• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Marikap neboj někdo nemusí mít skoro žádné příznaky.
16. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
Adell, diky, snazim se taky presvedcovat, ze priznaky byt nemusi, ale uklidni me jedine pozitivni ultrazvuk :sweat_smile:
16. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj marikap vidím že jsi na tom s těmi svými strachy stejně jako já, taky mám hrozný strach ze zamlklého, tak hodně sil na boj se strachy :wink: , abysme si to konečně mohly začít pořádně užívat.
taky jsem před každou kontrolou úplně vyklepaná...
16. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Evi, a mas tehu priznaky?
16. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
Náhodou jsi šikulka, Marikap, ta fotka je moc hezká.... Já mám pupík asi jako ty, ale když to vyfotím, bude to vypadat mnohem, mnohem hůř :grinning: Ty strachy nás povedou asi až do porodnice, člověk nemá nikdy nic jistého.
16. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Maui, diky, kdybys byla z Brna tak te taky vyfotim a lip :wink: ted jsem podle tveho prikladu precetla nekolik vlaken o zamlklem tehotenstvi a jsem vyklepana jeste vic :unamused:
16. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Marikap- zamlklé mě taky děsí, a to mám těhu příznaky, až to hezký není- to asi děsí každýho (protože normální potrat se alespoň pozná podle bolestí a krvácení- ale představa, že si myslíš, že jsi normálně těhotná a přitom už třeba pár týdnu nejsi- to asi děsí každýho- to by nám ale ty ultrazvuky museli dělat denně:slight_smile:. Ono bude všechno jiný, až si budeme moct kontrolovat dětičky podle pohybů (ale to se asi začneme děsit jiných věcí- abychom se nenudily)
16. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
marikap jo pár příznaků mám - bolavé a "jiné" prsa, bolí mě břicho, špatně spím, výtok, s jídlem je to taky jiné - není mi vyloženě špatně, ale divně, a je fakt, že jakmile mě třeba břicho úplně přestane bolet, hned je mi to podezřelé, úplně ti rozumím
já jsem si o tom taky hodně četla, minulý týden už jsem s tím přestala, co se týká diskuzí, chodím jen do této a u fotoalb se dívám vyloženě jen na fotky, povídání nahoře radši nečtu, tím se nechci nikoho dotknout, že by mě to nezajímalo atd., ale bráním se negativním věcem. spíš se dívám na stránky o těhotenství obecně, dneska v DNES je příloha o těhotenství, tak za chvilku valím do obchodu pro noviny
a ta tvoje fotka je vážně moc hezká co se týká kvality, hned mě napadlo, že je to jak od profíka, šikulka
16. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Kvakulko, Evicko, dekuji moc za podporu, ja uz nebudu ty hrozny veci cist, slibuji :sunglasses: taky si koupim Mladou frontu DNES a bude :wink: jinak me strasne bavi ty ruzne online obchody pro deticky, divam se na dupacky, hraci decky, kolotoce nad postylku... :confused:
a jeste dekuji za pochvalu, Evi, to kazdeho fotografa potesi :grinning:
16. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Holky, neděste se předem, já se taky odmítám děsit :slight_smile: Jsem těhotná, v listopadu porodím krásné zdravé dítě a basta fidli! :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
16. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak myšlenky na mimoděložní mám taky už za sebou :grinning: A to ještě píšou, že po IVF je to častější.. a to mě píchalo hodně pořád na jednom místě na pravé straně jako tam jak je vaječník, tak si to představte, jak jsem na tom asi byla... :grinning:

Prostě člověk se bude pořád bát.

Dřív jsem si říkala, pche, objevím druhou čárku skočíme si s manželem kolem krku a vše bude ok. CHa chaaaaaa kulový, jsme ještě víc poprděný, než před testem..... :grinning: :confounded:
16. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojda holky,

tak mě se nevolnosti rozjeli fak festovně: najim se - je mi blbě, nenajim se - je mi blbě (sem schopná sníst suchary a piškoty) a pořád bych spala - snažim se fungovat v práci, ale vůbec mi to nejde. Je mi to blbý, ale asi budu muset na neschopenku .... Teď sem v práci a chce se mi tak strašně spát, že nevim co mám dělat.... Ale pro miminko vydržim všechno :slight_smile:.

