ani jedno sa mi extra nepáči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
jahod akci jména spustím po zjištění pohlaví - už tak to bude záhul, takže řešit to pro obě pohlaví nehodlám... :grinning:
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
lullka, taky mám problém spíš s těma klučičíma, buď se mi nelíbí, nebo jich je teď strašně moc a nebo by měl svátek moc blízko narozenin a nebo to přítel razantně zatrhne... :unamused:
7. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
evatk, njn, jenže stejně musíš nakonec napsat klučičí i holčičí a těch případů, kdy nakonec vylezlo překvápko je poměrně dost.. ach jo.. :confounded:
7. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky holky!!! zdravim pri nedeli :slight_smile:))
saron - teda, krasny brisko :slight_smile: (a jeste hezci pozadi .. more bych si tay dala :frowning2: ) jsem rada, ze mate podobne velky sama se citim jako verlyba ..

lil - kocarek je predvybrany, ale jeste nejsem rozhodnuta ..
renat - o firkonu jsem taky uvazovala ale nikde jsem ho nevidela?? kdes na nej natrefila??

jak bylo na svatbach??? zitra mame 2lete vyroci od te nasi :sunglasses: - to to uteklo :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
ja mam asi v jmenech jasno - ale Evi souhlas, taky si radsi jeste chvili pockam ... abych minimalizovala i strety nazoru :wink:
7. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
reantiku - teda ty ses vysnorila :sunglasses: ... i koralky sladené.. téda fesanda!
7. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
jahod jo vlastně, takže zas na to nevyzraju, ach jo, ale počkám, to bude boj :cry:
7. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
mne už tchýne radila, že nech dáme nejaké obyčajné mená- Martin, Petr...
pre holčičku mám vybraté, ale kedže to vyzerá na kluka, tak musím aspon predbežne vybrat
7. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
marsie: my se na firkon pojedeme podívat přímo do toho Kladna - do batolátka...jinak ho ale mají i někde v Praze, říkala mi o něm kamarádka..já to zjistím...
Jaký máte jinak vybraný kočárek??

Jména...?? Tak to u nás ani tak boj nebyl...já chtěla snad od 15 Jakuba (manžel má sice jednoho z prvního manželství, ale šel do toho s tím :slight_smile: a pro holčičku máme zatím Anežku :slight_smile: ale uvidíme, jak to dopadne.
7. čer 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
renat my asi jdeme do peg perega
tak to je sranda, manžel bude mít dva jakuby :slight_smile:

asi vybereme na to pohlaví, jaké se ukáže na utz, pečlivě a to druhé bude "záložní"...

no hlavně aby zítra bylo vše ok na genetice, tak držte palce a též já držím palce všem, které absolvují podobné nerváky po neděli
7. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.