Jinak se mi zvětšujou prsa (manžel je nadšenej) a 1 za noc chodim na záchod.

tak to já si taky budu muset vyfotit bříško :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak mě je pořád jen divně jinak nic. A nejhorší je to od odpolledne do večera... Ráno a dopolko mi je nejlíp.

Já teda vyfotím břich v 10tt teď pochybuju, že by byl jinej než dřív......bohužel :grinning:

Prsa někdy bolej víc někdy míň. V noci si je musím sem tam rovnat, abych si na nich blbě neležela :grinning:

Kalli nemá cenu to podceňovat, za chvilku můžeš být v cajku a zase můžeš do práce... :wink:
16. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
sanuska přesně to jsem si říkala taky - objevím na testu // a všechno mám na háku hahaha

a v noci cítím prsa možná nejvíc, hlavně když se převracím na bok, vzbudí mě to, ale manžel je z nich taky u vytržení, asi už nedoufal :grinning:

maui díky za podporu!
16. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kalimer nemá cenu se přetahovat tělo si prostě řekne že chce spát a tak to prostě je.
Holky já sice příznaky mám, ale strach mám taky to je asi normální. Nejdřív se člověk bojí že neotěhotní pak se bojí aby bylo vše OK on se člověk asi teď bude bát už porát.
16. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
já jsem hlavně po // očekávala velkou úlevu, že už je konec s léčbou neplodnosti a s ježděním do caru, což je docela ubíjející
16. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Saronko, koukam mas nove fotecky, moc pekne :slight_smile: jak zvenku tak i zevnitr :grinning:
16. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
jj je to ale asi špek už z vánoc žádné mimi...
16. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak dle dnešního testování patřím k vám, tak doufám, že ještě není pozdě se zapojit. :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Cirrus to víš že není pozdě jen se přidej. Gratuluju a kdy jdeš k mudrovi?
16. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Adell, dík. No volala jsem ji dneska, ale ona je teď nemocná a ordinuje na ní někdo jiný, řeší jen nejakutnější případy (což asi já nejsem :sweat_smile: ), takže až tak za 14 dní :confounded: sice budu muset volat znovu o termín, ale nevadí, nějak na to nespěchám, věřím testíkům a nelámuto přes koleno. Navíc dlemého počítání podle posledni MS bych měla být někde 4tt+3, tak těch prohlídek u mudry ještě bude:slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
cirrusa..vítej a gratuluju k //
16. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Sar, dík:slight_smile: Doufám, že to tady všichni doklepem do vítezného konce
16. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky, rada by som sa pridala do debaty. dnes mi test ukazal dve ciarky. takze som zase v tom...vo stvrtok idem na ultrazvuk. podla mojich vypoctov to bude prelom novembra a decembra.
16. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Petko, tak to máme cca stejně :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ciirrusa - ja som z toho stale v soku...neviem sa z toho spamatat...druhe babo sme mali na plane trochu neskor,ale radost je velka...
16. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
akurat ta unava je hrozna, chce sa mi stale spat. to som mala aj v prvom tehotenstve, vtedy som si mohla dovolit spat 14 hodin denne
16. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
Petko, jj asi chápu jak se cítíš. My máme dva měsíce po svatbě. Mimčo jsme taky plánovali, ale teď jsem dostala velmi zajímavou pracovní nabídku. Dneska mi volali, že mě chtějí ve chvíli kdy jsem koukala na ten pozitinví test :sweat_smile: No, tak tam už asi nebudu :slight_smile: Ty reakce jsou teď velmi velké a radostné :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
Currusa gratulem ti dodatocne!!! ja myslim ze nie je nic krajsieho ako materstvo a vsetko okolo toho spojene. ked som bola prvykrat tehotna, nedokazala som si predstavit co ma vsetko caka a ake to bude. a dodnes ked sa divam na nasu saru ked spinka, tak som tak dojata, ze sa mi tisnu slzy do oci.
16. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.